Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Freiherr


Freiherr
őstag

Párnaszett 23 lepedőért, ' jóvan. Ugyanilyet vettem 5k körül, igaz abban van masszázs funkció is .

XXX

(#3) tibaimp válasza melania1970 (#1) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez mi? Szerintem nem ide tartozik.... :F :F

A cikkhez:
A Goodram márkával találkozott már valaki, használja esetleg? Vélemény?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#4) pusszycat válasza tibaimp (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igen Nekem volt szagos pendrive tőlük. Citrom és narancs is. Na 1 hónap alatt elment az illat. De a pendrive az müködött.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) pilóta válasza tibaimp (#3) üzenetére


pilóta
nagyúr

Mert nem olvastad el a cikket :D
Amúgy ezek a holmik tipikusan a "hogyan húzzuk le a hülyéket" termékek, lehet, hogy pont egy hardveroldalon nem kellene reklámozni őket...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ez a Goodram valami Tescoban vett és 90 fokon mosott Crucial másolat? Konkrétan a termékeik mint a kínai másolatok külsőre... az elnevezések is.

Tipikus hülyére vevős kacatok. :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Nagyon jó, most már "csúfítsuk el direkt az egerünket" matrica is kapható... :D
------
Amúgy ahhoz lépest itt a PH!-s webkamera Topic nem nagyon pörög. A boltokban pár típus van csak, 7K körülről startolnak és a legolcsóbbakról meg elég lesújtó véleményeket olvasni.

(#8) eszterencs válasza Micsurin (#6) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

A Goodram 15+ néve létező, lengyel tulajdonú brand, mi is teszteltük pár ssd-jüket. RAM-jaik, pendrive-jaik vannak még az ssd-k mellett. Nincs nagy ismertsége hazánkban, de noname-nek azért nem nevezném, és egy jó ár/érték arányú márka.

(#9) bigsee


bigsee
addikt

Ok, van fehér kiadás a hűtőből... hurrá...! Akinek erre van igénye, annak hajrá! De fekete ventilátor van rajta... :Y

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#10) flexxx2 válasza bigsee (#9) üzenetére


flexxx2
őstag

Ezt én se értem, akkor adják venti nélkül, és veszek hozzá amilyet akarok.

(#11) pilóta válasza flexxx2 (#10) üzenetére


pilóta
nagyúr

Most viszont ventivel adják, és veszel hozzá, amilyet akarsz, ha nem tetszik :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#12) Piftuka válasza pusszycat (#4) üzenetére


Piftuka
veterán

Citromízű HDMI kábel is kapható? ;] :P :DDD

"Aquila non captat muscas."

(#13) Piftuka


Piftuka
veterán

Elnézve a promó fotót, és az arányokat, a "Promate Valiant" fejhallgató esetében az "over-ear" kivitelt túlzónak érzem.

Viszont kifejezetten tetszik a fekete változat esetében a '70-es éveket idéző dizájn. :K

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#14) pusszycat válasza Piftuka (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom macska vagyok, nem egér. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#15) Kansas válasza bigsee (#9) üzenetére


Kansas
addikt

Egy Shadow Rock hogy lehetne már full fehér...? :D

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#16) DjFlanker


DjFlanker
aktív tag

Az R7 Mini ház feketében, zárt oldalfallal kéne, tetszetős számomra.

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#17) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Azt konstatálhatjuk, hogy a laptop árak elszálltak, nem kicsit, hanem nagyon... Amúgy nincs készlet. Pl Auchanban a múlt hétvégén voltam Dunakeszin, jóformán az összes még kiállított darabot is elhordták. Ami meg akciós volt, még csak nem is rendelhető. Telefonos információ semmit sem ér. Euronics dettó. Ami a weboldalon van annak a 99% nem igaz kb. Média Markt úgyszintén.

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#18) zetor2000 válasza Lalikiraly (#17) üzenetére


zetor2000
senior tag

Cipőt a cipőboltból...
Nem értem, hogy egy diszkontláncban minek kéne lennie laptopnak. De ha van, akkor is az szokott lenni, hogy a készlet erejéig...
Euronics / MediaMarkt már más tészta, mert ott ez kábé profilba vág.

De ha megnéznél pár olyan helyet, ahol _csak_ laptoppal foglalkoznak (esetleg egér és laptoptáska van még a portfólióban), szerintem ott tudsz rendelni (legalább rendelni) gépet. És még szerintem konfigurálni is hagyják.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#19) tibaimp válasza eszterencs (#8) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Éppen most néztem, hogy a memóriáikra élettartam gart ad a nagyker, az SSD-kre meg 3-5 évig terjedőt. Szóval annyira akkor tényleg nem lehet rossz.

