Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kíváncsi vagyok, hogy mit fog művelni Mr. Újonc az ajtón belépve, ha már az (K)Alapelvekből is khm... sajátos humort csinált. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) gabor85 válasza Vakegérke (#1) üzenetére


gabor85
őstag

10000+ hsz után ki tudja:D

(#3) Vakegérke válasza gabor85 (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kérdés, hogy mennyi idő alatt éri el a 10.000 hozzászólást. Van ugye olyan társunk, aki cirka 200 nap alatt senior lett...

Hurrá, Mr. Újonc, szerintem van jövőd. A kéPH!regényben remélem, hogy nagyon hosszú. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) geprombolo


geprombolo
senior tag

Sok sikert Mr. Újoncnak! Remélem sok kaland fogja várni az ajtó túloldalán :K ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#5) #19617792


#19617792
törölt tag

Ha már igazi újonc, akkor rajzolhatna mindenhova szmájlikat tömegével. :D Meg kérdőjeleket, felkiáltójeleket sormintaként, stb. ;]

Móci: Áhh, tunnningolni kell, ahhoz, hogy a videókárolyt kihalycsa! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) Móci válasza #19617792 (#5) üzenetére


Móci
addikt

És kihajtja e? :DDD
Jó lesz ez is nagyon, várom a folytatást!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) Ice!?


Ice!?
őstag

Vííííí:D
Jobban várom a folytatást, mint a karácsonyt.:D Amihez amúgy már csak 40 nap van.

(#8) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Jól indul, kíváncsi vagyok. :K

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#9) Vakegérke válasza JetiRulez (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én is. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) picur220


picur220
veterán

Várom már a folytatást, és sztem a többiek is!! Gyerünk, haladjon ez a képregény! :D

(#11) geprombolo válasza picur220 (#10) üzenetére


geprombolo
senior tag

Igen igen, remélem Hasek azért hallgat, mert rajzol. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#12) Vakegérke válasza geprombolo (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem egyéb dolga akadt. Sebaj, szaladni fog még a szekér.

Hatalmas lehetőség van ebben a kéPH!regényben. Kis túlzással az egész közösség rá fog harapni, mert vagy érintett, vagy bosszantják azok a tulajdonságok, stiklik, pimaszságok, amelyeket Hasek pellengérre állít.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) geprombolo


geprombolo
senior tag

Vajon miért lett ez jegelve? És Hasek, merre vagy? :O

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#14) Móci válasza geprombolo (#13) üzenetére


Móci
addikt

Én már az :L képregény további folytatásán izgulok, kegyetlenül érdekel. Szánj meg minket, jó Hasek művész úr! :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.