Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) endib


endib
tag

Miért...

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Felénk ezek már nem fognak jönni, a 9-es széria a vége felé jár.

Feltehetőleg maradt még a készülékek kódneve is.

Ezt egy memóriaváltozattal megoldhatták volna, valószínűleg az indiaiak így jobban harapnak rá...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) joey04


joey04
titán

csak 3? :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) Luck Dragon

Ezen felül a legésszerűbb döntés 9T ha már ebben a kategóriában kell nézelődni .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) Smiro


Smiro
senior tag

Nem értem, miért kell ennyi szemetet gyártani... Nincs elég telefon a piacon :F Mert hogy új dolgot nem hoz.

[ Szerkesztve ]

(#6) doooo


doooo
veterán

Betegek.

(#7) stingray


stingray
junior tag

Csak kedd van, de a Civi-vel együtt a Xiaomi már piacra dobott 4 modellt. Szép.

(#8) Graphics válasza stingray (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Amiből 3 ugyanaz...:)

Memória kiosztás a különbség. Azonos kódnéven fut.

Ez nem új modell.

Ha a Skoda Fóbiából kijön egy új motorverzio, gondolom ott sincs meglepodes.

Fura is lenne az autós topicokban ekkora hiszti lenne emiatt.
Vagy ott is ez megy egy-egy modellnél?

Sose értettem ezt, mas iparban elfogadott, a mobilos szegmensben viszont durva reakciók jönnek...

De szerintem ez a normál embereket nem is érdekli, a gépek közösség tiszteli meg ezzel a világot.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) stingray válasza Graphics (#8) üzenetére


stingray
junior tag

Hisztiztem? Nem. Durván reagáltam? Nem. Ennyi, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#10) Solten válasza stingray (#7) üzenetére


Solten
addikt

Nájsz...

Saor Alba

(#11) Graphics válasza stingray (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én egy szóval se mondtam, hogy hisztiztél.

Nehogy magadra vedd. Csak markáns általánosítást fogalmaztam meg.

Akinek probléma az indiai piac, annak az lesz holnap is.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) stingray válasza Graphics (#11) üzenetére


stingray
junior tag

Nem vettem magamra. Peace.

(#13) Smiro válasza Graphics (#8) üzenetére


Smiro
senior tag

De autóból nem is gyártanak akkora mennyiséget, mint telefonból... Ráadásul elég sok minden hiánycikk lesz nemsokára ott is alkatrész ügyileg, úgy gondolom. Egyébként mindig is érdekelt, hogy az el nem adott telefon milliók sorsa mi lesz? Mert a drága ruhákét tudjuk. De az el nem adott műszaki cucc? Eltaposva Afrika partjai? Szóval amikor telefonos dologban, aki másra is használja a telefonáláson kívül, az újra vágyik, a gyorsabbra, 5G, jobb kamra, stb. Akkor miért kell a szart (bocs) tovább gyártani, holott sok gyártásával épp leállni kellene, nem új hátlap miatt folytatni az eladási kísérletet. De nekem már mindegy, a gyerekeimet, unokáimat sajnálom kissé a jövőbe látva.

(#14) Graphics válasza Smiro (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tény, 2019-ben csak 90 millió autót adtak el ( ez ugye tavaly behorpadt), mégis nagyobb a választék egy típuson belül autóból, mint mobilból esetleg :).

Egyszerű, én például eladom a régi készülékem, így viszi használja tovább más.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Remélem, hogy ezeket nem hozzák Magyarországra :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#18) Luck Dragon válasza Donki Hóte (#17) üzenetére

Az új verziók egyelőre Indiában érhetők el

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) Donki Hóte válasza Luck Dragon (#18) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Bízom benne, hogy nem csak egyelőre, hanem véglegesen is megragadnak Indiában :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#20) Luck Dragon válasza Donki Hóte (#19) üzenetére

Annak tükrében , hogy ezt a markát is érinti a chip hiány , ráadásul itt van már a Redmi 10-es széria , inkább ezzel foglalkoznak és elengedik az európai régiót . Legalábbis én ezt gyanítom .
Személy szerint Redmi 10 Primeot van egyedül rajta a listámon amit szívesen látnék mostanában kis hazánkban , de gondolom majd Redmi 10T néven fog majd megjelenni , úgy mint a Redmi 9T.
De miért is? Nos első és legfontosabb a 6000-es akkumulátor , reménykedem hogy a kilences esetében is volt a MT lapkát lecserélik egy SD-ra .
És UFS háttértárral látják el egy kellemes árcímkével.
Miért hozom fel ezt? Nos én úgy gondolom hogy nem csak kis hazánkban , de úgy önmagában az európai és indiai piacokon nagyobb sikere lenne egy ilyennek , mint ezeknek a használhatatlan eszközöknek még akkor is ha ~25% kevesebbe kerülnek .
Persze részemről ez mind hiú ábránd . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.