Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem rosszak. 10 colos Alcatel. Ez azt jelentheti, hogy megindulnak a minimum 10 colos táblák árai is lefele (illetve dúsul a piac ezen szegmense)? Várom már, ohgy lecserélhessem az N7 2012-t. 12-14 col közöttire akarok, de a legminimumabb is a 10 col.

(#2) dzsi23 válasza janeszgol (#1) üzenetére


dzsi23
addikt

14"-os kijelzővel milyen választék van a piacon? :)

(#3) janeszgol válasza dzsi23 (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez a bajom,hogy semmilyen. Nálam a chrombookok nem alternatívák. Nekem csak egy nagyképernyős tábla kell. Nem kell billentyűzet, nem akarom forgatni semerre.

De megkockáztatom, ez sohasem fog megvalósulni. Az emberek elégedettek a phabletekkel. Sajnos. :))
Szóval lehet be kell érnem egy 10 colossal. Csak legalább lenne több alternatíva ebből a méretből.

[ Szerkesztve ]

(#4) Prien válasza janeszgol (#3) üzenetére


Prien
addikt

7 collról váltottam 10.5-re, ég és föld valóban. :K

A kevés is több a semminél.

(#5) jFox válasza janeszgol (#3) üzenetére


jFox
őstag

A Samsung-nak van 12, sőt 13"-os tablete. :K [link]

de az árát meg sem merem kérdezni.... :DDD

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#6) janeszgol válasza jFox (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

a 12,2 colos Samsung brutto 250 ezerrel nyitott. Nem az én kategóriám no.

(#7) szp1


szp1
addikt

"A Telenornál most először a Huawei is képviseli magát ilyen eszközzel, a kompakt MediaPad T1 lett a kiválasztott."

Bocs, de ez így nem igaz, már 3 évvel ezelőtt volt ilyen a kínálatukban - az előző MediaPad.
Nem mintha lenne jelentősége, csak a tényszerűség kedvéért.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#8) Simi87 válasza janeszgol (#1) üzenetére


Simi87
senior tag

A Nexus-t szerintem ne ilyenekre cseréld.

(#9) Rusi válasza szp1 (#7) üzenetére


Rusi
senior tag

Módosítottam a mondatot, mert valóban volt valami Huawei cucc az ősidőben. Elvben emlékeznem kellene rá, mert akkoriban kb. már ott dolgoztam, de hát akkor még nem pörgött ennyire ez a tablet téma. :)

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#10) szp1 válasza Rusi (#9) üzenetére


szp1
addikt

:)

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.