Köszi az infót.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20) b.


b.
félisten

érdekes ajánló volt, köszi!
Webkamerából én nagyjából ennyiért inkább Xiaomi W88S-t venném, viszont a Be quiet! hűtő nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#21) Armagedown válasza tibaimp (#3) üzenetére


Armagedown
őstag

Van egy 120 gigás Goodram CL100 ssdm, 1 éve vettem, gond nélkül működik.
Azért vettem ezt, mert akció volt és ez volt a legolcsóbb

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#22) Alaplapvevő válasza Freiherr (#2) üzenetére


Alaplapvevő
csendes tag

Azon én is kiborultam.

(#23) Micsurin válasza eszterencs (#8) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R Valahogy elkerült eddig, de az elnevezéseik továbbra is rossz ízt sugároznak számomra.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#24) tibaimp válasza Armagedown (#21) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi! :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#25) Lalikiraly válasza zetor2000 (#18) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Nem ezért írtam, hanem csak száraz példának említve. Egyébként, főleg az olcsóbb értsd 150 rongy alatti gépel lettek igen erősen hiánycikkek...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#26) Armagedown válasza Lalikiraly (#25) üzenetére


Armagedown
őstag

Még szerencse, hogy te már bevásároltál belőlük időben :D

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#27) Luck Dragon

Végre egy olyan gépház ami az ízlésemnek is megfelel , Fractal Design 7 Compact ablak mentes változata megvett kilóra . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#28) pusszycat válasza Luck Dragon (#27) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem gondoltam volna, h még bőröndökkel is foglalkozol. :P

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#29) Luck Dragon válasza pusszycat (#28) üzenetére

Meglepő de én sem :DDD De ez most tetszik .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#30) zetor2000 válasza Lalikiraly (#25) üzenetére


zetor2000
senior tag

Izé.
Ilyen forinterősödés biztosan közrejátszik benne, hogy el-eltűnnek.
Én mondjuk nem bánom, hogy nem a rettenetet kell megvenni ennyiért, elég a borzalmas...
Értsd: ismerős, volt szomszéd hozott Auchan saját márkás gépet, valami Seltr.. nem tudom, mi volt. A lényeg, hogy újonnan vette. Egy pár éve kifutott atom lakott benne, eMMC háttértárral, driverek és támogatás nélkül.
Na, az ilyenek nekem nem hiányoznak. És a legalja a "márkás" gépeknek sem. Bár ott azért van meglepetés támogatás terén, de akkor sem.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#31) Lalikiraly válasza Armagedown (#26) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

:C

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#32) yericho800


yericho800
aktív tag

az a shadow rock 3 szerintem csúnya csak?? :F :U

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#33) Lalikiraly válasza zetor2000 (#30) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Selecline ra gondolsz, az az ósan saját márkája... Egyébként egyáltalán nem szar cuccok. De az az alsó kat. a Qilive meg a felső kat, az is a madaras sajátja. Nos notiknál a support, a nagyobb gyártóknál értsd Lenovo, Acer, HP ilyenekkel nincs gond egyáltalán. Az hogy azokat a gagyi notebookokat még valaki megveszi. Az nem ajándék a gyereknek, hanem büntetés. Azon a Windows még éppen betölt és vége... De egy Youtube videó nem fog menni.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#34) Geza74


Geza74
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Adott a cikkben is említett Lenovo laptop. https://www.arukereso.hu/notebook-c3100/lenovo/legion-5-81y6006xhv-p576869418/#
Ezt nézte ki a gyerkőc. Légyszi írjatok véleményeket, hogy megér-e ez ennyit, vagy milyen alternatív javaslatotok lenne (aki ért hozzá), tehát ugyanezen pénzért jobb vétel, vagy ugyanez a teljesítmény/paraméterek, de jobb áron más laptop, stb.
Előre is köszönöm!

(#35) Luck Dragon válasza Geza74 (#34) üzenetére

Érdemes lenne a milyen notebookot , laptopot vennem a topicba írni ez ügyben .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#36) Micsurin válasza Luck Dragon (#35) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A jó isten mentse meg az ember a milyen[...]-t vegyek topikoktól. Ott aztán időről időre elszabadulnak az indulatok, még jobbak mint a BestBuy topik! :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37) Luck Dragon válasza Micsurin (#36) üzenetére

Hát jó .... :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.