Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MarkCsiha461


MarkCsiha461
junior tag

A Lite-ba MTK? :(

(#2) KRSoos


KRSoos
csendes tag

Nem tudom eldönteni, hogy a MediaTek-es SoC bevállalása tökösség a cég részéről vagy valami brutális elmebaj jele.

A másik kérdőjeles pont, hogy mi okból kukázza a OnePlus a saját pop-up kamera megoldását? Nem fogytak jól a 7/T Pro készülékek? Nem bíznak a saját technikájukban? Vagy egyszerűen csak olcsóbb a hole-punch display? Épp kezdtem megbarátkozni a motorizált kamerával erre... Egyik kézzel adnak (120 Hz) másikkal meg elvesznek.

''The situation is hopeless, but it is not serious.'' - Paul Watzlawick

(#3) aprokaroka87 válasza KRSoos (#2) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Azért arra a dimensity 1000-re lehet érdemes lesz odafigyelni, mert állítólag komolyan oda teszi majd magát, nyilván nem egy Snapdragon 865 lesz.

(#4) novinyul válasza KRSoos (#2) üzenetére


novinyul
veterán

Nem lesz rossz az új MTK proci. Xiaomi is belerakta a Note8 pro-ba a G90T és nem lett rossz választás.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#5) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nem zavar a selfi kamera, de egy kicsit vékonyabb kávákat vártam volna

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#6) aprokaroka87 válasza novinyul (#4) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ráadásként Pl Snapi 865 esetében sehol nem lehet olvasni az av1 kódek támogatásról, nyilván le tudja játszani, csak lehet hogy nem teljes hw gyorsitás lesz hozzá.

Elvileg az av1 meg a vp9 "utódja"

[ Szerkesztve ]

(#7) KRSoos


KRSoos
csendes tag

Oké, előítéletes vagyok, de persze ennek azért van alapja, hiszen a MediaTek név hallatán nem a "minőség" jelző jut először az ember eszébe. Mindenesetre azért bízom abban, hogy ez nem egy váltás előszele lesz.

''The situation is hopeless, but it is not serious.'' - Paul Watzlawick

(#8) #30610944


#30610944
törölt tag

Azt gondolom jó drágák lesznek, persze azzal fognak takarózni mint mindig is, hogy még mindig olcsóbbak mint a másik flagship telefonok (iPhone, Galaxy-k, Huawei telefonok, stb.).
Nem.baj majd jön a Poco 2 vagy valami Xiaomi vagy Redmi ami alájuk vág árban meg minőségben is.
;]

(#9) enginev3.0 válasza #30610944 (#8) üzenetére


enginev3.0
félisten

Azért a xiaomi messze nem vág alá semmiben minőségben
Redmi meg főleg

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10) t72killer válasza KRSoos (#7) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+1, erős fenntartásaim vannak a mediaretekkel kapcsolatban. Persze, elképzelhető, hogy csodát műveltek, de a valóság valahogy mégiscsak mindíg a snapi oldalára áll, pl a ránézésre nagyon pöpec de throttlingoló kirinek esetén is, pedig a kirin komolyabb név az MTK-nál szvsz.

A képfrissítéshez: szuper, hogy ez már a 3. (?) hír a témában, ettől függetlenül nem örülök neki. Ha nagyon erőltetik és nem lesz 60Hz snapis példány, akkor Oneplus 7-est fogok venni, annak uis lényegesen jobb az akksiideje a 60Hz-re visszafogott 90Hz-es cuccoknál is. Az akksiidő meg nálam sokkal fontosabb egy sosehasznált fícsörnél (nem fps-ezek a telefonon).

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#11) gattolino válasza t72killer (#10) üzenetére


gattolino
senior tag

Akkor vegyél Oneplus 7-et. A lényeg az hogy itt is használhatod 60Hz-n ha szeretnéd. Meg erre legalább a Oneplus vállal garanciát ha gyári oldalról rendeled. Időtállóbb a frissítések miatt is. Szvsz megéri a felárat

Vivo X90 Pro Plus

(#12) t72killer válasza gattolino (#11) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen, a frissítések/extra év időtállóság miatt azért megvárom a 8as széria tesztjeit. Persze az ár sem utolsó szempont.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#13) pusszycat válasza KRSoos (#2) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom rájöttek, hogy egy pötty olcsóbb mint egy mechanikus bizgentyű. A másik tényező, hogy nem lehet olyan mint az előd valamit kell változtatni a küllemen. A harmadik, hogy így egyszerűbb az arcfeloldás meg gyorsabb. Talán eljött az ideje a vízállóságnak és a qi töltésnek is.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#14) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Ma vettem birtokba a 7T prot, de nem is bánom, h nem vártam meg a 8-at, mivel az egyik húzò èrv a 7 mellett a kamera sziget mellőzèse volt. Az ip vèdelem jól jött volna, a vezetèk nèlküli töltèst meg eddig is mellőztem.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#15) thunder6230 válasza pusszycat (#13) üzenetére


thunder6230
tag

A vizallosag miatt oke, de a qi toltes teljesen felesleges a mai gyorstoltesek idejen.

Ma reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom

(#16) kcsa válasza thunder6230 (#15) üzenetére


kcsa
veterán

Neked lehet, én pl. végül 5T után azért léptem S10-re, mert Lumiák után hiányzott a qi.

(#17) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Ha maradnak a hülye kameralyukak, akkor ez lesz hosszú ideje az első ív, hogy nem cserélem le a telefonom.
Vízállóság most is van, csak IP rating nincs. Azzal meg pont kitörölheti mindenki, mivel az sem ok a garanciára beázásnál egy gyártónál sem.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#18) tibcsi0407 válasza tibcsi0407 (#17) üzenetére


tibcsi0407
félisten

*év

https://utdetailing.hu/

(#19) Noukoum válasza KRSoos (#7) üzenetére


Noukoum
veterán

Azért láttunk már rossz snapdragont is

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.