Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) adika4444


adika4444
addikt

A végén az az i7-7200U nem i5-7200U vagy I7-7500U akart lenni?

üdv, adika4444

(#2) szami777


szami777
addikt

Az a Lenovo monitor piszok jól néz ki.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#3) nubreed


nubreed
veterán

Az AMD szokott kiadni negyedéves eredményeket? Ha igen, kíváncsi lennék majd a június utánira, mennyire jött be nekik a Ryzen főleg.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#4) b. válasza szami777 (#2) üzenetére


b.
félisten

Nekem is bejön. :K :K

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Sok más márka után az eddig elsősorban hangkártyáiról, multimédiás termkeiről ismert Creative is belépett a játékosok világába.

Ezt nem nagyon értem, a Fatal1ty cuccokkal régóta jelen vannak ebben a szegmensben, nekem is egy Creative Fatal1ty fejesem van.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) Remington válasza Csapoati (#5) üzenetére


Remington
őstag

Én se értem, az én Tactic3D headsetem is 5 éve jelent meg.

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#7) trufa12 válasza szami777 (#2) üzenetére


trufa12
addikt

Valóban tetszetős .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#8) gyalogos1


gyalogos1
csendes tag

nagy remények,füstbe ment tervek:a ryzen árazása borzalmas lett.

(#9) nubreed válasza gyalogos1 (#8) üzenetére


nubreed
veterán

Miért is?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10) Freiherr


Freiherr
őstag

Egy ilyen WQHD monitor "kihajtásához" elég lehet egy 1060,vagy elkél a 1070?Ez egy értelmes lépés lehet felfele a FHD-ról.

XXX

(#11) llacee válasza Freiherr (#10) üzenetére


llacee
őstag

nalam dell u2715h van 1060al es megfelel. Ha nem a max fps a cel teljesen jo.

[ Szerkesztve ]

(#12) VaniliásRönk válasza nubreed (#9) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Mert nem ingyen van. :K

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#13) nubreed válasza VaniliásRönk (#12) üzenetére


nubreed
veterán

:DDD

Kicsit félre téve az iróniát, nem tudom mi bajuk van ezeknek az embereknek, akik core i7 vagy annál jobb szintű teljesítményt várnak el (amit meg is kaptak) az AMD-től, de core i3 áron. Mégis hol éltek? (Ez nem neked szól, hanem általában írom). Hol van az megírva, hogy az AMD -nek dömping áron kell adnia a nagy teljesítményt? Térjetek már észhez könyörgöm.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#14) xTc válasza llacee (#11) üzenetére


xTc
aktív tag

A cikkben szereplő monitor nagyobb felbontással bír mint az általad említett Dell. Így véleményem szerint, nem mérvadó a válaszod sajnos.

(#15) Olajka02 válasza xTc (#14) üzenetére


Olajka02
aktív tag

Há????
[link]

(#16) #20691712 válasza nubreed (#13) üzenetére


#20691712
törölt tag

Hol kapsz te i3 aron i7 teljesitmenyt.
Vannak a nagy fikazok meg a masik veglet az ilyenek.
En nem i7 teljesitmenyt kapok i3 aron hanem agyf@szt..

Amugy ha szeretnenek jo eladasokat akkor bizony ala kellett volna arazni de az i5 7400-el pariban levo ryzen dragabb.
Mert a hulyek azt nezik mennyi a mag (ram stb) nem a valos teljesitmenyt amit az amd szepen meg is lovagol.
Ez majd latszani is fog az eladasokon.

[ Szerkesztve ]

(#17) nubreed válasza #20691712 (#16) üzenetére


nubreed
veterán

Úgy látom nem sikerült értelmezned a mondanivalóm lényegét. Talán fuss neki mégegyszer...

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#18) #20691712 válasza nubreed (#17) üzenetére


#20691712
törölt tag

Ja vagom.
Eleg nehez ugy ertelmezni valamit hogy a csalad ket nonemu tagja tolja itt egymasnak azt ami a noi aggyal egyut jar.
"A ferfiak a marsrol a nok meg".. az univerzumon kivulrol szarmaznak.

:D
Sorry

[ Szerkesztve ]

(#19) NandoXXL válasza VaniliásRönk (#12) üzenetére


NandoXXL
senior tag

AMD X6 FX-6300 3.5GHz AM3+ Processzor 25 121 Ft

Mutasd meg a Ryzen párját? Ja, ez ingyen van?

