Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) hallador válasza dabadab (#34) üzenetére


hallador
addikt

Sajnos ez nagyon jellemző otthon. Nagyon kevés az a cég akinél komolyan veszik a dolgozók kényelmét/egészségét. Ennek az oka ott is keresendő, hogy a HP, Dell, Lenovo nem egyszer a olcsóbb modelleket viszik Kelet Európába. Én még emlékszem, mikor kijöttem ide akkor már a cégnél back light keyboard-os HP ProBookok voltak, mikor bejöttek az IPS paneles HP-k, akkor már azt vették ez volt 2015-ben, Magyarországon a 2018-ban jelentek meg az ilyen típusú ProBookok. Persze a korrupció is erősen benne van, mert "ha ezt veszed" akkor kapsz vissza a zsebbe valamit. Szóval sajnos minden szinten rosszul jön ez ki otthon, általánosítani nem lehet.
A Most a második legnagyobb bankban most kezdték bevezetni az IPS paneles Dell Latitude 5000-eseket, mikor azért már 2 éve piacon vannak a jobbak is. Itt ahogy néztem TN külön kérni kell.
Szóval mostanában változik azért a helyzet, de lassan.

(#38) villamos
Na ha van lehetőség, akkor gyorsan el onnan.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.