Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

De jó lenne, ha itt is lennének a tabjaik valami épkézláb áron. :U

Kellene egy ilyesmi eszköz, de jelenlegi androidos vonalon szinte semmi nincs a Samukon kívül, Apple meg nem vonz.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#2) D@niel válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


D@niel
addikt

Hasonló az elképzelésem nekem is.
iPad a 4:3 képarány, és a 120hz hiányában nem aktuális.
Megérett a csere a Lenovomra, és egy sd860-as, 120hz kijelzős, dual speaker-es Xiaomi-t fontolóra fogok venni.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3) bostone


bostone
addikt

Táblagép még nem érkezett hivatalosan Európába, ha jól tévedek.

(#4) Viktor0610 válasza bostone (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Remélhetőleg ez most változni fog. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#5) Jozsist


Jozsist
csendes újonc

Túlóráznak ott rendesen

(#6) gliskard


gliskard
senior tag

Város... Ha nem árazzák sokkal az alap ipad fölé, akkor valószínűleg ezt választom.
Anno egy sima wifi-s Mi Pad 4-et vettem itthonra a telefon mellé, nem bántam meg, stabil relatív gyors és jó összerakott tablet.
Kb már egy év a a gyerek játszik rajta és még ezt bírja és működik átlagos napi használatra a sebességes is elég (komolyabb 3D játékok már új korában sem voltak az erősségei).

(#7) Luck Dragon

Jöhetne is :) :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) ®abstract®


®abstract®
őstag

Nagyon erős lesz a hardver ezekben a készülékekben ami elég jól hangzik, 120 hz es kijelző :Y szerintem ezek drága masinák lesznek :U viszont lehet olvasni hogy 8 vagy 12 GB RAM is lesz valamelyik be. De ez ugye nem pontos egyelőre.

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#9) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Android 11 fog terpeszkedni ezeken? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#10) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Jöjjön, jöjjön tablet, csak legyen B20! :C

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#11) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Meddig tart ezekhez a support/biztonsági frissítés? Tabletet nem évente cserél az ember.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#12) F.B.I. válasza t72killer (#11) üzenetére


F.B.I.
veterán

Szerintem max.2 év de custom rom lesz rájuk dögivel, bár ez nem sok mindenkinek segítség itthon.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13) Luck Dragon válasza pusszycat (#9) üzenetére

Neked már a tizenkettő . :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) pusszycat válasza Luck Dragon (#13) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Most is van 2 tabletem csak tudod h van meglátom és a magamévá akarom tenni. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#15) Luck Dragon válasza pusszycat (#14) üzenetére

Nekem is kettő van, de egyiket sem akarom magamévá tenni bárhogyan is nézem . :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) doooo válasza t72killer (#11) üzenetére


doooo
veterán

Biztosan nem sokáig. Xiaomiról van szó. Ha két év lesz is, biztosan nem havonta érkeznek majd a frissítések.

(#17) t72killer válasza doooo (#16) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R, akkor bukta. A 2016-os samu tabletem tavaly ősszel kapott még egy utsó biztonsági foltozást, egyelőre használom még érzékenyebb dolgokra.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#18) okyoky


okyoky
tag

Egy MiPad2-t használok a mai napig, a MiPad1, ami előtte volt, a szüleimnél teljesít szolgálatot. Nem gyorsak, viszont hosszú évek óta stabilan mennek.

(#19) Graphics válasza doooo (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Érdekes, én pl. a Poco F1-re a mai napig kapok frissítést , javítást, biztonsági csomagot... :)

Így 2,5 év távlatából.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) pusszycat válasza Graphics (#19) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Akksi még birja? %?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#21) Noukoum válasza Graphics (#19) üzenetére


Noukoum
veterán

Fogsz is még egy ideig. Szerintem a kolléga a tablet szupportjukra gondolhatott ami elég rossz.
Ellenben a xiaomi telefonoknak elég jó a szoftveres szupportja.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#22) Graphics válasza pusszycat (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bírja, de múlt hét óta már másnal szolgál.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) pusszycat válasza Noukoum (#21) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk én 4-ik hónapja nem kaptam a MI10T biz. friss.

Érdekes mert az Android 11 megjött.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#24) F.B.I. válasza Noukoum (#21) üzenetére


F.B.I.
veterán

Lelkes rajongók, azwrt bőven tolják még a custom romokat is, nem gyári, az igaz de lehet jobb néha mint a MIUI.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#25) Noukoum válasza pusszycat (#23) üzenetére


Noukoum
veterán

Azt nem mondtam hogy android frissítésekben jól állnak, ha az fontos akkor érdemes máshol szétnézni. Ellenben a miui-ból 3-4 főverziót tuti megkap egy flagship. Persze más gyártók egyre több android főverziót is adnak, de néhány évvel ezelőtt örültél ha 2-t kaptál és annyi volt a szupport.

