Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Hasek mondá, nyílj meg...

Üdv. H

(#2) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Megvan!

Senki ne keresse. Megtaláltam a tökéletes megoldást(csak kicsit drága): [link]

Üdv. H

(#3) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Mekkora súlya és helyigénye van...mondjuk...3-4 grt aksinak a fényképeződhöz? Tudom, nem olcsó, de ettől a töltőtől mindenképp. Az is segíthet a gondon, ha hetente egyszer olyan helyre tekersz, ahol van áram. Persze nem tudom, mennyire akarsz eltávolodni a civilizációtól.

(#4) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ez az, amiről kávézás közben beszélgettünk? :)

(gyanítom igen....segítek bármiben, amiben tudok :K )

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5) puttputt


puttputt
őstag

Nem a puszta közepén akarom összeszerelni a konfigomat, hogy aztán GTA-zak egyet...
Esetleg készíthetsz hozzá egy ilyen modot, kiegészítőt. ;] :D

Amúgy sok sikert az "utazáshoz", elgondolásokhoz.
Ha időutazásról van szó, abban tényleg csak Csizmás tud segíteni. ;]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6) Hasek válasza potyautas (#3) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Igazából csak AA elem kell a fényképezőbe, meg ha bármilyen más elektromos cuccot vinnék, azt úgy szeretném megoldani, hogy AA-s elemmel működjön. Tehát ebből adódik, hogy helyigénye az aksiknak nem nagy, és súlyban sem számottevőek. Egyedül egy telefontöltőn gondolkodom még, bár abból van dinamós változat, szóval lehet hogy egy olyanra is be kellene neveznem. Bár a telefont nem nagyon használnám, csak ha tényleg valami komoly bajba kerülnék. Addig pedig akár kikapcsolva is tarthatom.

Csizmás: Igen, erről beszélgettünk akkor is. Bár az akkor beszélt utazás módról letettem. Köszönöm! :R

puttputt: Nem időutazás. :D

Meg is született a második kérdés.

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#7) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Második kérdésre: Inkább gyújts tüzet! Már a hangulata miatt is jobb, mint elektromos kütyüvel készíteni a nescafe-t.

(#8) Hasek válasza potyautas (#7) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Én is jobban szeretném a tüzet, viszont mint írtam, nem szeretném azt, hogy baj legyen belőle külföldön - és itt nem európára gondolok.

De valószínű, hogy valami camping gázégőt viszek. Az szerintem nem olyan vészes.

Üdv. H

(#9) Mr.Csizmás válasza Hasek (#8) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

majd ha erre jársz, akkor szólj, és tárgyaljunk megint :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10) ArchElf


ArchElf
addikt

Az AA-s forralóra meg:
4 db 3000 MAh teleppel (lemerülésig, ideális körülmények között - nincsenek veszteségek a rendszerben: nincs párolgáshőből adódó hőmérséklet csökkenés, nincs teljesítmény-leadásnál veszteség, stb.) ~ 52KJ nyerhető ki. Ez negyed liter víz 50°C-al való melegítésére elég ideális esetben...

Nem hiszem, hogy ez alapján (különböző reális veszteségekkel számolva) életszerű volna AA-s elemekkel hajtott vízforralót készíteni...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#11) Eastman


Eastman
őstag

A'szem van valami telefontöltő ami bokára szerelhető és a mozgási energiát alakítja elektromos energiává... :U

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#12) Eastman válasza Eastman (#11) üzenetére


Eastman
őstag

Itt mazsolázz!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13) mephi666


mephi666
nagyúr

én anno szigetre vittem magammal hazai főzött kávét, mert nem akartam pénzt adni az ottani 300ft-os híg löttyért... vittem az alu kávékiöntőt is és öngyújtóval melegítettem :B 5-10 perc alatt elég meleg volt már, csak a láng kicsit kormolta a kiöntőt... (csak a kávéra vagyok finnyás, hogy legyen meleg... bármi mást megiszok hidegen)

én pár garnitúra komolyabb tölthető elemre szavaznék... viszed magaddal a töltőt is és pár hetente majdcsak kerülsz olyan helyre, ahol bedughatod töltődni :K szvsz környezetbarát és gazdaságos megoldás... az én oly-m 4db ceruza akksival nagyon sokáig képes húzni :K (nem akarok hazudni, de szerintem 1000képet is lőhetek vele lemerülés nélkül)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) Eastman válasza Eastman (#12) üzenetére


Eastman
őstag

...van ami használható...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.