Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moleculez


moleculez
veterán

3 flagship VGA, plusz ez, plusz mondjuk MBP nem drágább, mint egy base setup MacPro :F

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#2) Kiki18


Kiki18
őstag

Milyen eszközön van manapság 3db TB port is ,ami ráadásul párhuzamosan is tudja 40 Gbps-t portonként? :DDD

(#3) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Naaa ilyen gépház kéne ITX-re!

(#4) lenox válasza moleculez (#1) üzenetére


lenox
veterán

De a base mac proban nincs 3 vga, ha nem is kell, akkor ez is felesleges. De ha kell, akkor darabjat 5k-ert veheted a mac proba, ez valoszinuleg olcsobb.

(#5) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

"Eddigi próbálkozásuk, a Mac Miniből munkaállomást faragó dokkoló nem lett sikeres, a megcélzott 652 000 dolláros összegből csak 37 000 dollár jött össze"

Ezek szerint még sem lehet mindent almához eladni, meglepett. :)

(#6) Ribi válasza MeszesKPT (#5) üzenetére


Ribi
nagyúr

Mert nincs rajta alma logó, te butus ;]

(#7) moleculez válasza Ribi (#6) üzenetére


moleculez
veterán

De még csak egy megveszekedett ergébé se ;]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#8) Lacika112 válasza MeszesKPT (#5) üzenetére


Lacika112
aktív tag

Dehogynem lehet!

Ez pont azon bukik hogy nincs rajta alma logo, csak alma logós cucchoz készül.

Én értem akinek alma kell az almázzon, de kb ha egy zsák műtrágyára ráírnák az alma logot és azt mondanák a gép alá rakva +0.00001% teljesítménye lesz nyakamat rá lennének ezerszám akik megvennék...... :C

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#9) #16939776


#16939776
törölt tag

Nekem nem teljesen egyértelmű, hogy három darab mókuskerekes VGA levegő igényét miképpen tudja fedezni a szóló 140mm-es ventilátor, szerintem kevés lesz ahhoz, hogy túlnyomást tartson fenn a dobozban, és oldalt ne szívódjon vissza a forró levegő.
Másik kérdés, hogy mennyire átgondolt ~1KW-nyi hőt termelő eszközt -akár mennyire dizájnos - a felhasználó közvetlen közelébe a monitor mellé oda állítani.

Meg leszek lepve, ha sikerül összekalapozni rá a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#10) Reggie0 válasza #16939776 (#9) üzenetére


Reggie0
félisten

Az en monitorom a klima alatt van, ami telen 3kw-nyi hot termel es megsincs semminek se baja.

Amugy, ha az apple tamogatna az nvidia kartyakat is hivatalosan, akkor nem kene harom kartya az egpu hazba.

[ Szerkesztve ]

(#11) #16939776 válasza Reggie0 (#10) üzenetére


#16939776
törölt tag

A fűtő klímából kilépő légáram hőmérséklete és a 100%-on járó mókuskerekes VGA-ból kilépő légáram hőmérséklete között lehet vagy 40C° differencia. A doboz hátúja rá van fordítva a falra ami visszaveri a légáramot userre, ráadásul ilyen kis távolságon nem tud teljesen elkeveredni a környezeti levegővel amíg oda ér a userhez, és már kész is a baj.

[ Szerkesztve ]

(#12) Reggie0 válasza #16939776 (#11) üzenetére


Reggie0
félisten

Ha 130 fokon menne a VGA akkor talan.
De mivel a VGA-bol kijovo levego nem egeti a kezet, kiegyezhetunk abban, hogy 50 fok alatt van, a szoba 20-25 fokos, szoval az is legfeljebb csak +30 fok a szobahoz kepest. Namost a klima is futeni akar, szoval legalabb 30 fok jon ki belole(de igazabol sokkal tobb), igy a kulonbseg 20nal elvileg sem lehetne tobb. Gyakorlatilag meg nem lesz jelentos kulonbseg.

[ Szerkesztve ]

(#13) lenox válasza Reggie0 (#10) üzenetére


lenox
veterán

Amugy, ha az apple tamogatna az nvidia kartyakat is hivatalosan, akkor nem kene harom kartya az egpu hazba.

Mar sehogy sem tamogatja...

(#14) Reggie0 válasza lenox (#13) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem ugy van, hogy egpu-ba mehet, de mindenkinek sajat baja, hogy birja mukodesre?

(#15) lenox válasza Reggie0 (#14) üzenetére


lenox
veterán

Nincs hozza driver.

(#16) AxBattler válasza KaiotEch (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez jutott eszembe nekem is: ha az egyik GPU-t beáldoznák, akkor ennyi pénzből egy igencsak tisztességes ITX rendszer is kijönne.

Egyébként nem úgy volt, hogy a Crossfire halott?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#17) Reggie0 válasza lenox (#15) üzenetére


Reggie0
félisten

De a driver takolas megengedett volt, most mar az sem?

[ Szerkesztve ]

(#18) lenox válasza Reggie0 (#17) üzenetére


lenox
veterán

Az mit jelent, hogy takolas? Legujabb Mac OS-re nem mennek fel az eddigi driverek, uj meg nincs.

(#19) #16939776 válasza Reggie0 (#12) üzenetére


#16939776
törölt tag

Azt számold bele hogy 3db VGA van bele téve egy cipős doboz méretű helyre, és mint rávilágítottam kevés szellőzés van biztosítva. Meglesz ott az intake oldalon a >35°C-os, kilépő oldalon a >>50°°C levegőhőmérséklet, miközben a szobában 20-25°C van.
Ha szembe jön egy ilyen setup meg fogom mérni. :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.