Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Picike8


Picike8
aktív tag

Még így is drágák, de iránynak jó. :K

(#2) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

A T385 jól van beárazva! Ennyiért ez egy korrekt feature phone.

Én szeretnék már korrekt saját márkás termékeket is látni, a t-mobile-nál angliában pl kapható a beat vagy a sydney(affinity) én az utóbbit tapogattam és kellemes volt másod telefonnak még jó is lenne

[ Szerkesztve ]

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#3) B1T3


B1T3
addikt

LG Optimus L3
két éves Alap kategóriás előfizetéssel 26 990 Ft (-4 000 Ft)
két éves Klasszik kategóriás előfizetéssel 24 990 Ft (-4 000 Ft)
kártyás csomagban 26 990 Ft (-5 000 Ft)

LG T385
két éves Alap kategóriás előfizetéssel 12 990 Ft (-6 000 Ft)
kártyás csomagban 12 990 Ft (-7 000 Ft)

Komolyan ennyire nincs értéke a szolgáltatók szemében a hűségnek? (Legfeljebb akkor, ha 10000 Ft fölötti havidíjas csomagot választ az ember, bár még úgy is akadnak vicces árak.)
Tudom, ez most csak két telefon egyetlen szolgáltatótól, de rendszerint így alakulnak az árak mindenfelé.

(#4) satz18


satz18
őstag

A SGS3 mini még így is olcsóbb kártyafüggetlenül. Vicc amit a voda csinál.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#5) pit stop válasza Picike8 (#1) üzenetére


pit stop
addikt

Telekom árak alakulását láttad? Beszámítási akcióval már nem lógnak ki felfelé... Ez nem olcsóságot jelent, de aki a kicsit nem becsüli... :U

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#6) Peterson_ válasza B1T3 (#3) üzenetére


Peterson_
addikt

Ennyire...és ez sajnos mindegyik szolgáltatóra igaz.
Emlékszem, még a Westeles időben, éccsanyám vállalkozóként-is- melózott, így mindig sok volt a számlája, de hűség alapján ingyen dobálták utána az akkori csúcskészülékeket.
Én a platina kártyámmal, max a pontjaim válthatom be, bagatell kedvezményért.

Amúgy a mininek kezd jó lenni az ára.

pit stop:

-Nem a Telenorról van szó?:)

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#7) margithid


margithid
veterán

Azt nem tudja valaki, hogy lesz-e Lumia 520 a vodánál?

(#8) satz18 válasza margithid (#7) üzenetére


satz18
őstag

Sztem még a 620-at se lehet kapni. Le vannak maradva, mint a borravaló.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#9) Blyan


Blyan
félisten

Előfizetéses és kártyás ár ugyanaz. Hihetetlen ez a banda.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#10) kenwood3


kenwood3
őstag

micsoda árak :DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#11) sing1ep1ayer válasza B1T3 (#3) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Aki meg havi tíz rongy fölött fizet elő, az nem ilyen szutyok készülékeket fog venni, ergo a hasonló árengedmények nem csak a csóróknak, de még csak nem is a tehetősebbeknek szólnak - egyszerűen csak látszatakciókról van szó.

(#12) fojuzer


fojuzer
aktív tag

A5 Árak drágák,samellett el avult nem frissithetö Vacak Android,2.3.4 GigerbreAD FUT igy a vétel meggondolando! :Y :C

föolvaso

(#13) AMD Power


AMD Power
titán

Mini 2 szépet esett.

(#14) nagylaci6417


nagylaci6417
aktív tag

Lejárt a hüségem,egyik barátom aláirt a t-nél 2 évre Samsung note 2 re 120000 körül fizetett,megtetszet gondoltam megkérdezem a vodát mennyiért adná ide,hasonló dijcsomaggal,kedvezményesen,nagylelküen felajánlották hogy 162000e haza is vihetem,a media marktba is olcsobb,vicc

(#15) nagylaci6417 válasza nagylaci6417 (#14) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Rosszul irtam 169 lenne AZ ára:-)

