Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jerry311


jerry311
nagyúr

Jól van, csak lesz megfelelő sebességű SSD, mire a PS5-be megérkezik az extra tárolót kezelő szoftver.

(#2) fatpingvin


fatpingvin
őstag

ez ígéretesnek tűnik... kár hogy az RGB agybajt nem sikerült elfelejteni róla.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#3) Cyberboy42


Cyberboy42
senior tag

Azt hogy Plextror utoljára kb 20 éve halottam mikor megfelelő CD-ROM-ot kerestem a frissen épített pentium 3-as gépemhez :D

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#4) Piftuka


Piftuka
veterán

Az a PCIe kártyás megoldás egészen tetszetős. :K Szemre annak a leghatékonyabb a hűtése is.

Nagyobb méretű számítógép házakban talán azt a legkevésbé problémás elhelyezni.

"Aquila non captat muscas."

(#5) RasztaCsubi válasza Piftuka (#4) üzenetére


RasztaCsubi
csendes újonc

Viszont PCIe kártyánál mindig a chipseten keresztül megy kommunikáció.

Ha jól tudom csak x570 -es lapoknál lehetnek PCIe 4.0 slotok, ott is egy x4 -es csatolás van az egész chipletre.

Így nem tudom mennyi értelme van a 4.0 -nak.

(#6) fatpingvin válasza RasztaCsubi (#5) üzenetére


fatpingvin
őstag

ez így hülyeség már bocs. ha az északi híd PCIe slotjaira rakod rá akkor nem a "chipseten" keresztül fog menni.

nálam is a nagy IO igényű bővítőkártya a legfelső slotban van (Ryzen cuccban egy 10G Mellanox Ethernet vezérlő) a videokártya meg a x2-es chipset slotban.

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Plextor (Lite-ON) cuccok mindig is bejöttek, sima SATA-s SSD-ik is megbízhatóak, jó minőségű alkatrészekből áll.

A nudista verzióra beruháznék, ha értékelhető árkülönbséget mutat fel a hűtőbordáshoz képest. Habár max 10$-ra tippelek :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.