Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lemusz


lemusz
addikt

skip

(#2) djculture


djculture
félisten

Elnézést előre is ha sértek valakit a véleményemmel. De ki az az állat aki a watch dogs 2 bugovári editionnal akar játszani pc-n... Konzolon is az év legrosszabb játéka.

[ Szerkesztve ]

(#3) Trailblazer válasza djculture (#2) üzenetére


Trailblazer
addikt

Valaki biztos akar. A marketing és a hype úgyis eladja majd.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#4) #85552128 válasza djculture (#2) üzenetére


#85552128
törölt tag

Az év(tized?) legrosszabb játéka a Mafia 3 - ettől csak szándékosan lehet szarabbat "alkotni". Ez meg elég korrektül néz ki, bár tény, hogy nem hibátlan...

[ Szerkesztve ]

(#5) ribizly


ribizly
veterán

Kétlem, hogy eget rengető eladásokat produkáljon... :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) Raysen623 válasza lemusz (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

Szintén :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#7) core i7


core i7
addikt

Remélem ennek a drivernek nem lesz megint valami baja

(#8) Cs1csó válasza core i7 (#7) üzenetére


Cs1csó
félisten

Mivel sitty-suttyban adták ki ezért bármi lehet, igazság szerint amennyiben nem játszik az ember az adott játékokkal nem feltétlen kell azonnal frissíteni. Amennyiben pár napon belül nincs anyázás akkor fel lehet tenni. Bennem van egy kis beteges vágy, hogy minden progim lehetőleg up to date legyen tehát én kockáztatok. Plusz mivel GE is telepítve van az amúgy is zaklat.

(#9) mg1992mg válasza djculture (#2) üzenetére


mg1992mg
senior tag

19-ért kihagyom... Jó nekem a Titanfall 2, sőt... Szánalmas, hogy ennyire drága az is, a PC-s játékok is egyre drágábbak...

(#10) Derivel


Derivel
tag

Már pár órája használom ezt a drivert, és nálam semmi gond. (Habár lehet, hogy az én tapasztalatom irreleváns, mert az eddigi driverekkel sem volt sose gondom)

A Watch Dogs 2 pedig észrevehetően jobb értékeléseket kapott, mint az első rész, ezért valószínűleg egész jól sikerült.

(#11) Lotus_Omega


Lotus_Omega
tag

A Battlefield 1 SLI bugot oldanák inkább végre meg, mert lassan kezdek kiakadni (mégjobban):
[link]

[ Szerkesztve ]

//Z390 AORUS MASTER//9900k@4.8//2x16GB BALLISTIX@3.5//RTX 4070TI//

(#12) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahogy a klasszikus mondja "várjatok vele péntekig" :D

Egyik fórumtársunk írta az előzőnél, igaza lett, én meg jót nevettem itt magamban. Bár fel se teszem ezeket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) zzola válasza Lotus_Omega (#11) üzenetére


zzola
félisten

Hát ez korrekt! :W

(#14) TTomax válasza Lotus_Omega (#11) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem valószinü,hogy az nVidia tud rá javitást adni,lévén hogy a patch elött müködött hibátlanul.Ugyanez volt a BF4ben egy patch után,és aztán a következöben a kedves Dice javitotta.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#15) Trailblazer válasza Cs1csó (#8) üzenetére


Trailblazer
addikt

Na nem mintha a játékokat nem sitty-suttyban adnák ki... Már amennyiben az összecsapottságra gondolunk ezalatt. :)

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#16) GegeWarrior válasza .LnB (#12) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Így is fogok tenni, mert amit az NV művel mióta visszatértem hozzá kritikán aluli :D

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#17) Lotus_Omega válasza TTomax (#14) üzenetére


Lotus_Omega
tag

Mar annak is orulnek ha az nvidia letiltana az SLI profilt a BF1-hez.
Igy most allandoan ki-be-ki kell kapcsolnom az SLI-t az nvidia vezerlopultban (ami nem 2 kattintas sajnos) ha jatszani szeretnek massal is.

