Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vittorio7


vittorio7
őstag

"DVD lejátszót is építettek beléjük"

Ennek sok értelmét nem látom. De mindegy.

(#2) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Úgy látom sok HD Ready kijelző maradt a raktáron :U

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#3) korcsillio


korcsillio
őstag

Sok újdonsággal nem rukkoltak elö.

(#4) haddent válasza zsolt501 (#2) üzenetére


haddent
addikt

Ezt én sem értem... Nem tudom, ki akarna ma még HD ready -t venni? Alig drágábban lehet ugyanolyan minőségű, méretű FHD -ét kapni, inkább spórolnék rá még egy huszassal többet...
Meg hát itt a 4K a küszöbön, Japánok már tervezik a sugárzást stb... Hát mindegy, biztos megveszik úgyis :DDD

(#5) fuximaxi


fuximaxi
senior tag

El tudom képzelni, hogy vannak még olyan piacok, ahol el lehet adni és főként azokat szeretnék megcélozni.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#6) Pacák


Pacák
senior tag

DVD lejátszó? Ezek szerint tényleg a törökökkel csináltatják a Vestel gyártósorain?

Toshiba low end=Tesco Technika?

Nuclear launch detected

(#7) czanga válasza Pacák (#6) üzenetére


czanga
őstag

Bakker pedig ez a matt fekete küllem számomra igencsak vonzó, kár, hogy az ajánlott 32", 40"-os tv-k közül nem találni haosnlót küllemre.

(#8) Benzoldog


Benzoldog
tag

Annak mindig örülök, ha Toshiba TV(k)-ről érkezik hír. És az külön tetszik, hogy a földi és kábeles tuner mellett, már van bennük műholdas (DVB-S, DVB-S2) is. Viszont az szomorú, hogy a 32"-os TV csak HD Ready panelt kapott.

[ Szerkesztve ]

(#9) StanDoFF válasza haddent (#4) üzenetére


StanDoFF
tag

Tervezik? 2011-től sugároznak kisebb-nagyobb mértékben. :(
A morbid viccet félretéve, szerintem kell még vagy 4-5 év mire rendesen elterjednek a tv-k, és akkor még a 4K-s adásokról, az azt kiszolgáló internet sebességről, és tároló eszközökről még nem is beszéltünk!

(#10) wolfman


wolfman
veterán

a cég saját fejlesztésű okostévés rendszerét, amelynek köszönhetően biztosított a különféle internetes alkalmazások futtatása, valamint a böngészés is.

Jólvan, akkor megnyugodtam

haddent: Azért analóg TV adásokhoz még mindig jobb egy HDReady TV mint egy FullHD. Ha csak filmeket akarsz rajta nézni média lejátszón, akkor tényleg felesleges, de TVzni még jobb!

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#11) wolfman válasza haddent (#4) üzenetére


wolfman
veterán

törölhető

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#12) nightshadow válasza czanga (#7) üzenetére


nightshadow
veterán

hogy az ajánlott 32", 40"-os tv-k közül nem találni haosnlót küllemre.

L2[link] és az L4[link] sorozat is matt.

[ Szerkesztve ]

(#13) kromatika


kromatika
veterán

szerintem nem rossz ötlet a dvd lejátszó.

(#14) czanga válasza nightshadow (#12) üzenetére


czanga
őstag

Köszönöm! :R

Megmondom őszintén amikor még olvasgattam az LCD TV topicot, akkor főleg samsung és LG modelleket néztem, és ezekből indultam ki, plusz a tájékozatlanságomból. :)

(#15) NTonee


NTonee
veterán

,,Az L3, W3 és D3 családba tartozó termékek mindegyike megkapta a cég saját fejlesztésű okostévés rendszerét, amelynek köszönhetően biztosított a különféle internetes alkalmazások futtatása, valamint a böngészés is."

Ha ez még mindig olyan, mint a toshiba 40tl938-nál, akkor köszönöm, de teljesen felesleges. :( Egyébként mint TV, kiváló és szeretem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.