Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Az árakkal nagyon elszálltak. A fele is sok érte.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2) smc


smc
addikt

Amúgy mire fel ilyen drágák ezek a hajlítható kacatok? Hogy még egy kiherélt és szoftveresen nem kívánatos telefonért is el mernek kérni ennyit. Csak a kijelző az amiben több egy normális csúcsmobilnál. Akkor a kijelző kerül 150 helyett 500 dolcsiba?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#3) Graphics válasza smc (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mire fel kerülne kevesebbe?

Biztos csak a kijelző a különbség?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) 7Heads Drago válasza smc (#2) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A fejlesztési költségek miatt kerül ennyibe. Illetve a várható eladási db szám is fontos tényező. Az meg itt az alkatrészek miatt problémás.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#5) azbest


azbest
félisten

nem az a mondás, hogy direkt adnak ki 5g nélküli chipseteket is, mert a huawei-t az 5G képesek kapcsán korlátozzák az amcsi piacon? Qualcomm is jön ki 888 -ból 5g nélküli változattal.

(#6) smc válasza 7Heads Drago (#4) üzenetére


smc
addikt

A kijelzőt nem ők fejlesztették, nem?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#7) joelke HU válasza smc (#6) üzenetére


joelke HU
senior tag

Ha nem ők fejlesztették úgy még rosszabb, mert nekik is úgy kell megvenni mástól, aki annyit kér érte a korlátozott elérhetőség miatt, amennyit akar.
Ez mindig így van, amíg nincs valamiből tömegtermelés és nincs több cég, akik versenyeznek egymással, addig magas az ár is.
Jó példa a növényi tejek piaca. Rizstejet te is tudsz relatíve olcsón készíteni, bár igaz a legtöbb gyártó enzimkezeléssel teszi más, jobb ízűvé a saját termékét, ezért nem hasonlít az otthonira. De az elején akkor is pofátlanul drágán árulták. Emlékszem, amíg csak egy-két cég volt nálunk is a piacon nem volt ritka az 1500 forint per liter ár sem. Ma meg akár biót is vehetsz 400 forintért. Mert megjött a tömegtermelés, több gyártó és ami a legfontosabb a tömegigény is, megéri gyártani nagyobb volumenben, mert veszik az emberek.

Motorola G51

(#8) Luck Dragon

Értem én hogy új meg szétnyitható meg minden kutyafüle de az árazása kicsit meredek , főleg ha véletlenül eljutna hozzánk és a rákerülő adók miatt hűhű! :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) Vig Zsolt


Vig Zsolt
tag

Hát az ára tényleg kicsit sok :D
Egyébként szerintem jól néz ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.