Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) infectedmann


infectedmann
őstag

Kiáncsi leszek mind a filmre, mind a játékra.
A könyveket mindet olvastam. A 6. az egyik kedvencem. Tele van rengeteg fontos infóval csavarral (:

[ Szerkesztve ]

(#2) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

de gyűlölöm ezt a Hernyó Porkell-t... :P

(#3) gabor85


gabor85
őstag

Mozit már várom. Erős mezőnybe dobták a filmet!

Az előzőket nem szerettem, de ezt "böcsületbű" kipróbálom.

(#4) Lenry válasza ThaBoss (#2) üzenetére


Lenry
félisten

értéktelen lenne ez a fórum eme felbecsülhetetlen hozzászólásod nélkül

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Lenry


Lenry
félisten

nyelvnél érdemes az angolt és nem az amerikait kiválasztani... USA-ra koppintva a Download részben csak hátterek voltak.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) plus44


plus44
veterán

Film még na na, de a játék...egyenlő egy heart attack-kal:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7) Bici válasza ThaBoss (#2) üzenetére


Bici
félisten

Feltétlenül muszáj volt ezt ideböfögni? :(

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#8) infectedmann válasza ThaBoss (#2) üzenetére


infectedmann
őstag

Akkor olvasd tovább a reggeli Blikket, az való neked :) :K

(#9) capafog23 válasza infectedmann (#1) üzenetére


capafog23
őstag

Az a baj, hogy már előre látom hogy a filmbe ki fognak hagyni egy csomó mindent ami a könybe benne volt.

(#10) JColee


JColee
őstag

5össel játszottam egy két órát, de abbahagytam, mert brutál unalmas volt :D

(#7) Bici célját elérte, most rajta csámcsogtok :B

(#11) CsíkosMókus


CsíkosMókus
aktív tag

Nem tudom, a könyvek milyenek, de a filmek még így vén fejjel is tetszettek :)

(#12) Dr. Romano válasza CsíkosMókus (#11) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ha tetszettek a filmek akkor melegen ajánlom a könyveket. Sokkal több történés van bennük, mint a filmekben (főleg a 4. rész óta) és jobban megértheted a film apróbb/fontosabb utalásait, amiket ott nincs idő kifejteni a szűkös 2-2,5 óra miatt.

A HP játékokat azonban mindig utáltam mert nagyon gagyik voltak szerintem. Remélem a 6-os ezen változtatni fog.... :U

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#13) CsíkosMókus válasza Dr. Romano (#12) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

Majd egyszer. Tervben van:) De nem furcsa majd' 23 évesen ilyet olvasni :F

A játékokról annyi emlékem van, hogy talán az első rész idején volt egy UT motorra épülő szaladgálós-ugrálós valami, ahol a második szobában elakadtam. Akkor még abszolút ismeretlen volt minden.

(#14) A@ron válasza CsíkosMókus (#13) üzenetére


A@ron
tag

Nem hinném, hogy furcsa lenne, jól ki van találva a dolog, tényleg magával ragadó az egész. Hála istennek, én a könyveket olvastam először, így lehet érteni a filmeket bőven. És sokkal jobban "kielégíti" a fantáziádat így.

(#15) Dr. Romano válasza CsíkosMókus (#13) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Miért lenne furcsa? Attól mert a történet nem a realitáson alapszik, attól még felnőttek is nyugodtan olvashatják. :)
Ugyanilyen alapon akkor Gyűrűk Urát vagy egyéb fantasy regényeket is furcsa lenne olvasni/nézni :)

Egyébként a könyveket kiadták "komolyabb" borítóval is, pl.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#16) Senhi


Senhi
aktív tag

Én a 4. kivételével mindegyiket végigtoltam és az 5. rész szerintem egész szórakoztató volt :) Egy délutánt megért a dolog. Ha ez is hasonló akkor jöhet.

[ Szerkesztve ]

(#17) harry3


harry3
őstag

Hát a 6. film az eszméletlen lesz az effektek miatt, eddig ez fog a legtöbbel bővelkedni, iszonyatos munka egy ilyen világot megteremteni.
A játékra kíváncsi leszek, bár az 5-et nem tudtam végigjátszani és sokat kellett mászkálni, de a 6. remélem, hogy jó lesz. Bár a mászkálás érthető, mert nagyon nagy térben a játék és ha megcsinálták, akkor legalább láttuk minden részét. Töltöm is a demót.

(#18) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A filmre nagyon kíváncsi leszek - eddig mindegyik rész tetszett -, de a játék annyira nem jön be.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#19) Bici válasza Vistaboy (#18) üzenetére


Bici
félisten

Ha van lehetőséged, akkor a harmadik részt próbáld ki. A második se rossz.
A negyedik irányítása béna volt szerintem, az ötödiké meg számomra hazsnálhatatlan. Az egér mozdulatokkal való varázslás nekem nem ment. :B :N

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.