Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bélus91


bélus91
tag

Ez ,ha elér ide addigra simán nem éri meg megvenni :(

(#2) Nigér


Nigér
őstag

Hát..., igazából egyik sem vonz...
Nincs rendben az ár/érték arány.
Ram és kijelzőfelbontás/méret pedig....
_legyint_

[ Szerkesztve ]

(#3) hue2000


hue2000
tag

4 mag 512 MB RAM elég kevés

Az élet mindig drága

(#4) babkukta


babkukta
senior tag

a középső még aránylag jól néz ki, de ezen kívül egyiknek sincs semmi vonzó tulajdonsága számomra :O

Üdvözlettel, Tibi

(#5) Sn00k válasza babkukta (#4) üzenetére


Sn00k
veterán

Jah, nekem is még a középső tetszik külsőre, de ezekkel a paraméterekkel egyiket sem venném meg. Pont ez az a kategória, amivel gyötrelem a telefon okos jellemének a kiaknázása...

Aki meg nem ért hozzá és az ára, miatt beleugrik valamelyikbe, az majd csodálkozik, mikor 5 percig tart egy weboldal megnyitása :/ és lejön az életről.

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#6) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Az a legalsó kék, te jó isten... kiégette a retinámat. :D Mondjuk a kék csempés WP témához jól megy, az biztos. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) roli543


roli543
őstag

Miért tesznek egy ilyen telefonba 512 MB ramot???????? Felejtsék már el a gyártók és álljanak már rá az 1 gb-ra ! :W :W :W

a winphone-os még jó is lehet viszont.

[ Módosította: Legendd ]

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#8) dsr


dsr
senior tag

Egyik sem olyan vonzó szerintem...

(#9) Obyboy válasza roli543 (#7) üzenetére


Obyboy
addikt

+1
Biztos drága vagy sok helyet foglal az 1 GB azért van csak 512 MB. :))
Pedig mennyi telefon ár/érték arányán javítana rengeteget ha 1GB lenne benne.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#10) devast válasza roli543 (#7) üzenetére


devast
addikt

Mert az $2-al olcsóbb volt a kínai oem-nél, és csak a profit számít. Nem műszaki/racionális döntéshozók ülnek az archos vezetésében, hanem közgazdászok, ha ez sokaknak eddig nem esett volna még le.

(#11) Luck Dragon válasza dsr (#8) üzenetére

Egyet kell értenem.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#12) #86973952


#86973952
törölt tag

Magyarországon még nem annyira, de máshol már keményen nyomják a reklámokat. Ráadásul elég jókat. Szerintem az áron kellene finomítani. Meg ahogy én észrevettem, elsősorban a fiatalabb korosztálynak csinálják a reklámokat, ráadásul a kinézet is erről árulkodik (az a kék szín tényleg nagyon durva, majdnem leestem a kanapéról). A hardver viszont náluk sokkal fontosabb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#13) gtasystem


gtasystem
őstag

a első talán de az túl nagy és túl van árazva a középsőben pedig kevés a ram..
ezeknél még a krüger és akármi is jobb..

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#14) fornettisuti


fornettisuti
veterán

low end kategoria

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#15) McSpy


McSpy
őstag

Miért nem tesznek bele 256mb ramm-t,elég az bele,meg áll az eszem 2014-t írunk :Y

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#16) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Röviden: Mindhárom telefon kuka. Ezért a pénzért TELEFONT is lehet kapni. Nem is egyet...

[ Szerkesztve ]

(#17) consono


consono
nagyúr

Hát, a WP-s lehet, hogy OK lesz, de jó lenne tudni mennyi a RAM, meg a háttértár. Olcsó eléggé...

"In God we trust. All others must bring data"

(#18) halkow


halkow
őstag

Atya ég ekkora oldal kávás wp telefont is régen láttam

Alcatel onetouch idol2s the king

(#19) Nigér válasza halkow (#18) üzenetére


Nigér
őstag

Ez nem a csúcs Lumia, szóval ezen, ennyiért, elmegy

(#20) janos1988


janos1988
addikt

Tucatszar. Kevés ram, kicsi akksi...