//Z390 AORUS MASTER//9900k@4.8//2x16GB BALLISTIX@3.5//RTX 4070TI//

(#18) Peak válasza Lotus_Omega (#17) üzenetére


Peak
addikt

miért nem állitasz be hozzá profilt? LOL
a SLIt nem piszkálod, hanem a játék saját profiljában beállitod az SLInél, hogy 1 GPU használata és csókolom. nem kell ki-be kapcsolgatnod.

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#19) antikomcsi válasza Lotus_Omega (#17) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ugye ezt nem komolyan mondod?

(#20) djculture válasza antikomcsi (#19) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem csak a normál játékos megtestesítője az illető fórum tagunk akikről köztudott hogy rengetegen vannak és nem igazán turkálnak bele a driverek beállítások bugyraiba ...

(#21) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Gyanús... Egy új WHQL Nvidia driver nekem mostanában mindig gyanús.... ;]
Várok vele egy hetet, aztán majd a béta tesztelők megmondják, hogy jó lesz e. :D

Értem a csíziót.

(#22) antikomcsi válasza djculture (#20) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Elképzelhető, hogy úgy van ahogy mondod, nekem csak azért volt gyanús, mert nem túl sok "normál játékos" tolja 1080SLI-vel manapság.

(#23) Derivel válasza Lotus_Omega (#11) üzenetére


Derivel
tag

A BF1-nél vannak komoly hibák, nem biztos, hogy az Nvidia tehet erről. Például a trial verzió PC-n egyszerűen senkinek sem tölti be a multiplayer pályákat, így már hetek óta gyakorlatilag használhatatlan. Én is azt hittem, hogy a driverrel van gond, aztán kiderült, hogy mindenkinél előjön ez a probléma.
Lehet, hogy az SLI hibáról is a Dice tehet.

(#24) r-chee


r-chee
őstag

Ezekről a Watch Dogs képekről mindig az jut az eszembe, vajon a valóságban 40 vagy 70m, a gyaloglásnál nagyobb intenzitású mozgás után esne-e orra hősünk a szemüveg+orr-száj előtti maszk kombinációjától.... :U ;]

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#25) Lotus_Omega válasza antikomcsi (#19) üzenetére


Lotus_Omega
tag

Nyilvannem. De azert erted hogy mire gondolok ugye? :)

//Z390 AORUS MASTER//9900k@4.8//2x16GB BALLISTIX@3.5//RTX 4070TI//

(#26) djculture válasza antikomcsi (#22) üzenetére


djculture
félisten

Pont hogy a pénzes emberek jó részének fingja sincs hogy van olyan hogy egyáltalán nvidia driver.. Elindít egy játékot és fut ennyi ha nem fut akkor meg hívogatnak össze vissza hogy mi a baj.

[ Szerkesztve ]

(#27) Cs1csó válasza djculture (#26) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az ilyen embereknek találták ki a Konzolt, bekapcsolod a tévét bekapcsolod a dobozt beleteszed a lemezt - vagy ha már a háttértárban van akkor csak katt és indul a játék.

(#28) antikomcsi válasza djculture (#26) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Javarészt igaz, amit mondasz, de ha már valaki, eleve SLI-t vesz, mert tudja mi az, és tuningolja a gépét, és belép az nv vezérlőpultba állítgatni a dolgokat, akkor már feltételezném, hogy kicsit odébb tudja húzni az egeret, és az adott játéknál letiltani az SLI-t. Azért ez nem olyan ördöngösség egy PH fórumozónak.

De mondom, hogy aláírom, amit mondasz, mert 99%-ban igaz.

(#29) donatel


donatel
tag

Hali!

Így kb egy héttel a megjelenés után van e valami probléma ezzel az NVIDIA 376.09-es driverrel? Nyugodtan fel lehet tenni?

(#30) core i7 válasza donatel (#29) üzenetére


core i7
addikt

Én is ezt használom Nyugodtan felteheted :)

[ Szerkesztve ]

(#31) donatel


donatel
tag

CCleaner-rel nézem hogy az ütemezett feladatok közé be került 5 NVIDIA task is (NvTmMon.exe, NvTmRep.exe, NvProfileUpdater64.exe stb.). Ezek micsodák, most engedélyezve vannak. Le lehet tiltani ezeket vagy muszáj hogy engedélyezve legyenek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.