Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #72042496


#72042496
törölt tag

Szuper, egy ideje számítottam hasonló frissítésre, logikus lépés. A G903-at várhatóan cserélem is, ahogy megjelenik ez az utód. A mostani változatnak az üzemidejével van bajom, nagyon hamar lemerül.

[ Szerkesztve ]

(#2) Egon


Egon
nagyúr

Az árazást elnézve, szerintem a jelenlegi Logi egerem az utolsó, amit ettől a cégtől vettem.
A fenti modellek korrekt árazása kb. a mostani fele lenne.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3) hajbel


hajbel
addikt

Volt G900-am, egyszerűen nem tudtam megszokni a magas gombokat, nagyon kényelmetlen volt hosszabb távon, ahogy a mechanikus klikk is. Megnéztem egy csomó tesztet, azt írták/mondták, hogy half palm/ half claw gripre jó. Nem tudom, hogy ki tud G903-at használni.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#4) Fred23


Fred23
nagyúr

Pont tegnap kezdett el duplaklikkelni a G203-am, még bőven garis. Ha ráfizetéssel átmehetek a jövő hónapban egy G403 HERO-ra, talán meglépem. Habár most egy kicsit elbizonytalanodtam a Logitech egerekben.

(#5) Aby_2014


Aby_2014
aktív tag

Számomra is csalódás a G603, hiába a szipi szupi szenzor, ha a görgő egy rakat sz*r, YouTube-on található videó alapján tákoltam össze, hogy valamennyire működjön és ne ugráljon scrollozás közben...

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#6) #72042496 válasza hajbel (#3) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nekem pl. kényelmes.

(#7) 5150


5150
aktív tag

48 petákért már grafénből is csinálhatnák a burkolatát. Vagy ha a grafén nem fér bele, legalább felruházhatnák szopó nyaló gombot varró kutyasétáltató hóvégén kölcsönadó ficsörökkel.

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#8) .OM.


.OM.
aktív tag

Nálam egy G500-as egér fut 2011 óta. Anno 15k Ft volt. Néha takarítani kell, amúgy hibátlan.
Mellette egy M705-ös kb. 6 éve utazik velem mindenhova.

Ha ezek is bírják 8-10 évet, simán megéri most 25k Ft körül.

[ Szerkesztve ]

ex .Oldman.

(#9) Ribi válasza 5150 (#7) üzenetére


Ribi
nagyúr

Én is ezt szoktam nézni, hogy teljesen zakkant ára van egyes egereknek. Alaplapok 10x annyi cuccal rajta nem kerülnek ennyibe.

(#10) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Egy hónapja vettem a Logitech G903-at most cseréltessem le? :DDD
Bár ahogyan olvastam PMW3366 és Hero között semmi különbség sincs max. az akkumulátor idő.
Most rendeltem Logitech G Powerplayt így nem izgat. :))

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#11) L4mie


L4mie
veterán

jó hír meg minden, de az árak... :Y G502LS nél is kiborító az a pénz...na majd talán bf alatt megéri...mert amúgy elégedett vagyok a logi egereimmel.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#12) troviko


troviko
senior tag

A G703-ért nagy kár...
Ezekkel a kuka üzemidőkkel nem érdekel (A G903 meg alapból nem érdekel, mert botrány ronda), a G603-asom fél évet is elmegy egy garnitúra elemmel. Amúgy pont azért cseréltem le a G700s-emet, mert utáltam 5 naponta töltögetni. Erre megoldás lenne a vezeték nélküli töltés, de a Logitech nem támogatja a Qi töltést, így nem ér semmit a dolog számomra, mert akkor csak venni kéne egy töltő padot, amivel megint lenne egy kábel az asztalomon. Ha a Qi szabványt támogatnák, akkor tudnám tölteni az egeret az íróasztallámpámmal (az ugyanis Qi töltős), így kiváltható lenn egy kábel, és lényegében csak a lámpa kábel lenne az íróasztalomon.

Emiatt 20 év után ott fogom hagyni a Logitech-et, és egy Qi töltős Corsair egeret fogok venni valószínűleg.

Annyira sok f@xságot csinál mostanában a logitech. Baromira csinálhatnának már egy normális wireless billentyűzetet is.

:F :(

Szerk: mikor a vérbe jutunk már el oda, hogy kompromisszumoktól mentesen lehessen vezeték nélküli perifériákat kapni?? A technológia adott hozzá, mégsem csinál senki értelmes termékeket. Valamit mindegyiken elcsesznek, és esküszöm, hogy direkt. Grrrrrr... :(((

[ Szerkesztve ]

https://www.oldtech.hu/

(#13) L4mie válasza troviko (#12) üzenetére


L4mie
veterán

persze, hogy direkt, de ez egy csomó tech kütyüben benne van...kár, hogy az egereknél is :W ami meg már szuper lenne az meg luxus áron megy.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#14) #16939776 válasza troviko (#12) üzenetére


#16939776
törölt tag

Hiába hozták a piacra a LightSpeed technológiát, meg a Hero szenzort, egyre messzebb kerülnek attól az állapottól, amit kompromisszum mentesnek lehetne nevezni, pl. ilyen apró problémák vannak:

-vezeték (földelés) nélkül feltöltődik elektrosztatikusan az egér, emiatt száraz időben dupla-klikkel.
-vezeték nélküli átvitel kihagy/szakadozik/csatornát vált, ha rossz szögben tartod az egeret.
-kábelen kb.: minden második másodpercben kihagy 1-1 csomagot, ugrik a mintavétel, ugrik a kép.
Mivel a Hero szenzor az energiatakarékosság jegyében váltogatja a "kép" mintavételének gyakoriságát, egyszer darabos, egyszer finom a mozgás lekövetése, vált ahogy éppen "érzi".

[ Szerkesztve ]

(#15) troviko válasza L4mie (#13) üzenetére


troviko
senior tag

Nem, nem, nekem pont az a bajom, hogy még drágán se lehet jót kapni. Azok is tele vannak kompromisszumokkal.

https://www.oldtech.hu/

(#16) Gyula84


Gyula84
veterán

g9x még mindig szuper :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#17) komyka válasza Gyula84 (#16) üzenetére


komyka
tag

Csinálhatnának egy újat. Új szenzorral vezeték nélkülire meg könnyebben lenyomható középső gombbal mind racsnis mind szabadonfutó módban. Azonnal menne a rendelés, a mostani meg menne haza hobbijátszónak amíg el nem kopik végleg :)

(#18) Gyula84 válasza komyka (#17) üzenetére


Gyula84
veterán

jó lenne :) ezt egyelőre nem akarom leváltani

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#19) SEB111 válasza Egon (#2) üzenetére


SEB111
csendes tag

Volt G Pro Wirelessem és imádtam :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#20) ugforma


ugforma
tag

Tudunk valamit a G403 Hero megjelenéséről? Pár nappal ezelőtt a hivatalos oldalról Pre-ordereltem, de semmilyen információt nem találok róla sehol, hogy mégis mikor jelenik meg

(#21) Predatorr


Predatorr
őstag

Kérem vissza a G600 gombjait és shift funkcióját, akkor esetleg érdekel. Addig maradok a heréletlen egérnél.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.