F.B.I.: Persze, nagy pozitívum hogy ilyenre van lehetőség de nálam ez már erősen mókolás kategória ami nem a mezei user terepe.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#26) jFox válasza Noukoum (#21) üzenetére


jFox
őstag

Igen sajnos a MiPad 4 Android 8-on és MIUI 10-en ragadt. Kiadás után nem sokkal bejelentették, hogy nem lesz több MiPad és ezzel elhalt a frissítés is. :( Kár, pedig maga a vas jó, kb Redmi Note 7. Arra pedig a még a MIUI12.5-t is ígérik. :F

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#27) Noukoum válasza jFox (#26) üzenetére


Noukoum
veterán

Ez inkább akkor rossz ha nincs benne egy olyan szoftveres funkció ami kellene szerintem. De ez teljesen egyénfüggő. Én azt vettem észre hogy az emberek szeretik a szoftverszupportot csak éppen azt nem tudják miért jó nekik (azon kívűl hogy szeretjük az új dolgokat). Működik a gyártók marketingje.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#28) moma


moma
őstag

Így a nagy telók mellett amiken jó netezni, mi a felhasználása egy tabletnek manapság? Videó nézés utazás közben és játék? (csak kíváncsi van e egy olyan használati jelleg, ami nekem nincs meg)

we all deserve a bit of luck.

(#29) Noukoum válasza moma (#28) üzenetére


Noukoum
veterán

Nagyobb kijelzőn jobb bármit csinálni. Vannak 12-13inches tableteket melyek már jóval nagyobbak mint a nagy telefonok. Illetve nem mindenki használ nagy telefont, azonak elég jól jön a tablet.
Én pl. otthoni böngészésre és videonézésre használom.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#30) pusszycat válasza moma (#28) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem lesz virusos a telefonod, ha a cicákat tableten nézzed. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#31) floratm válasza Noukoum (#27) üzenetére


floratm
senior tag

" Én azt vettem észre hogy az emberek szeretik a szoftverszupportot csak éppen azt nem tudják miért jó nekik (azon kívűl hogy szeretjük az új "

Sőt már a cikk is ugy kezdődik mint ha a kommenteket olvasnám:) A legujabb android legyen izibe, de a legtöbben azt se tudják mitöl lesz az jobb...Főleg egy tablet esetében...

(#32) bostone válasza moma (#28) üzenetére


bostone
addikt

Itthon nem használok pc-t.
Lehet az én hülyeségem, de nálam sokkal jobban kézre áll a rendszer, lehet android vagy ios.
A Windows már a kezdetektől távol állt tőlem.

(#33) milkabrams


milkabrams
őstag

A Lenovo p11 100k+ ezres ára után, bele sem merek gondolni, mennyibe fognak kerülni, gyanítom Ipad Pro szintjén kívánnak mozogni...

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#34) bigmasterg válasza moma (#28) üzenetére


bigmasterg
addikt

Fotelből, ágyon, lakásban mászkálva jobb tabletről netezni, mint telefonról.
Láttam már olyat, aki konyhában használta.

Nekem nincs tabletem, laptop és telefon közé nem akartam még egy eszközt, de van ismerős, aki eladta a laptopját és csak tabletje van.
Családban van egy 12,9es ipad pro, azért az picit másabb, mint egy telefon.

(#35) F.B.I. válasza milkabrams (#33) üzenetére


F.B.I.
veterán

Hozhatnak értelmes árat, csak akarni kell. iPlay 30 pro van nálam teszten, 6/128Gb, minőségi összeszerelés, 600 nit fényerő, 10 óra folyamatos kijelző idővel, 65K-ba megállt.
Ok, hogy nem gurít 700K AnTuTu alatt de amire kell, arra hibátlan ,CoD mobile is megy rajta.
Ha 100-120K körül jönnek, a jobban felszerelt, 140K, akkor nagyon jó vétel lehet azzal a hardverrel, főleg, hogy ennyiért S6 Lite van itthon. Bár kérdés, hogy nálunk forgalomba kerül.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#36) milkabrams válasza F.B.I. (#35) üzenetére


milkabrams
őstag

Ha a p11 SD 662-t ad 100 ezer fölött, ezek biztosan nem állnak meg 180-200 alatt, ott meg van alma is.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#37) F.B.I. válasza milkabrams (#36) üzenetére


F.B.I.
veterán

Van de nem mindenki szereti a zárt rendszert.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.