Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aram01


aram01
nagyúr

Mehetnek nyugdíjba

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2) Mans20


Mans20
addikt

Hát nem volt egy hosszú életű,de még egy darabig biztos elég lesz mindenre.

(#3) dangerzone válasza Mans20 (#2) üzenetére


dangerzone
addikt

3 évig még biztosan.

(#4) janihunk


janihunk
senior tag

Én még 775 használok. Ez is elég még.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#5) Srodney válasza Mans20 (#2) üzenetére


Srodney
senior tag

intelék gyorsan selejteznek...

(#6) XtremLor válasza janihunk (#4) üzenetére


XtremLor
őstag

+1 nem kell minden uj generációnál cserélni, kiszolgál még engem is semmi gondom vele.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#7) aram01 válasza janihunk (#4) üzenetére


aram01
nagyúr

önámítás :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8) janihunk válasza aram01 (#7) üzenetére


janihunk
senior tag

Hmm hát egy 4 magos már jó lenne. Mert igen csak kezd kevés lenne. Még az idei játékok nagy része elmegy De jövőre már nem hiszem.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#9) waithEard


waithEard
őstag

Istenem, de unom már az ilyen toposzokat, mint "Santa Clarai óriáscég" meg "Redmondi óriás"! Több fantáziát a rövidekbe is! Please!!!!

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#10) wolfnet


wolfnet
tag

lga 1155-s h61 et is kidobhatnák....

Privátban érdeklődj! :)

(#11) DEJVID


DEJVID
őstag

Úristen, csak most?

(#12) Angel1981


Angel1981
veterán

"a termékek forgalmazása hamarosan befejeződik" ez azért jópofa, ha egyszer még egy év múlva is szállítanak belőle. :)
Ez azt jelenti, hogy még rá fél évre is lehet találni a boltokban - vagyis 2013 közepéig - nincs az olyan közel azért! :)

(#13) ZoPád válasza Angel1981 (#12) üzenetére


ZoPád
tag

persze, nekünk mint fogyasztóknak ez elég távoli kép, forgalmazószinten azért más a helyzet. :)

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#14) Sofian válasza janihunk (#8) üzenetére


Sofian
őstag

Ha nem játékra használja az ember de kell a normális számítási teljesítmény még úgy is bőven jók két évig a 775-ösök... :) Utána már biztos hogy kompromisszumos lesz a szitu...

(#15) Sofian válasza waithEard (#9) üzenetére


Sofian
őstag

Ez nem biztos hogy jól sülne el...
Washington állambeli kódfércelde, Cupertinoi szilícium gyümölcsös, Santa Clarai rókabőrgyár...

[ Szerkesztve ]

(#16) ZCoyote válasza Sofian (#15) üzenetére


ZCoyote
őstag

:C

Romani ite domum.

(#17) Peti66 válasza Sofian (#15) üzenetére


Peti66
senior tag

:DDD :C "Santa Clarai rókabőrgyár" :DDD :DDD :DDD :R

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#18) .mf válasza Sofian (#15) üzenetére


.mf
veterán

:C

"egyre kisebb az igény az öregedő rendszerre"

Öregedő rendszer, heh... szerintem átlag-játékos felhasználásra még két év múlva sem a 750-esem lesz a szűk keresztmetszet...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#19) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

Nem meglepő húzás.

(#20) janihunk válasza Sofian (#14) üzenetére


janihunk
senior tag

Én játszok. Egész jó de ha tehetném 1155 re cserélném az biztos.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#21) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Sajnálom, igazán sajnálom. 1156-os gépem van, de akkor még pár évig ezt kell használnom.
Az i3 első generációja olyan teljesítmény/fogyasztás mutatóval rendelkezett, hogy csak lestem, és most egy akkora asztali gépem van, ami belefér egy hátizsákba, de teljesítménye meglepő a méretéhez képest.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#22) HartgeH3-2.8 válasza Cucuska2 (#21) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Ez a cím nekem nem tetszik! "Ítélt halálra"..? Mert? Oké leállt a gyártással , de nem azt mondta, hogy mindenki azonnal dobja ki a kukába a gépét mert ők bizony ilyet már a büdös életbe nem gyártanak többet.

Ezekkel a szériákkal gyönyörűen el lesznek még a felhasználok, és elmondanám korábbiakkal is..

Abszolút rossz a cím!

Szerk: Ha én értelmeztem félre akkor bocsánat.

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#23) fanti


fanti
addikt

Hát, nekem marad az LGA1156 és a P55.
Elégedetten használom már lassan egy éve és a teljesítménye bőven az igényeim fölött van.

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#24) Televan74 válasza HartgeH3-2.8 (#22) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ha nincs a piacom már processzor akkor már nincs szükség a gyártásukra.Maximum annyi alaplapot gyártanak amennyi a garanciához kell.
Az hogy te még a régi 1156 -al is el lennél pár évig ,az senkit sem érdekel. ;]
De mint a cikkből kiderül még egy 2012 december 7-ig még gyártja a P55, H55, H57 vezérlőket, ha érkezik rá megrendelés.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#25) Piftuka


Piftuka
veterán

Azért bízom benne, hogy mindez nem jelenti azt, hogy ezekhez a lapkakészletekhez a terméktámogatást is befejezi a cég!

Sokakhoz hasonlóan én sem szándékozom ugyanis 1-2 éven belül lecserélni a jelenlegi számítógép konfigurációmat.

"Aquila non captat muscas."

(#26) Bird


Bird
addikt

Béke poraikra... Emlékezni fogunk rájuk! Főleg a H57-re :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#27) Dragon3000 válasza Piftuka (#25) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ha azt nézzük, hogy a 775-s 910es chipsetekhez is van driveres támogatás, így ettől nem félnék :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.