Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sinisi


Sinisi
senior tag

Nekem azzal is gondom van, hogy hogy hajtsam ki a 144hz-t a géptől kb. 4-5m-re lévő monitorból DP kábellel... nemhogy 200hz+-t :DDD

(#2) davidsone


davidsone
addikt

Ez az AGON 1az1ben acer XZ350CU gondolom ugyanaz csak olcsóbb a márka miatt. De az acer kinézete és felépítése megéri azt a kis +pénzt...
...sőt én 200ért vettem megérte nagyon!

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#3) Franklin válasza Sinisi (#1) üzenetére


Franklin
addikt

Játékfüggő... Pinball FX3-ban pl. 240 fps-t gyerekjáték kihozni, egy Radeon 7850 megteszi (bár tudom nem egy toplistás AAA játék), és van is értelme, mert kompetitív játék.

CSGO-ban már kicsit nehezebb összehozni, de ott sem elérhetetlen.

Nyilván egy Tomb Raiderhez, Witcherhez, Assassin's Creedhez felesleges ilyen monitor.

(#4) Sinisi válasza Franklin (#3) üzenetére


Sinisi
senior tag

Igen, ezt így nézve már van is értelme :-)

(#5) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

A TKL bill komolyan egy jo tizessel dragabb, mint a sima? Kevesebb anyag van benne, es meg dragabb is? Ha TKL manias lennek, emiatt tuti nem vennek azt :D

Maskulonben .eg annyira "puritan" a ket billentyuzet, hogy egyik se eri meg igazan...

-

(#6) Wombath válasza GoldhandRent (#5) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

Nem, az elírás volt, közben javítottam az árát!

(#7) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Mondom én, hogy ezek a CM MK bill.-zetek csak "csupa jóság". Leszámítva az alig olvasható feliratokat. Ezért a TKL-t kérném szépen magyar kiosztással fehérben, fekete karakterekkel...

Amúgy ezekkel az AOC monitorokkal megéri vesződni, van köztük normális képminőségű? Vagy közelében sincsenek egy jobb Dell-nek vagy egy ASUS-nak?!

(#8) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Ezekkel a székekkel van valakinek tapasztalata?
Szeretnék egy ergonomikusabb széket derék támasszal, és ez nagyon jó árban lenne.

(#9) davidsone válasza SunMount3r (#7) üzenetére


davidsone
addikt

Szerintem ugyanaz a panel van benne mint az acer-ben és azt mondom szebb mint egy ips panel a fekete az fekete, kontrasztos, élénk színek srgb 100%

a 35" MVA-ra mondom.

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#10) [Newman]


[Newman]
tag

Kár azért az egysoros enter billentyűért.....annál jobban semmit nem utálok :(((

VCIX-DCV,VCIX-NV,vExpert,vExpert Pro,vExpert NSX,VMCA - newman.cloud

(#11) MageRG válasza -Faceless- (#8) üzenetére


MageRG
addikt

A székes topicban még mindig ez a best buy. Szvsz ezek a gamer székek meg egytől-egyig hányás kategória.
Ha valóban használható, ergonomikus szék kell, ne ilyeneket keress.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#12) Maelephant


Maelephant
aktív tag

NZXT házból jön (itt van - H700i és H400i) az új sorozat, nekem már inkább az kellene (természetesen a H440 is tetszetős, különösen a két színűek).

[link]

(#13) Leslie_K. válasza -Faceless- (#8) üzenetére

Amikor én is új székvásárlás előtt álltam, akkor inkább elmentem az összes nagyobb bútorboltba és beleültem az összes kiállított székbe. Megérte rászánnom egy napot, mert 100-120 ezer forintos "gamer" szék helyett 40 ezerért ez sokkal jobb vétel volt: [link]
Harmadannyiba került, iszonyatosan kényelmes és csodák csodájára végre az én derekam sem fáj.

