Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) DraXoN válasza #33253120 (#24) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Sokszor ez is fordítva van.. pl. lát egy reklámot az ember (vagy hallja a zenéjét stb.) de nem figyeli, csak úgy "tudat alatt rögzül" .. később meg "előjön" valami oknál fogva, akár egy beszélgetésben.

Egy ezzel kapcsolatos érdekesség (kicsit megfordítva) de pl. hogy eszembe jut néha egy-egy film, amit mondjuk évek óta nem láttam és nem adtak a tvben (nem mint ha meg akartam volna nézni, csak "bevillan")... mi történik, 1-2 hét múlva valamelyik csatorna adja az adott filmet...
Na utóbbi vagy valami jövőbelátási képesség, vagy a reklám spotban a "háttérhangban" hallom a dolgot, de abszolút nem figyelve, csak egyszer napközben az agyam "összerakja és bevillan"... lehet el kéne mennem pénzenergiát árulni.. általában ilyen képesség is jár ezen jövőbelátáshoz...

egy pár éve láttam egy videót, ahol pár reklám tervező szakember terveik "hackelték" meg, hogy milyen kreatív ötlettel tudnak előállni... az úton amíg az autóban odavitték őket az előadás helyszínére, jó pár helyen reklámokat, kiírásokat, logókat helyeztek el bizonyos formában... a helyszínen a rögtönzött tervekben ezen "elhelyezett dolgok" erősen visszaköszöntek.. látszott a sokk a reklám szakemberek arcán is... azt lehet az egész műsor erősen megrendezett volt.

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.