Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Mini dron tetszik, agyalok most valami ilyenen :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) rover45


rover45
senior tag

Az Alcor box hol beszerezhető?

(#3) freestailo válasza rover45 (#2) üzenetére


freestailo
őstag

(#4) pigster


pigster
senior tag

Hardverkínálat fekete péntek után
Amit a boltok fekete péntek címen művelnek, az nevetséges. Egy-két dolog árát talán tényleg jelentősen leviszik - van belőle egy-két elérhető darab, utána azonnal: már nem elérhető.
(...)Digital: persze egy héttel előtte, oldal folyamatosan elérhetetlen, akciók szánalmasak.
(...)Mag: most néztem be életemben először direkt az akció miatt: notebooknál jó mélyen elásva: brit billentyűzet. Volt olyan cucc, ami osztrák (lehet, hogy magyarban is) mediamarktban alapáron> termék elfogyott. olcsóbb, mint itt akciósan. Péntek kb 03:00 -> Találkozunk reggel, péntek 07:30->Találkozunk reggel. Péntek 7:15-> Termék elfogyott, Soha nem fogok ezeknél vásárolni.
(...)Byte: volt néhány említésre méltó notebook, meg tablet említésre sem méltó leárazással.
Amit ezek művelnek, az nemhogy fekete pénteknek szánalmas, hanem sima karácsonyi akciónak is éppenhogy csak elmegy.
Felesleges erőltetni...

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#5) macilaci78 válasza pigster (#4) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Praktiker minden raktári, kiszállítható, nem akciós termékre -20% kiszállítással. Inkább onnan vásároltam. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6) pigster válasza macilaci78 (#5) üzenetére


pigster
senior tag

-20% =/= fekete péntek

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#7) Zotya84 válasza freestailo (#3) üzenetére


Zotya84
őstag

Jó fej vagy. Adsz neki egy olyan linket, ahol nem tudja megvenni, csak, ha kiskereskedő... :)

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#8) Zotya84 válasza pigster (#4) üzenetére


Zotya84
őstag

És ezen te miért lepődsz meg? Olyan százezres termék árából, amin keres alapesetben 4-10 ezer forintot, szerinted ki fog majd 20+%ot engedni?

Mert szerintem épeszű ember biztos nem. Maximum az, aki adót csal/és vagy túl jó az eredménye, és kell neki a költség.

Addig, amíg a disztribútorok/nagykerek nem szállnak be a gyártókkal karöltve a dologba, addig ebből nálunk nem lesz semmi érdemleges. Nem is tudom miért erőltetik.

Az meg, hogy az xDigital meg olyan reklámformát választott, amilyet, azzal nálam pont azt érte el, hogyha egyébként esetleg megnéztem volna, amiatt meg sem próbáltam. - Ez nálam hasonló, mit a H@ankook, meg a Ren@ault az F1 közvetítések alatti reklámok miatt. Pont az ellenkező hatást váltja ki nálam, mint ami akarnak vele: jól megjegyzem a nevüket, cserébe soha semmilyen körülmény mellett nem fogom az ő terméküket választani, mert még azt a kis időt sem bírják ki, hogy ne pofátlankodjanak a képernyőre...

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#9) rover45 válasza Zotya84 (#7) üzenetére


rover45
senior tag

Semmi gáz, hétfőn kiváltom a vállalkozóim :p

De azért KÖSZÖNÖM :R

Amúgy ezt mondjuk tudom használni egy Telekomos beltéri helyett is? Nem IP, csak tányéros kábel.

(#10) lory256 válasza pigster (#4) üzenetére


lory256
csendes tag

Erre annyit tudok mondani, hogy az akcio ha 2%os is akkor is jobb mintha nem tortenik semmi, es mivel Magyarorszagon ez volt igazabol az elso fekete pentek, ezert azt tudom mondani hogy lesz ez meg jobb is, Romaniaban is igy indult az elso fekete pentek, s azota mar sokat javult a fekete penteki akciozas.

(#11) hypno skate válasza pigster (#4) üzenetére


hypno skate
senior tag

eMAG-nál voltak jó ajánlatok. Más kérdés, hogy nekem pont egyikre sem volt szükségem.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#12) Zotya84 válasza rover45 (#9) üzenetére


Zotya84
őstag

Telekomos helyett nem:
1. Az DVB-S ez meg DVB-T.
2. CI ugyan van benne, kérdés, hogy kártyát adnak-e olvasóval, vagy csak STB-vel párosítva.
3. Ha a TV képes a DVB-S vételére, akkor meg a 2. ponttól függően akár felesleges is lehet...