(#14) b.


b.
félisten

Szuper kis összefoglaló lett, köszi. NV féle CM háznál megdobbant a szívem, de az ára..... :( :(

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#15) SunMount3r válasza Leslie_K. (#13) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Tényleg csak ez az egyetlen módja, mert még az ülőfelület és a háttámla nagyságát, magasságát sem írják oda a webshop-okban, csak a mindennel egybe számolt méreteket. Pedig ezek a legfontosabbak, mit kezdjek egy ilyen székkel, ha még bele se férek rendesen?! A másik meg súly, sajnos (amíg le nem fogyok) félő, hogy pár hét után megsínylené a szék rendesen, de amúgy sem lennék pehely súlyú. Az ilyen max. 100-120Kg-os terhelhetőségű székek nem túl biztatóak, főleg nem műanyag lábakkal...

[ Szerkesztve ]

(#16) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Azok a TP árak. :DDD

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#17) szebe válasza -Faceless- (#8) üzenetére


szebe
őstag

Ha ergonomikus és tartós széket akarsz, akkor ezeket a gamer-székeket felejtsd el. Írom ezt egy Arozzi Monzában ülve.

Valami jóféle irodai szövetborítású(!) széket keress inkább (pl SteelCase).

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#18) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"Az érdekességet mindkét esetben az extra tartósságot biztosító PBT-ből készült gombok jelentik. Ennek a polibutilén-tereftalátnak nevezett műanyagnak az előnye az általánosan elterjedt ABS-sel szemben főleg a tartósság: kevésbé hajlamos a kopásra, fényesedésre, nem érzékeny az UV-sugárzásra, így tartósak lesznek a lézerrel gravírozott feliratok az egyébként extra vastag, 1,5 mm-es kupakokon."

Olyat csináljanak inkább, ami jól viseli a verést. :D

---

DP 1.3-as monitorok mikor jönnek már? 1.2-vel 60 Hz-nél kiakad a mutató 4K-ban, tök felesleges hozzá Free/GSync. Eddig úgy tudtam hogy az Asus PA32U azzal jön, most rákerestem a neten, erre csak 1.2-t írnak arra is.

[ Szerkesztve ]

(#19) Dr. Akula válasza MageRG (#11) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Van ezeknek a székeknek valami órás mértékegysége, hogy hány órás ücsörgésre vannak tervezve. Ez mennyit tud? Valami jófajtát kéne venni, de ha egyszer veszek, akkor olyat akarok, amiben egyrészt kényelmes ülni hosszútávon is, másrészt nem foszlik szét a szövete 2 hét alatt, nem esik ki a műanyag kerék a talpából, szal bírja a kiképzést hosszútávon is. :)

(#20) Ed_007


Ed_007
aktív tag

Itt kezdődnek a minőségi dolgozószékek:

https://www.kinnarps.hu/termekek/ulobutorok/munkaszekek/

(#21) Ed_007 válasza [Newman] (#10) üzenetére


Ed_007
aktív tag

+1

Én sem értem, miért nem lehet normál, nagyméretű Enter-t betenni...

(#22) Dark Archon


Dark Archon
addikt

180°-ban hátradönthető támla? Akik szeretnek fejjel lefelé játszani vagy mi? :DDD Jó lesz az 90°-nak is.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#23) SkodaDuda válasza Dark Archon (#22) üzenetére


SkodaDuda
tag

Az ülőlaphoz méred a szöget. Ha vizszintesre döntöd, akkor bizony 180 fok lesz az.

(#25) Dark Archon válasza SkodaDuda (#23) üzenetére


Dark Archon
addikt

Hát nem vagyok székszakértő, de én a függőlegeshez mérném, mivel az első 90°-ot a kutya nem használja... na mindegy :)

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#26) SunMount3r válasza Dark Archon (#25) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Dehogynem használja, pl. a fakír jógához, olyanról még nem hallottál, hogy "szedvicsülés"?! :D :U

Amúgy szerintem pl. a szállíthatóság szempontjából jöhet jól, ha befelé is teljesen lehajtható.

(#27) mepet válasza [Newman] (#10) üzenetére


mepet
addikt

Költözz Európába! ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.