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#21) taramta


taramta
csendes tag

A WP-s nem rossz ajánlat ennyiért, szolgáltatói ártámogatással tarolhatna - bár erre elég kevés az esély. A két androidos meg... hát, 512 MB RAM-mal erősen belépőkategória. Hiába négymagos a proci. Ha meg belépőkategóriát vesszük, akkor a kijelző is ok, az ár lehetne valamivel alacsonyabb. Na mindegy, majd meglátjuk, mit sikerül összehozniuk.

(#22) m1lan válasza halkow (#18) üzenetére


m1lan
őstag

A csempék nem érnek ki a kijelző széléig, ebből ne vonj le következtetést.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#23) consono válasza m1lan (#22) üzenetére


consono
nagyúr

Igaz. Amúgy is csak rendering mindegyik kép, meg kell várni a tényleges fényképeket.

"In God we trust. All others must bring data"

(#24) Pali1119


Pali1119
tag

A középső verzió a kék meg rózsaszín színekkel úgy néz ki, mint a játéktelefon. :DD

"Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

(#25) ricinus13


ricinus13
senior tag

Talán a WP-s még oké lehet, de az olcsó lumiák mellet lehet mégsem

(#26) Goose-T


Goose-T
veterán

Érdekes, hogy erről a telefonról még nem volt sehol hír, pedig ennek aztán tényleg elég jó az ár-érték aránya, főleg ezekhez az Archosokhoz képest.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#27) FATtila78


FATtila78
tag

512 RAM-os dzsunkatelefonok (amik nem is lesznek Magyarországon), mindezt jó drágán! Szép volt :)

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#28) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Reméljük nem állnak rá a gyártók arra, hogy kitkat + 512mb ram!
A 40 cesium ennyiért még jó is lenne kezdésnek tuti 50K lesz :P (ennyiért aki wp-zni akar annak van nokia vagy a 8500 DUO)

A 80 cesium lesz érdekes ha szürkeimportal be lehet szerezni 200 font körül!

[ Szerkesztve ]

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#29) Tidzsimon


Tidzsimon
őstag

Hát a WP-seket nem kényeztetik, a másik kettő legaláb néz ki valahogy, viszon férfias színt egyik se kapott.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#30) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Ezeknek a kisebb gyártóknak tilos HD kijelzőt belerakni a telefonjaikba?

Költői kérdés nade mégis.......hogy egy telefonok iránt érdeklődő is azt mondja rájuk hogy na kezdenek jókat gyártani..... :U

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#31) razorka777


razorka777
veterán

Azért arra kíváncsi leszek, mikor felejtik már el a gyárók az 512 mega ramot.
Gyanítom hogy nem mostanában. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#32) halkow válasza razorka777 (#31) üzenetére


halkow
őstag

Olyan 3-4 évre tippelek

Alcatel onetouch idol2s the king

(#33) NemesTom válasza hue2000 (#3) üzenetére


NemesTom
tag

Ne szódd' le, ilyen van a tekszkós "okosmobilba" is. :C

(#34) Ali G.


Ali G.
senior tag

egy halom techhulladék megint , az ilyenekért kár a sok időpazarlás míg legyártsák :D

(#35) m1lan válasza razorka777 (#31) üzenetére


m1lan
őstag

Miért kéne elfelejteni? Nem mindenki akar egyszerre 10 programot futtatni egymás mellett, anyámnak például telefonálni/SMS-ezni/zenét hallgatni/fényképezni bőven elég a 256 mega is.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#36) McSpy válasza m1lan (#35) üzenetére


McSpy
őstag

Na de ennyiért?

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#37) Forest48 válasza janos1988 (#20) üzenetére


Forest48
aktív tag

Szerintem meg az aksival semmi gond, mindegyikben elég combos van egy mtk-hoz. Csak az 512mb ram ami gyalázat már régóta, de nem bírnak kiábrándulni belőle. Pedig az üzemidőre sincs jó hatással ha minden programot újra kell nyitni.