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#13) Zol01


Zol01
tag

" Várkonyi Balázs, az edigital ügyvezető igazgatója- Elmondta, hogy a Fekete Péntek akcióval elsősorban azokkal a vásárlókkal szeretnék megismertetni az internetes kereskedelmi formát, akik korábban még nem, vagy csak ritkán éltek ezzel a lehetőséggel. Arra hívják fel a figyelmet, hogy az interneten könnyebb, egyszerűbb, és kényelmesebb a karácsonyi vásárlást lebonyolítani." :U

Hát aki most szeretett volna vásárolni először annak biztosan elment a kedve, gyorsabb és kényelmesebb ha autóba ül és megveszi valamelyik üzletben.

És ott még a kosaradbol sem lopják ki az utolsó terméket! :DDD

(#14) wagi válasza Zol01 (#13) üzenetére


wagi
senior tag

És ott még a kosaradbol sem lopják ki az utolsó terméket! :DDD

Én is így jártam.
Közel fél óra alatt eljutottam odáig,hogy betettem a kosárba adom a postacímet erre kiírja : nincs már készleten.

Na ez a lol.

(#15) Dragon3000 válasza Zol01 (#13) üzenetére


Dragon3000
veterán

Az edigital oldala alapból is tetű lassú, de most egész nap elérhetetlen fos volt, így meg tanulja mindenki, hogy ne neten vásároljon :D

[ Szerkesztve ]

(#16) sixpak válasza pigster (#4) üzenetére


sixpak
nagyúr

Mást sem olvasni tegnap óta...szarfos blekfrájdéj, parasztvakítás etc....
Kicsit uncsi már.Több tízezren vásároltak tegnap, nyilván teljes megelégedéssel, még ha a legtöbb akció nem is volt annyira nagy durranás....szerinted ők is ezen a véleményen vannak?
Vagy ők konzumidióták, a fogyasztói társadalom áldozatai?
Én már régóta terveztem, hogy bővíteni kéne a tárhelyet a gépemben. Tegnap rendeltem egy 240gb-os ssd-t és egy 1tb-os hdd-t...35.000 forint volt a kettő.
Persze sokan, mint például te is, kicsit zabosak amiatt, hogy nem sikerült semmit sem beszippantani...de ez nem a bolt, pláne nem a bf hibája.
Más kérdés, hogy nekem akkor sem jutna eszembe kikelni ellenük, ha nem sikerült volna vennem semmit sem...

(#15) Dragon3000: nem, csak azt tanulják meg, hogy az ED féle szánalmas, balf@sz webshopokból nem szabad vásárolni. :)
Mondjuk én ezt tudtam a bf előtt is. :D

(#17) TK36: nyilván nem mindenhol, de sok helyen igen...ott nagyobb hagyománya van a dolognak, működik is szépen.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#17) TK36


TK36
aktív tag

Ez a fekete péntekes dolog lehet, hogy jó lenne, DE nálunk valahogyan az átvett dolgoknak nem a pozitívumai jönnek át ill. nem úgy.
Zotya84: "Addig, amíg a disztribútorok/nagykerek nem szállnak be a gyártókkal karöltve a dologba, addig ebből nálunk nem lesz semmi érdemleges. Nem is tudom miért erőltetik." - és szerinted ez nálunk valamikor meg is fog valósulni?

Az igaz lehet, hogy Amerikában 50-70 %-os akciózások voltak ez alkalommal?

[ Szerkesztve ]

(#18) rover45 válasza Zotya84 (#12) üzenetére


rover45
senior tag

Köszönöm!

(#19) Zotya84 válasza TK36 (#17) üzenetére


Zotya84
őstag

Nem tartom reálisnak. Viszont ottan távol, tényleg vannak akkora leárazások...

#18 rover45: Nincs mit.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#20) Zol01 válasza sixpak (#16) üzenetére


Zol01
tag

"Persze sokan, mint például te is, kicsit zabosak amiatt, hogy nem sikerült semmit sem beszippantani...de ez nem a bolt, pláne nem a bf hibája."

Végülis a vásárló a hülye mert egy egész délelőtt a gép előtt ülve, nem tud egy nyamvatt rendelést leadni. :C

(#21) BlackPriest


BlackPriest
őstag

nekem az origin meg a steam is működött, jó helyről kell vásárolni ;]

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#22) kpal


kpal
veterán

Thrustmaster 500-as kormánya jobban bejön :B

(#23) sixpak válasza Zol01 (#20) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem sikerült rendelést leadnod?
Ezt hogy érted?
Én 20 másodperc alatt bonyolítottam le a vásárlást...be voltam jelentkezve, tudtam mit akarok, 2 kattintás volt az egész.

