Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Psych0


Psych0
őstag

troll: Ki kéne adni valami rendes terméket is...

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#2) ldave


ldave
félisten

Kéne már egy Mushroom Kingdom: Call of the Pipefield. Az biztos felpörgetné az eladásokat.

A Slime draws near! Command?

(#3) schawo


schawo
titán

a vállalat vezetősége szinte az utolsó pillanatig kivárt az eredeti, nagyon pozitív becslés módosításával, annak ellenére, hogy külső szemlélők számára is tisztán látszott, a vállalat valós piaci teljesítménye köszönő viszonyban sincs az addig hangoztatott számokkal.
Hát, csak nem japánok?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#4) azopi74 válasza Psych0 (#1) üzenetére


azopi74
addikt

Nintendo általában akkor kapja össze magát, amikor szorul a hurok. 2005-ben is a DS mentette meg az összeomlástól, aztán 2007-ben a Wii-vel már szabályosan szárnyalt . Bár az aggasztó, hogy két év alatt eltapsolta az előtte lévő dicsőséges évek alatt felhalmozott összes eszközének (cash és értékpapírok) majdnem felét, és jelek szerint nem fékeződük, hanem gyorsul a folyamat. Ha így folytatja, és nem alkot valami ütőset sürgősen, egy-két éven belül ennek csőd lesz a vége, jobb esetben felvásárolja őket valaki bagóért, és ez most nem vicc .

(#5) Dany007


Dany007
veterán

De miért megy ilyen szarul neki?
A hírekből meg cikkekből meg júzer véleményekből úgy hírlik hogy ez a Wii nagyon megy nekik... Mégse eléggé ezek szerint? =/

(#6) azopi74 válasza Dany007 (#5) üzenetére


azopi74
addikt

Hét évvel ezelőtti híreket, cikkeket és véleményeket olvasol? :)

(#7) Namelesske


Namelesske
addikt

Nem értik, hogy mire van szüksége egy tini esetleg függő gamernek. A Sony tudja. Az MS szintén.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#8) hemaka


hemaka
nagyúr

Majd az ms vagy a google megveszi maganak 1-2 ev mulva. :)

(#9) vhunor válasza hemaka (#8) üzenetére


vhunor
őstag

God no.

(#10) Snoop-y válasza Dany007 (#5) üzenetére


Snoop-y
veterán

Mert a mostani generaciot nem lehet kielegiteni gombakon ugralo kiralylanytmento vizszerelobacsival...

Gyerekes jatekaik vannak nagyon a portolt jatekok meg jobban futnak ps-en meg box-on.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#11) Snoop-y válasza vhunor (#9) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ilyen szintu ceget nem engednek at nem japan vallalatnak. Lasd a Sony es a Vaio esetet.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#12) Dany007 válasza Snoop-y (#10) üzenetére


Dany007
veterán

Igen igen... Ez lehetséges.
Meg az is hogy túlságosan bennem maradt a 7 évvel ezelőtti sikeres debütálás...

(#13) #52815360 válasza Dany007 (#12) üzenetére


#52815360
törölt tag

Ezek szerint annyira sikeres volt, hogy csak minden 20. tulajdonos kért az újabb modellből.

[ Szerkesztve ]

(#14) saelin válasza Snoop-y (#10) üzenetére


saelin
veterán

Egyértelmű, hogy a komoly címek hiánya itt a probléma. Vennék én wii u-t, ha lennének rá számomra érdekes játékok, de alig vannak.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15) madgie válasza Snoop-y (#10) üzenetére


madgie
titán

Ja, a mostani generáció nem is akar gondolkozni, cutscene kell neki dögivel, meg folyosó-játékmenet. Van egy rakás mostani játék, mi olyan, mint egy film trailer... elsőre nagyot üt, aztán többet nem is akarod látni, mert ha már nem nyomja fel az adrenalint ,akkor rájössz, hogy nincs mögötte semmi tartalom.

Nem mintha szupermárió mögött lett volna :DDD

...de egy Zelda...

(#16) Dany007 válasza #52815360 (#13) üzenetére


Dany007
veterán

Valószínűleg nem haladtak a korral eléggé.
Úgy emlékszem már a 2007-es kiadásra szánt játékok is messze elmaradtak az akkori konzolok minőségétől... Manapság meg aztán pláne. Valószínű ez lehetett a gond.

(#17) ldave válasza Dany007 (#16) üzenetére


ldave
félisten

Ez csak akkor igaz, ha a minőséget nagyrészt csak a realisztikus grafikát értjük. Játékmenetben, változatosságban, látványvilágban szerintem a mai napig a legjobbak között lehet említeni a Nintendo játékait (legalábbis többségüket). Tudom, a FPS/TPS/NFS kedvelőknek ez nem mond semmit, de a aki szerint a Mario platformjátékok ugyanazok már vagy 20-30 éve, az miért veszi meg minden évben az aktuális CoD/FIFA/stb játékot (szerintem meg azok ugyanolyanok).

Ami inkább probléma, hogy a bejáratott címek mellett nagyon lassan készülnek újdonságok. Szerintem jelenleg kevés a házon belüli erőforrás az ilyesmire, mert készülnie kell az új Kart-nak, SMB-nek, Zeldának és a többinek (hisz ezeket elvárják a rajongók, ahogy a ND-tól is mindenki az Uncharted 4-et várja, vagy a következő Halo-t az MS-től).