(#38) m1lan válasza McSpy (#36) üzenetére


m1lan
őstag

Nyilván nem ennyiért, de összességében nem kell lázadni a fél giga RAM miatt szerintem.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#39) McSpy válasza m1lan (#38) üzenetére


McSpy
őstag

Hátha 25000 körül volna az ára szerintem senki sem lázadna az 512 ram miatt

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#40) Archos2014


Archos2014
tag

Sziasztok!
Egyben reagálnék pár hozzászólásra.
Az Archosnak pár hónapja van magyar képviselete és hivatalos disztribúciója.
Szóval valószínűleg nem szürkén fog bejönni.
512 MB RAM. Az Archos techikai munkatársai azt mondták erre a kérdésre, hogy a KITKAT-nak ennyi bőven elég. Nem feltétlen érdemes többet tenni bele, szerintük a jobb processzorra inkább érdemes költeni. Az 512 és az 1 GB RAM közt kb 5000 HUF bruttó árkülönbség van, mire a boltba ér a termék. A multik beszerzői pedig árpontokra lőnek.
A Cesium 40 (Win8.1) nem lesz drága. Biztosan bőven 40000 alatt lesz még a mostani EUR árfolyammal is.
Igazából vsz nem ezek lesznek a sikertelefonok, hanem az 50 NEON, 50c Oxygen 8 maggal, a Helium sorozat 4 G-vel.

(#41) Archos2014 válasza FATtila78 (#27) üzenetére


Archos2014
tag

De, sőt már vannak:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#42) Archos2014 válasza RepeatSector (#28) üzenetére


Archos2014
tag

200 font az 40000 HUF, bőven alatta lesz.

(#43) Archos2014 válasza M5Norbi (#30) üzenetére


Archos2014
tag

A telefon kijelzőjének a szélessége kb 4 cm.
Ebből az következik, hogy a képpont 0,055 mm. Te tényleg látod a különbséget a 0,055 mm és a 0,065 mm képpont között???
Biztos, hogy nincs a telefonkijelző felbontás kicsit túlhype-olva?

(#44) RepeatSector válasza Archos2014 (#42) üzenetére


RepeatSector
senior tag

200 font nem egészen 40 ezer forint.(inkább pont a duplája)

512mb ram + kitkat pedig eléggé fura lesz ilyen kisebb dolgokra még azt mondom, hogy okés egy jól optimalizált rendszerrel el lehet érni jobb működést csak az lenne a minimális kritérium, hogy egy funkcionalitásában fejlettebb böngésző ne lépjen ki kb 10 perc használat után! + a közösségi hálóra hangolódott felhasználók ezt gyorsan eltudják fogyasztani!

Most a 80 is 40ezer magyar forint alatt lesz vagy ezt a 40-es részére írtad a hsz-emnek ?

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#45) Archos2014 válasza RepeatSector (#44) üzenetére


Archos2014
tag

Szia,
A 40 Cesium 40000 alatt lesz, a 80 Cesium pedig 55000 alatt. Ebben 4 magos Intel proci van, valamint 1 év Office 360 előfizetés is.
Bocsánat, ha nem voltam egyértelmű.
[Ezt használom most]
Tavaly ennyiért vettem Samsungot, ég és föld.

[ Szerkesztve ]

(#46) Archos2014 válasza devast (#10) üzenetére


Archos2014
tag

Szia, Nem 2 USD a különbség, sajnos több. Mire fogy ár lesz belőle, inkább 20.
A dolog inkább úgy működik, hogy van egy alapkonfig, ami már jó, de mikor azt nézik, hogy a 20 dollárt egy jobb procira költsék, vagy 1 GB RAM-ra, akkor műszakilag letesztelik mind a kettőt, majd rájönnek, hogy a jobb procira költött extra pénz több teljesítménynövekedést hoz, mint a RAMbővítés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.