(#16) devast


devast
addikt

Aki 2013-ban szolgáltatónál vásárol "drága" telefonkészüléket az vagy
a, egyébként is ~10k fölötti számlát fizet, ezért "olcsón" kapja
b, buta
Sajnos ez a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#17) daniel909 válasza devast (#16) üzenetére


daniel909
addikt

hát elég elborult árak vannak az biztos.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#18) B1T3 válasza devast (#16) üzenetére


B1T3
addikt

A kamatmentes részlet szokott még nagy húzóerővel bírni…

(#19) MuzikJunkie válasza devast (#16) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Nem rég jöttem el a Vodától, mert iszonyat pofátlanok lettek az utóbbi 1 évben.
Készülékárak az egekben, készülékválaszték NULLA, állandó zaklatás, hogy váltsak ilyen-olyan nagyobb díjcsomagra, vegyek drágán tabletet (hiába kértem többször, hogy ne keressenek promó ajálatokkal), aztán 2 hetes díjcsúszás miatt hívtak a 1750-től és a csaj kvázi kiabált velem a telefonban. Na mondom ok, szevasztok! Pedig 8-9 évig bírtam őket.

98-ért vettem Galaxy SIII-at T-nél... Ahhoz képest, hogy függetlenül 120 körül van 2 év gyári garanciával (nem 1 év GSM boltos), szerintem jó ár volt. Előfizetést akkor is kellene fizetni, ha függetlenül vettem volna, szóval nem tartom magam butának. :U

Lassan az lesz az aláírásom, hogy "bocs, nem neked szántam", mert random mellényomok. Sorry

[ Szerkesztve ]

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#20) Bóti válasza MuzikJunkie (#19) üzenetére


Bóti
senior tag

Az nájsz!

A Vodából kezd nekem is elegem lenni, nem kicsit.
Flottás tarifám van. Vodán belül 14, kívül 19, sms 19, net nincs (van wifi), havidíj 2500 (490-el megemelték az adó miatt, így nem percenként fizetek, amivel jobban járnék, mivel havi szinten kb 2-3 órát beszélek, ami max 180 perc -> 360 Ft), mindegy lenyeltem.
Végülis nem fizetek sokat, de az, hogy az E-digitalnál, vagy a Media-ban olcsóbbak a telefonok, sőt edigitalban e hónap végéig 0% THM, 8 havi részletre. Szóval pl. egy Alcatel OT 997D havi 8 körül lenne.
Lassan 3 éve kötöttem velük hűséget (azóta lejárt ugye), akkor még 45000 Ft-os telefont el lehetett hozni 70 Ft-ért 2000(!) Ft-os előfizetés mellett. Most néztem, hogy kéne net is, ami + 1600 Ft 500 Mb-ért (vicc), tehát kb. 4100 Ft lenne a havidíjam, és ha használható telefont szeretnék (kezdjük az alján), akkor mondjuk Xperia U, 44.000 Ft-ért, ja és részletfizetés csak a 100.000+-os készülékekre van.. Ráadásul 4 SIM kártya van a nevemen, átlagban 30.000 Ft-ot fizetünk négyen..
Felhívtam a múlkor a 1270-et, megkérdeztem, hogy lesz-e valami leárazás, mert szeretnék hűségidőt kötni, de kártyásan olcsóbbak a telefonok. Erre majdhogynem elküldött a náthába, hogy a flottásoknak olcsó a havidíj meg a percdíj, ezért ilyen magasak az árak... Ja, mondom ok.
Szóval kezd elegem lenni belőlük így 10 év után, de ahogy hallom/látom, máshol sem jobb a helyzet.
A szolgáltatóknak nem a hűségidő lenne az üzlet?
Ja a másik, most éppen megcsúsztunk a számlával, erre küldtek egy sms-t 11-kor aztán délután 1-kor, és megkoronázva a napom, felhívtak (gépi hang) negyed 6 körül (ugyanazon a napon!). Azt hittem megőrülök, ráadásul ha kinyomom (ha látom, hogy a 1750-es végű vodás szám hív), akkor rögtön a hívás után küld egy sms-t..
Szánalmas...