A ryzen 1400 túl van árazva. Ryzen 1600-tól kezdődik (komoly teljesítmény, árelőny), alatta csak túlárazott termékek vannak Ryzen 1500+ 69 200 Ft, a hülyének is megéri hát még nektek. :DD A saját vásárlóiknak nem kínálnak terméket 25-50k, a sok sötét ember figyelmét felhívom arra hogy ez volt az a szegmens ahol olcsón sok szálas feladatokra kínált megoldást az AMD. Most 71000 Ft felett kínál best buy procikat (1600 stb). Ezért
csalódott sok ember.

[ Szerkesztve ]

(#20) Kronos3000 válasza NandoXXL (#19) üzenetére


Kronos3000
senior tag

Még két hónap sem telt el z első Ryzen óta,majd a kereslet belövi az árakat...akinek elég az fx6300 az meg elégedett...

Wasabi...

(#21) Pete55555


Pete55555
addikt

Úristen.. Itt komoly gondok vannak a fejekben.

Az ASUS laptopért 12000 forintot sem adnék, nemhogy 10xannyit.

...Szeretem leracsniztatni...

(#22) ViZion válasza gyalogos1 (#8) üzenetére


ViZion
félisten

Friss még, majd beáll. Másrészt itthon minden drága, van az áfa, meg a jó fizuk... Annyira nem aggódom, majd őszre alakul. Inkább a ram drágulás a para.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23) jeni válasza #20691712 (#16) üzenetére


jeni
félisten

nubreed

azt szeretné ha az AMD ne 107999Ft-ér adja el a Ryzen 1700 procit hanem 160000Ft áron,úgyszintén a 1600 proci pedig ne 80000Ft-ba kerüljön hanem 115000Ft-ba.

lehet,hogy titokban a Magyarországi AMD képviselet marketing vezetője?

[ Szerkesztve ]

(#24) Televan74 válasza ViZion (#22) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ram árak szerintem lassan elérik a árszintjüket.60k körül fognak stagnálni egy darabig.De lehet venni 2400/2666Mhz modelleket 42k környékén.Tudom hol van már a tavalyi 26k -s szint. :U

Más:
Érdekes volt a Ryzen 1600X ára.Előző nap 102k, most meg 81k környéke.Szóval tényleg nem kell para,de ne is várjon senki 30k környékén i5 teljesítmény. Mert az AMD is a konkurenciához áraz azért.Kicsit alá,de teljesítményhez mérten. :DDD

RX480 -s kártyámat továbbra sem cserélem le RX580 -ra. :N :DDD Inkább megnézzük mit tud a kisebbik Vega,és persze milyen áron. :F

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#25) dugo_ válasza xTc (#14) üzenetére


dugo_
veterán

Ugyanakkora felbontású mindkét említett monitor...

(#26) kovászos válasza Televan74 (#24) üzenetére


kovászos
tag

Én biztos nem veszek semmit egyelőre amíg így állnak a ramok. Pedig idénre terveztem a váltást...de úgy látom kibír ez még1 évet:) Addigra föltelnek a raktárak talán és a raktározás plusz költség ugye heheh
szerk: juteszembe nem beszélve a kiforratlan amd prociról, a vékony nyákos selejtragasztós-pasztás kaby-ról, meg jön a vega stb.
Cannon hátha nem ilyen ócska kivitel lesz, meg amd is finomít kicsit, kiderül milyen videókártya most akkor mivel működik jól együtt.

[ Szerkesztve ]

(#27) Luck Dragon

Uhh az a Dell noti nagyon tetszik. :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#28) pusszycat válasza Luck Dragon (#27) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lefogadtam volna. :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#29) Tidus válasza ViZion (#22) üzenetére


Tidus
addikt

Én nem értem ezt az állandóan visszatérő árazásos problémát. mire vártok, számítatok. Gondolom legalább a felére a jelenlegi áraknak, de alázza le, ha lehet az összes intelt.
Amúgy az épkézláb alaplapok sem akarnak érkezni, konkrétan gagyi a felhozatal.

