Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Narxis


Narxis
nagyúr

Képek alapján nem tűnik rossznak, vérbeli akció lesz. :)

Thanos was right.

(#2) caizzz válasza Narxis (#1) üzenetére


caizzz
aktív tag

Képek alapján UE3, abból is az ocsmányabb fajta. Ha lesz benne Kviddics vagy micsoda akkor viszont megér egy próbát, vicces egy "sport" az. :D

marakujás kőbányai

(#3) kovsol


kovsol
titán

nem sok köze lesz a történetnek a könyvhöz ahogy ebből a rövid videóból kiderült

May the Force be with you!

(#4) Nunder válasza kovsol (#3) üzenetére


Nunder
őstag

Hja a sárkányt is egy kicsit megvariálták, meg én speciel konkrét infernusokkal vívott csatára nem emlékszem a könyvből pedig nem rég olvastam el újra.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#5) Gude


Gude
senior tag

Van akció bőven. :K

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#6) elithun


elithun
őstag

Még szerencse,hogy csipázom az UE3-at. Nem sok HP játékkal játszottam (azaz csak és kizárólag a 3. részt feldolgozó adaptációval),de ez nekem tetszik, várom. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#7) Sicilian


Sicilian
addikt

Nem is tudtam eddig, hogy a filmet 2 részre bontják, ejj bassz.. de eltudnak húzni minden szart a nagyobb bevételek érdekében :N

nothing is true everything is permitted..

(#8) Morden24 válasza elithun (#6) üzenetére


Morden24
nagyúr

Én még szerintem a Titkok Kamráját próbáltam, ráadásul PC-n, és annyi maradt meg bennem, hogy csapnivaló :(
Azóta kimardatak, HP-t jobban szeretem olvasni meg nézni, a játék sosem izgatott fel. Most, hogy van konzol, lehet, hogy picit jobban odafigyelek a dologra.

A grafika szerintem eléggé rendben van.

(#7) Sicilian: Nyilván ez jól jön a kasszánál is, viszont a Halál ereklyéi nem csak hosszú, de eléggé tömény is, szóval szerintem jó döntés, hogy kettévágják. Egyébként csak erősen felhigítva és megnyesve lehetett volna bezsúfolni egy moziba.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#9) DeFranco


DeFranco
nagyúr

A 2. képen Potter úgy néz ki, mint aki belecsinát a nadrágjába.

A video alapján nem tetszik a játék, leginkább a karakterek mozgása fura.

A játék WII változatára lennék nagyon kiváncsi. Akár egy mikrofonnal megtoldva a varázsigéknek nagyon nagy flash lenne. Szerintem adja magát, hogy megcsinálják valahogy.

[ Szerkesztve ]

(#10) Morden24 válasza DeFranco (#9) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ott lenne még lehetőségként a Natal, ami ugyanúgy október-november magasságában jön ki, mint a HP: Deathly Hallows P1 (ez ugyebár november 19, ha jól emlékszem), valamint a Move, ami szintén 2010 3. vagy 4. negyedéve :)

szerk.: Natal-nál ráadásul élből meg lenne oldva a hangvezérlés is. Na igen, ez ütős ötlet lenne, úgy tuti vevő lennék rá :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#11) DeFranco válasza Morden24 (#10) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Szerintem ez nem csak nekünk jutott eszünkbe. ;)

(#12) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Miért kell ezt két részre bontani játékban? :F

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) Morden24 válasza Sirandrish (#12) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hogy megvegyék egyszer, aztán megvegyék még egyszer :)
A HP filmek után mindig nagy hajlandóság mutatkozik a játékok megvételére is, és mivel amúgy is közel van a Deathly Hallows P1 vetítésének kezdete karácsonyhoz, ezért hülyék lennének kihagyni.
Ellenben mivel a film ketté van választva, már csak azért sem pakolható bele a teljes sztori, mert az enyhén spoileres lenne.

Meg ofkorsz azért is, mert így kétszer lehet eladni (bár ha valóban két teljes játékot ki fognak tenni, akkor ebben nem sok gondot látok) :)

(#11) DeFranco: Áh, remélem. Szerintem még a Lips-es marhulásnál is ütősebb lenne látni, ahogyan félrészeg felnőttek a kekszbox előtt expelliarmusokat üvöltenek, miközben lóbálják a kezüket. Ezért komoly összegeket lennék hajlandó fizetni :))

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#14) elithun válasza Morden24 (#13) üzenetére


elithun
őstag

Csatlakozom a komoly összegeket fizetők társaságába, ez az ötlet nagyon bejövős. :DD

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#15) Finwe válasza Morden24 (#13) üzenetére


Finwe
őstag

"Ellenben mivel a film ketté van választva, már csak azért sem pakolható bele a teljes sztori, mert az enyhén spoileres lenne."

Gondolod van még aki nem olvasta el a könyvet és úgy ülne be a filmre?

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#16) Sirandrish válasza Morden24 (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

2 teljes 4 órán át játszható játékot..én kb így gondolom..ha mindkettőbe lesz 8 óra akkor azt mondom hogy okés..de valamiért kétlem...
Mondjuk a filmes miújságba van valami...ha el akarják adni akkor nem lőhetik le a poént a film elől :N

Finwe néhány millióan egészen biztosan :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Morden24 válasza Finwe (#15) üzenetére


Morden24
nagyúr

Rengetegen, mint ahogy minden könyvátiratnál, pl. Gyűrűk Ura.

(#18) DeFranco: :))

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#18) DeFranco válasza Morden24 (#13) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Invito pálinka
Expecto delirium
Capito... capita... kapitá... mennyünkkicigizni

(#19) Sirandrish válasza DeFranco (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Capito... capita... kapitá... mennyünkkicigizni"

:C :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) Isti2


Isti2
aktív tag

Végre!
Már alig várom, végre normális grafikája lesz, :R UE3.
Kár, hogy a könyvhöz ennek a résznek sincs szinte semmi köze :O
ahogyan a filmeknek sem :W

"Invito pálinka
Expecto delirium
Capito... capita... kapitá... mennyünkkicigizni"

Hatalmas!! :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.