Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nigér


Nigér
őstag

Köszi a tesztet!
Régebben nézegettem a cuccaikat de a csiricsáré, rikító színű megjelenés (fejhallgatóik) miatt nem volt bizalmam hozzájuk.
Ezexerint fülhallgató-választásnál érdemes a Skullcandy-t is berakni a jelöltek közé.

(#2) ggeleven


ggeleven
őstag

Vannak kétségeim ezekkel a fülesekkel kapcsolatban... :U

Nagyon drágák, biztosan találnánk sokkal jobbat ennyiért.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Köszi a tesztet. :R Bár szerintem ezek a fülesek lehúzáson kívül másra nem jók. A Skullcandy inkább a nevével adja el magát, mint a tudásával, minőségével. Névválasztásnál meg elfogyhattak az ötletek. "Heavy Medal". Hmm... Valahonnét ismerős. ;]

Nyugodj békében Integra!

(#4) vamzi


vamzi
őstag

Valahogy viszolygok ettől a márkától. Az egész mára a 12 évesek divatját idézi, hogy mindenre koponyát, "mer' az jó". Nem tudom elképzelni komoly márkaként. Én biztosan nem vennék magamnak.

(#5) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Ezek a tipikusan csak parasztvakítás, jobbat is lehet találni ennyiért... :))

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#6) Jeanne d'Arc

Jó lett a teszt Sajnos nem az olcsó kategória. Az X ears szerintem simán van ilyen minőség és jó egy tizessel olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#7) ggeleven válasza Jeanne d'Arc (#6) üzenetére


ggeleven
őstag

Xears és a minőség szavakat ne tegyük egy mondatba... :( Fél év alatt széthullanak sajnos. Jól szólnak, de az összeszerelésük bizony jó sz*r. :U

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#8) schawo válasza ggeleven (#7) üzenetére


schawo
titán

Ide illik az a szó, hogy általában. Nekem 4-ből 4 Xears nem esett szét az elmúlt 3 év alatt sem. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#9) schawo


schawo
titán

Jó lett volna, ha a tesztszerűségbe kerül egy ismertebb/elismertebb referencia, mert így számomra az egész lebeg a levegőben.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10) rbalint88 válasza schawo (#9) üzenetére


rbalint88
addikt

Kapcsolódó cikkeknél megtalálod a referenciát ;)

(#11) schawo válasza rbalint88 (#10) üzenetére


schawo
titán

:R Köszi, így kerekebb :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#12) ggeleven válasza schawo (#8) üzenetére


ggeleven
őstag

Na ez jó arány! :K
Pedig tényleg sokat hallani, hogy szarok összeszerelésben... :(

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#13) schawo válasza ggeleven (#12) üzenetére


schawo
titán

Tudom, én is hallottam, de úgy tűnik, én több típussal is szerencsés vagyok :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14) daenerys válasza ggeleven (#2) üzenetére


daenerys
tag

Lehet kapni 6000 Ft körül is már jókat tőlük ebayen, nekem 2 évig bírta a kiképzést, csak elvágta a műanyagot a kardigánom meg a kabátom zipzárja...

Való igaz, hogy Magyarországon 3-4-5-szörös áron adják, divatosabb inkább, mint magas színvonalú, de amúgy elég jó a hangminősége bizonyos aspektusokból. Én nu metalt meg popot hallgattam rajta, amíg volt skullom, és szerethető volt a minősége.

(#15) ggeleven válasza daenerys (#14) üzenetére


ggeleven
őstag

Nézz be a füles topicba, mutatunk jókat! :)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#16) daenerys válasza ggeleven (#15) üzenetére


daenerys
tag

Köszi, megfigyelem a tutit! :) Skullom amúgy trendiségből volt, mindenki irigykedett a rózsaszín rémségre :P

(#17) ggeleven válasza daenerys (#16) üzenetére


ggeleven
őstag

Ezek a fülesek, amúgy megvannak Neked vagy csak egy teszt erejéig voltak nálad? Ha megvan, akkor elhozhatnád egy füles találkozóra, h ki tudjuk próbálni a konkurenciához képest! :)
Ott Te is ki tudnál próbálni mást, hátha találnál jobbat, soha nem lehet tudni...

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#18) 3RROR


3RROR
aktív tag

Én imádom a Skullcandy-t és szerintem elég jól bírják a strapát.Nekem egy Ink'd volt 4 évig és most ment tönkre.Újra vettem egy Ink'd-t csak a 2.0-át.Ez is bírni fogja szerintem 3-4 évig.Ja igen és nem nagyon vigyáztam/vigyázok rájuk ;) 6500ft-ért vettem annó az első és most is ennyiért a 2.-at. Szerintem megéri.

(#19) byebird


byebird
csendes tag

Sziasztok! Nekem egy Skullcandy Aviator fejesem van immáron több mint két éve. Nagyon eltalált darab, kényelmes és jó a hangzása. Olcsóbb fejeséből sajnos sikerült egyet eltörni, de ez a Sennheiser HD-201-el és is előfordult már, a Sonynak pedig a kábele lett pár hónap után kontaktos. :) Ami pozitívum hogy adtak hozzá egy bőrtokot és a telefon zenelejátszójával is jól szimbionizál. Meg kell nézni, ki kell próbálni. Amúgy ami eltörött azt is szó nélkül cserélték volna, de inkább ráfizettem és elhoztam ezt, amivel nagyon boldog vagyok. kopp kopp!

Tudom, hogy mikor meghalt, a szemei csukva voltak, de a szíve nyitva állt... Telefon: 00436608823731. Osztrák szám.

(#20) rbalint88 válasza byebird (#19) üzenetére


rbalint88
addikt

Aviatorról is lesz teszt hamarosan :)

(#21) schawo válasza byebird (#19) üzenetére


schawo
titán

Aviator egy elég kellemes füles, jó döntés volt.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#22) dchard


dchard
veterán

A magam részéről volt Skullcandy-m, agybedugós. Tényleg jól szólt, de pontosan két héttel a gari lejárta után kontakt hibás lett, és a szerelési technológia miatt gyakorlatilag javíthatatlan.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#23) sfbalazs


sfbalazs
tag

Nekem egy olyan 1,5 év elteltével szakadt meg valahol a kábel az ink'd nek, de szét tudtam szedni és átforrasztottam.Most ink'd 2 van és szerintem még jobb a hangzása.
Fejhallgatóból meg a cassette-t vettem meg ennek cserélhető a kábele és a hangzása is rendben van.
Összehasonlítva egy sony val szerintem jobb vele filmet nézi pl.
Az hogy túlárazott az meg csak Mo.-n igaz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.