Ja, kimaradt.
Készülékválaszték: botrányos. Mit keres HTC Desire C??
Az oldal is egy f0s. Vodafone smart 2 a flottás nyitóoldalon a megjelenése óta (2012. június) ICS-el van írva.. :DDD
Másik, az online shopban ha kipiálom, hogy csak androidos telefonok, akkor a találatok között ott marad a HTC 8X... :D És senki le se sz@rja.
Ja, odavigyáztam, ha online vásárolsz, akkor kapsz 2.000 Ft kedvezményt (HOPPÁ!!)..
Igaz, hogy szerintem ha online vásárolsz, akkor úgyis elsz@rnak valamit, mert birkák..

[ Szerkesztve ]

(#21) pit stop válasza Peterson_ (#6) üzenetére


pit stop
addikt

Nem, én konkrétan erre a hírre céloztam, amiben - mostmár hivatalos nevén is - a T úgy korrigált árain kb. mint Voda, csak épp felfelé ;]

(#20) Bóti : Flottásként itthon mindenhol ezt a választ kapod...

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#22) Lalikiraly válasza Bóti (#20) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Na én is pont hasonló cipőben vagyok...

Céges KIEMELT flotta!

Namost a percdíj valami br 15 forint másodperc alapon és van a csomagban havi 200Mb net.
A havidíj 2500 volt akkor még 50 mega nette. Mostmár a telefonadó miatt 3200 a nettel.

Néztem ha meghosszabbítom a szerződésemet, akkor 40 körül vehetek Xperia Ut. Szégyen.
A telenornál egy új alap előfizetéssel olcsóbb. Csak persze más percdíj... De a Voda akkoris röhely árazással van. A flottásokat elzavarják... Ez így van... Semmi új telefon hónapok óta... és részletfizetés sincs. Meddig kell még szapulni őket? Hogy kapjatok már észbe he!!!!!

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#23) MuzikJunkie válasza Bóti (#20) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Én írtam nekik egy mailt, hogy szánalmasak, de válaszra sem méltattak, pedig nem voltam durva.
Elég megnézni a Facebook oldaluk, rengeteg a kotta.

Legnagyobbat akkor röhögtem, mikor így kihirdették, hogy beszámítják a régi telefonod az új árába és példának hozták a Motorola Defy-t... Fél éve volt kb. és 11.000 forintot adtak volna akkor a Defy-ért. Ami komment-cunami és röhögés a poszt alatt ment, azon besírtam. :DDD

Szóval tényleg nagyon gáz, amit csinálnak. Pedig régebben voltak nagyon jó ajánlataik, dolgaik.

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#24) margithid válasza MuzikJunkie (#23) üzenetére


margithid
veterán

Sajnos voda nagyon tré lett, ez tény.
Én is csak azért vagyok itt, mert feltöltőkártyás vagyok és tök midnegy ho lvagyok ennyiből. Telefonálásra használom legkevésbé a telómat.

(#25) arkades


arkades
aktív tag

Júniusban lejár a hűségidőm, utána visszamegyek feltöltő kártyásnak. A régi számot is csak azért tartom meg, mert már megvan tíz éve. Céges előfizetésem van és már nagyon unom a voda árait.

Каждый дрочит как он хочет.

(#26) devast válasza arkades (#25) üzenetére


devast
addikt

Én már novemberben elvittem a számom a bluemobile-hoz :) Akkor talán 3500ft-ra töltöttem, most van 2200 rajt, pedig ugyanannyit telefonálok vele(keveset). Kicsit jobb mint 2800/hó a djuice-ért. Internetre másik szolgáltató/sim, és még így is beljebb vagyok, pedig 100mb helyett most van havi 2gb...

[ Szerkesztve ]

(#27) HUNPablo


HUNPablo
tag

Valaki lejebb viszi (Vodafone) , van aki feljebb viszi (T-mobile) . Meglátjuk melyik a jobb üzletpolitikia :D

(#28) arkades válasza devast (#26) üzenetére


arkades
aktív tag

Utánanézek a bluemobile-nak. Lehet, hogy én is átballagok oda.

Каждый дрочит как он хочет.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.