(#30) kromatika


kromatika
veterán

X5UW drón tetszik ennyiért. :K

(#31) ViZion válasza Tidus (#29) üzenetére


ViZion
félisten

A 8-as hsz-re válaszoltam. Nézd meg, h hetek alatt is csökkent az ára, itthon minden extra magasan kezd, ez ilyen. Másik az áfa. Hiába nézzük az USA nettó árat, itt magasabb. Ezért "borzalmas", de nem csak a Ryzen, minden termék árazása, a 27% áfa üt azért, 150-250k gépnél már tétel.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#32) Seirus


Seirus
tag

Ezeken a 2 magos celeron notikon sírnom kell, tartsátok távol magatokat tőle.
Szomorú hogy itt bárkinek is ilyet ajánlanak :(

A 4 magosak (Pentium N3700) némi kompromisszummal (meg rendes ssd-vel) már használhatók netezős gépek, (van a családban) de ezeken a cerkákon ha elindul egy win frissítés...

Érdemes összehasonlítani egy T9400-as Core2Duoval, pedig azok is elég vérszegények ma már...

[ Szerkesztve ]

Telefonszám adatlapomon.

(#33) Dilikutya válasza NandoXXL (#19) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lesz kisebb Ryzen is: Ryzen 3 1200. Meg ha megnézed, milyen teljesítményűek a most megjelent processzorok, ez nem a 25-50 ezer Ft közötti kategória. Kellett már az AMD-nek ez a termékpaletta, majd jönnek szépen sorban a többiek is, APU is lesz. A komolyabb teljesítményt (FX8xxx-FX9xxx) eddig sem 25-50 között adták, a nagyobb Athlon X4-ek, Richland, Kaveri APU-k pedig nem nagyon mentek a kortárs i3-ak szintje fölé, legfeljebb pár tesztben (kivéve az IGP-s játékteszteket, mert ott szarrá aláztak a nagyobb APU-k minden Intel processzort, de az Intel soha nem tudott jó integrált grafikus chipet előállítani.).

Az AMD nem adhatja sokkal olcsóbban ugyanazt a teljesítményt, mert az valahol el is ijeszti a vevőket, hogy miért sokkal olcsóbb, meg aztán nem szép dolog ledegradálni a saját, jól sikerült terméküket.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#34) Luck Dragon válasza pusszycat (#28) üzenetére

Azt várom hogy a Lenovom megadja magát, de csak nem akar... :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#35) MageRG


MageRG
addikt

Szóval az RX470-ek ára kezdett lemenni 65k környékére, erre kijönnek az RX570-el, ami gyak. ugyanaz, de 70k fölött. He?

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#36) Whysperer válasza Televan74 (#24) üzenetére


Whysperer
addikt

Én azért annyit hozzátennék,hogy MSI RX480 8GB volt 75 ezer Ft ..x.hu-n a múlt hónapban és nem a 4GB-os

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#37) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Ezek az 580 vga-k mar kitudják hajtani a i7 3770 cput? Vagy 1070-el lenne pariban?
A mostani 280x-el csak félgőzön megy a proci.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#38) kwzatz válasza MageRG (#35) üzenetére


kwzatz
őstag

Sapphire Pulse 4GB RX 570 most van 63.500Ft-ért pcx-en.

[ Szerkesztve ]

(#39) MageRG válasza kwzatz (#38) üzenetére


MageRG
addikt

Valszeg gagyesz a hűtés. MSI-t néztem, ami már bizonyított.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#40) kwzatz válasza MageRG (#39) üzenetére


kwzatz
őstag

Sapphire RX 570 Pulse

Ez alapján nem az. Halk, hűvös, backplate is van, talán az alacsonyabb órajel miatt olcsóbb. Nekem Nitro+ van 470-es, azzal sincs probléma.

[ Szerkesztve ]

(#41) Whysperer válasza nubreed (#13) üzenetére


Whysperer
addikt

+1

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#42) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Tetszik a Lenovo monitor. Hasznos info.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#43) Pttypang


Pttypang
veterán

Na marad a core2 még egy darabig, ugy nez ki :D
Hamarabb veszek egy hasznalt uzleti lapost...

Everybody lies.

(#44) DMZ


DMZ
csendes tag

A Lenovo monitorról lesz teszt?
Sehol sem találok, pedig eléggé felkeltette érdeklődésemet :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.