Hirdetés

2019. december 13., péntek

Gyorskeresés

(#1) Locutus

Locutus
(veterán)

Újabb csúcsokat verdes a marketing f*sság, látom :)
Eleve minek kiegyenlíteni a nyomó és a szívó oldalt...
Ráadásul centis rések elöl hátul, ugyan mi egyenlítődne ki, ha nincs tömítettség?

eredeti Gentle Typhoon AP15 - 3db eladó

(#2) snecy20 válasza Locutus (#1) üzenetére

snecy20
(veterán)

Hát, ja...ez a ház is nagyon a látványnak készült, a három hátsó ventilátorhelynek nem sok valódi haszna van.

(#3) aginor

aginor
(addikt)

De jó is lesz, amikor majd a kábelek belelógnak a ventilátorokba.. :C

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#4) koby11h válasza aginor (#3) üzenetére

koby11h
(tag)

Nekem is ez jutott eszembe, hogy milyen fasza lehet már a kábeleket elvezetni hátul. Biztos van rá módszer, de tuti nem jönne be. Tudom hülye előítélet, de vállalom.

(#5) aginor válasza koby11h (#4) üzenetére

aginor
(addikt)

Én vártam, hogy legyen rá valami "gyári" megoldás. Vagy egy flexibilis kötegelő, vagy egy rács, esetleg kábelcsatorna.. :U

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#6) proci985 válasza snecy20 (#2) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

segiteni a workstation blower kartyakat. esetleg egy 360as radi kivulre, bar a csoveknek nem nagyon latom hol lenne hely.

The first rule of tautology club is the first rule of tautology club. // Social justice in lagom amount.

(#7) Duree

Duree
(veterán)

Hát ha jól gondolom eljutottunk arra a pontra amikor egy ház közel 200 ezer forintba kerül, ebből a pénzből gyakorlatilag egy komplett Pc felépíthető. Azért kiváncsi lennék mi kerül egy házba, hogy ennyibe kerül.

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#8) snecy20 válasza Duree (#7) üzenetére

snecy20
(veterán)

Gépház 200e, CPU 300e, VGA 500e, Monitor 500e... :D

(#9) tomcat78

tomcat78
(senior tag)

Csak én látom úgy, hogy ezt a házat már egy másik cég meg csinálta? Emlékeim szerint az EVGA gyárt( vagy gyártott) hasonlót... Így az innováció elmarad... Viszont az érzés bizonyára megfizethetetlen, hogy halandóként vehet az ember gyereke egy házat egy használt, régi autó árárért :DDD Ráadásul garázsnak nem is elég nagy... :U
Ja.... Kevés benne az RGB... ;] :D

Jeahhh baby,sz*pjál....by Bill Clinton....

(#10) Raggie válasza Duree (#7) üzenetére

Raggie
(őstag)

Az hagyján, hogy 200 rugó ez a ház, de szarabb lesz benne a hőfok, mint a 20-30 ezres házakban az tuti... :D Röhej.

Clint Eastwood FTW

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.