Hirdetés

2019. október 15., kedd

Gyorskeresés

(#1) Enton

Enton
(addikt)

Ha eljön az ideje és váltásra szorulok tuti Geil-t pakolok az uj gépembe is, méghozzá ilyeneket!
És még jól is néznek ki! :R

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2) Devid_81

Devid_81
(veterán)

De minek egy kazal ddr3?
Ha eljutunk valaha az asztaliba szánt ddr5 ig ott 3Ghz és 6Ghz között lesz vagy 300 féle....csak , hogy könnyebb legyen ;]

RoboKaland, Természettudományos Robotika szakkör és tábor -- https://robokaland.eu/ --

(#3) s200 válasza Devid_81 (#2) üzenetére

s200
(tag)

De minek egy kazal ddr3?
Tán mer' a Core i7 csak aztat kezeli.;)

(#4) liksoft

liksoft
(nagyúr)

Számomra már megint megfoghatatlan az "élettartam garancia". Ez pontosan mit takar?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5) blackrulz válasza liksoft (#4) üzenetére

blackrulz
(veterán)

ha jól tudom azt hogy amíg gyártásban van az adott termék. ergo már ddr1-et ha visszaviszel élettartam garral akkor sem nagyon fognak veled semmit sem kezdeni

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#6) Thrawn válasza liksoft (#4) üzenetére

Thrawn
(félisten)

Élettartam-garancia addig él, amíg az adott terméket a cég gyártja/gyártatja, ehhez jön még egy megszabott időtartam (pár év, de változó), amíg előreláthatólag tud/akar pótalkatrészt/cserét biztosítani.

Different songs for different moods. Diablo 3: Thrawn#2856 łłł Demon Hunter's Club: http://tinyurl.hu/xWu6/ łłł Look! More hidden footprints!

(#7) liksoft válasza Thrawn (#6) üzenetére

liksoft
(nagyúr)

Köszönöm. De mennyi az a plusz idő. Ugyanis ha kiderül nem életképes és 2 hónapos volt csak az életciklusa, akkor az ráb@szás. - Ha nincs valamennyi plusz idő.

(#8) Thrawn válasza liksoft (#7) üzenetére

Thrawn
(félisten)

Ez egy jó kérdés, gyártója válogatja. Egyesek 2, míg mások 5 vagy akár 10 évet is bevállalnak, ez nincs kőbe vésve.

Different songs for different moods. Diablo 3: Thrawn#2856 łłł Demon Hunter's Club: http://tinyurl.hu/xWu6/ łłł Look! More hidden footprints!

(#9) liksoft válasza Thrawn (#8) üzenetére

liksoft
(nagyúr)

OK. De ennél a memóriánál mennyi? És a másiknál mennyi? :F

Szerintem ha ezt nem írják rá a termékre, akkor ez csak marketinges duma. Később bármi belemagyarázható. :(((

(#10) hemaka válasza s200 (#3) üzenetére

hemaka
(nagyúr)

Gondolom mindenki rohan új alaplapot meg új i7 procit venni Mo-on, hogy karácsonyra már mehessen a csodamasina aranyáron mérve :D

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️

(#11) Devid_81 válasza s200 (#3) üzenetére

Devid_81
(veterán)

Háde ennyi? :)

RoboKaland, Természettudományos Robotika szakkör és tábor -- https://robokaland.eu/ --

(#12) Ricco_hun

Ricco_hun
(senior tag)

Faszák ezek a Geil DDR3-ak. Ha zsírgazdag lennék, én a Corei7-es rendszerembe a Geil Ultra DDR3-1800MHz CL7-et pakolnám. Nem semmi, hogy Geil-ék tudják tartani az 1,65V-ot. Itt látszik, hogy ők fejlesztenek. Más mem. gyártó csak 1333MHz-ig kínál a Nehalem-hez ram-ot, mert fölötte már nem bírják tartani a referencia feszültséget. Respect Geil :R .

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#13) Thrawn válasza Ricco_hun (#12) üzenetére

Thrawn
(félisten)

Ebben ne legyél biztos: Link ;)

(#14) Ricco_hun válasza Thrawn (#13) üzenetére

Ricco_hun
(senior tag)

Igazad van, de nézd meg a késleltetéseket is a Kingston ram-oknál. Az 1800MHz-et csak cl9 mellett tudják. Ergó Geil-nél az előny.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#15) PH-User válasza hemaka (#10) üzenetére

PH-User
(addikt)

Ja, mindenkinek ilyen sok pénze van itt Hun-ba. :DDD

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#16) Szlovi

Szlovi
(aktív tag)

Már vártam,hogy mikor jön ki a DDR3-as memókkal a Geil,meg is lepődtem,hogy egyszerre ennyit kínál.Ezzel fel adta a leckét egy-két gyártónak...
Geil memóim vannak,nagyon zsír cucc csak ajánlani tudom mindenkinek aki minőségi memóriát akar baráti áron!
GeiL rulez:C

(#17) JanR

JanR
(addikt)

Hm, GEiL? Ide nekem is :)
Jol neznek ki ezek a ramok, de ahogy elnezegettem jol is mennek.

(#18) LGLuke válasza liksoft (#9) üzenetére

LGLuke
(őstag)

Ha jól emléxem a Geil 10 évig állja a garanciát. Nyílván, ha már nem fognak gyártani eladásra ilyen típusokat, akkor is lesz a raktárukban csere lehetőség, vagy visszaadják az árát.

(#20) liksoft válasza LGLuke (#18) üzenetére

liksoft
(nagyúr)

Azt hiszem, nem érted. A megfogalmazással van bajom. Marketinges duma, mely jól hangzik, és a gyakorlatban ahány termék, mást és mást jelent (remélem a gyártók tartják magukat a ki nem mondott időtartamokhoz). A vásárlónak viszont nap, hónap, év meghatározás az, mely biztonságot adhat. Az alapján tud dönteni.

Példa:
Egy gyártó élettartam garanciával (esetünkben legyen öt év) árul egy terméket, míg ellenlábasa a sajátjára nyolc évet vállal. Mivel az élettartam jobban hangzik, inkább az fogy, hiába azonos esetleg az áruk. Ez NEM marketing, hanem a vásárló megtévesztése! :(((

(#21) Mystic

Mystic
(tag)

Nagyon jó memók lehetnek. Nekem is Geil van és szépen teljesít. :K

Az akasztott embert még az ág is húzza

(#22) Loretto válasza liksoft (#20) üzenetére

Loretto
(veterán)

Legyen inkább csak felületes tájékoztatás... De igazából sajnos, a legnagyobb baj, hogy maguk a viszonteladók is sokszor csak a hasukra ütnek, mivel nekik sincs info. Volt rá példa.

Soirée...

(#23) liksoft válasza Loretto (#22) üzenetére

liksoft
(nagyúr)

Ha a kereskedelmi láncban sem jut el az információ, az szerintem übereli a "csak felületes tájékoztatás..."-t. :F

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.