Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vitamincsiga


Vitamincsiga
tag

Félelmetes minőséget kínál a Fuji!!
Remélhetőleg minél hamarabb megcsodálhatjuk a Géppel készült fotókat, ha máshol nem is, legalább tesztekben :)
Az idei évre beígért 3 másik objektív után jövőre a "foghíjakat" betömve teljes lehet a kínálata. Le a kalappal a Fuji piachoz való hozzáállásához :K

Jó lenne egy varázsgömb ;-)

(#2) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Nyilván dinamikában, zajban, mikrokontrasztban könnyen előrelépést jelenthet a rendszer a fullframe-ekhez képest, de aki mélységélességgel akar játszani, annak egyelőre korlátozottak lesznek a lehetőségei ezekkel az objektívekkel.

(#3) b.vr


b.vr
őstag

Pont azért mert érzékelőben ugyan jelentős a különbség a FFhez képest viszont azért nem szakadékszerű (főleg hogy a jó minőségű fényerős FF üvegek meg ugyanúgy eléggé a nyakára tudnak mászni mint ahogy teszi ugyanezt a Fuji a remek apsc obijaival a FF gépekre nézve), én mellékhatásként kicsit azt is várom/remélem hogy a Sony (meg akár a többi gyártó) még jobban nekiugrik az A7 sorozat fejlesztésének. Nekem pl. tökre tetszik hogy van 16 bites TIFF.
(Mondjuk ez pont a Fujinál amúgy is előnyös, mert (bár xtrans-IIIat még nem próbáltam, xtrans-IIm van) nekem az in-camera raw converter kimenete érezhetően jobban tetszik mint amit mondjuk ACR/Lightroommal kapnék. Így viszont kénytelen vagyok jpg-ből utómunkázni.
(míg mondjuk Olympusnál az amúgy bitang lassú OlyViewer legalább arra jó hogy a kiválasztott képeimből a vázzal megegyező képminőségben tudok 16 bites TIFFet exportálni. A Sony gépemhez meg ott a CaptureOne)

"Oscar bácsi meg nem gyütt"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.