A Slime draws near! Command?

(#18) Hintalow


Hintalow
senior tag

Jó esélyel szerintem a sega sorsára jutnak, és kiszorulnak a konzolgyártó piacról, megmaradnak játékfejlesztőnek.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#19) Lomha 8V válasza Snoop-y (#10) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Pontosan! 6 éveseknek való játékaik vannak.

(#20) camillus válasza Lomha 8V (#19) üzenetére


camillus
tag

A metroid prime nem egy tipikusan ovis játék, másfelől legalább van (volt) még egy relatíve gyerekbarát konzol, ami nagy szó. A wii u lehet hogy nem volt eléggé elválasztva az elődtől. Új konzol kell és kész. A 3ds meg a ds xl hibájába került bele. Ott is több kell.

http://i.imgur.com/Ea58ASu.jpg

(#21) #09819904


#09819904
törölt tag

(#22) #52815360 válasza #09819904 (#21) üzenetére


#52815360
törölt tag

Régi szép idők :K

(#23) #09819904 válasza #52815360 (#22) üzenetére


#09819904
törölt tag

Nekem még a régi volt, Super Mario 3-al, de azt az időszakot nem igazán tudták visszaadni. :(
Szerettem ezt a ketyerét:

(#24) #52815360 válasza #09819904 (#23) üzenetére


#52815360
törölt tag

Ez :

:C

(#25) #09819904 válasza #52815360 (#24) üzenetére


#09819904
törölt tag

Ez már büntet!

(#26) kriszpontaz válasza hemaka (#8) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Vagy a Facebook mint az Oculust. ;]

(#27) alevan válasza #52815360 (#24) üzenetére


alevan
őstag

Még valahol meg kell legyen a padláson. Talán nyáron ha lesz elég lelki erőm, megkeresem.

Mondjuk kazim nincs hozzá, elcseréltem Pokemon kártyákra (amiket elcseréltem Yu-gi-oh kártyákra, amiket végül eladtam és az árából berugtam :D)

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#28) #52815360 válasza alevan (#27) üzenetére


#52815360
törölt tag

Piacokon anno nagyon ment a kazik eladása és a cserebere. Legjobb az volt, mikor vettél valamit és otthon jöttél rá, hogy valaki kicserélte a kazi belsejét és teljesen más játék van rajta, mint ami a kazin volt megjelölve :)

(#29) Namelesske


Namelesske
addikt

Amúgy amit mi sárga kazettás nintendónak csúfolunk a jó isten se tudja az eredeti származását, mert ezeket sokszor SEGA házba rakták és sega és nintendó játékokat is futtattak. Valahogy nem lehet eldönteni mi volt az eredeti hardver, de ha lehet tippelnem akkor tényleg az eredeti NES volt, de nem vagyok benne biztos. Ráfeküdtek a másolás védelemre, és onnantól nem nagyon voltak már kópiák. [link]

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#30) Lenry válasza Namelesske (#29) üzenetére


Lenry
félisten

Terminator 2 (Chinese: 终结者二; pinyin: Zhōngjié zhě èr; real console name Super Design Ending-Man BS-500 AS) was a video game console sold in Poland, Serbia, Croatia, Bulgaria, Romania, Bosnia and Herzegovina, Albania, India and Hungary (where it was known as Sárgakazettás nintendo - Nintendo with yellow cartridges).

nekem ilyenem volt :)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#31) elistvan válasza hemaka (#8) üzenetére


elistvan
senior tag

Csak nem. Otthoni szórakoztató családi konzolokat gyártott a Nintendo mindig is. Az, hogy erre manapság mekkora az igény az más tészta.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#32) elistvan válasza Namelesske (#29) üzenetére


elistvan
senior tag

Nes volt az. Ukránban mai napig kapni Dandy néven.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#33) Namelesske válasza elistvan (#32) üzenetére


Namelesske
addikt

Szerintem a nagyobb KGST piacokon még mindig kapni :D

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#34) cskamacska válasza Namelesske (#29) üzenetére


cskamacska
addikt

Nálunk Famicom(japán NES változat, pontosabban a NES a gaijinok Famicomja :D ) kazettákat árultak, és általában azokat fogadó klónokat adtak hozzájuk.
Viszont elterjedtek voltak nálunk a mindkét kazettát fogadó klónok is, mint a NASA NS-90(A vagy P) illetve hasonmásai:

Alapból járt hozzá két NES kompatibilis irányító ami az eredetinél jobban kézbe illett, és egy fénypisztoly a gépen hozzá való játékkal.
Nekem is ilyen volt, alapból rá volt integrálva egy kazetta(valami 99999 in one néven) Super Mario Bros, Duck Hunt(fénypisztolyos huncutság röhögő kutyával), Battle Tanks, Tetris, meg pár ilyesmi.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#35) user99997 válasza elistvan (#32) üzenetére


user99997
újonc

Azt DENDYnek írják és a dendy orosz márka nem ukrán és nem is lehet kapni mert a dendy 1996-ban befejezte a konzolok gyártását (elismerem Oroszországból másolatot lehet kapni most is).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.