(#21) BlackPriest: ezt aláírom, én is beszereztem néhány dolgot...

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#24) Zol01 válasza BlackPriest (#21) üzenetére


Zol01
tag

Originen mit vettél? Mondjuk egy 24"-os monitort? ;]

(#23) sixpak

Gyakorlatilag örültem ha bejött az oldal, de a kosárig már nem jutottam el. Bár az is igaz hogy nem tudtam egy egész napot rászánni mert dolgoztam is. A te vásárlási menetednek kellene alapnak lennie szerintem, de én a közelében sem voltam sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#25) PrinceHerceg


PrinceHerceg
őstag

Érdekes, hogy mennyire bezengték ezt a BF eseményt, TV-től internetig mindenütt, mégsem tudták kiszolgálni a keresletet, pl az EDigital szervere nemes egyszerűséggel összeomlott. Az EMAG-ot meg inkább már nem is említem meg, a 16-25%-os áresőivel, mert számomra egyszerűen röhejes volt.

Továbbá az EBay-en is csak a méregdrága vackok árából engedtek el, de ott legalább már nagyobb, az ígéreteknek megfelelő mértékben!

Szóval ez ma Magyarország, ahol előtte felviszik gyorsban a duplájára az árakat, hogy aztán jobb esetben max a felére csökkentsék és verjék a mellüket, hogy de jól járunk, ha betérünk hozzájuk pénzmagot szórni... :C

[ Szerkesztve ]

(#26) BlackPriest válasza Zol01 (#24) üzenetére


BlackPriest
őstag

pl az asszonynak a sim4-et féláron. te hol vettél monitort féláron? :U steam-en wolfenstein 66% kedvezménnyel, már rá sem merek kérdezni itthon mi került annyiba.

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#27) sixpak válasza Zol01 (#24) üzenetére


sixpak
nagyúr

Az a gyanúm, hogy elbeszélünk egymás mellett.
Én az Emag-nál rendeltem és az tudomásom szerint egész nap működött.
És volt a szerencsétlen ED, ahol gyakorlatilag elérhetetlen volt az oldal...csak égetik magukat az ilyenek és ha az ember megpróbált náluk vásárolni, akkor tényleg elmehetett a kedve a netes vásárlástól.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#28) Zol01 válasza BlackPriest (#26) üzenetére


Zol01
tag

Sehol, de itt nem is ez a lényeg. Írtad hogy jó helyröl kell vásárolni, na de hardvert még is hogy vegyen az ember originen? :))

(#27) sixpak

Igen én az ED fekete péntekröl beszéltem. :B

[ Szerkesztve ]

(#29) sixpak válasza Zol01 (#28) üzenetére


sixpak
nagyúr

OK, akkor már tiszta...az egy fosszar volt, nevetséges az egész.
Soha nem vásároltam még ott és nem is fogok.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#30) TK36


TK36
aktív tag

A Toshiba notik most látom 3 év garanciát kaptak.
Már ennyire jók lennének?

(#31) Zol01 válasza sixpak (#29) üzenetére


Zol01
tag

Még egy próbát teszek az ünnepek előtt, úgy hogy nincs agyon terhelve a szerverük. Nem ismerem őket, így első ránézésre nem tünnek igénytelennek, talán sikeres adás-vétel születhet. Aztán van egy évük hogy jövőre ne magyarázkodás legyen, hanem még több elégedett ügyfél! :K

[ Szerkesztve ]

(#32) b.


b.
félisten

Nagyon szuperek ezek a minidrónok, bár igaz hogy a pandás kínai oldalon fele ennyiért jobbak vannak.. Én onnan vettem egyet, eddig szuper ahogy működik. :) mellesleg nem 20 méter a hatótáv, hanem lényegesen több, itt már van értelme a kamerának :D[link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#33) haxiboy válasza total90 (#1) üzenetére


haxiboy
veterán

Azok a drónok elég gagyi minőségűnek tűnnek. Kicsit több pénzért ami azt jelenti hogy 10-20k, ami a modellezők körében nem számít túl nagy összegnek a hobbykingről rendelve profi drónt lehet építeni.
Igaz azon még nem feltétlen van kamera. Hatótáv terén pedíg egy aktív antennával akár 20-50KM is lehet lazán, persze légvonalban.

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#34) BlackPriest válasza Zol01 (#28) üzenetére


BlackPriest
őstag

én a kedvezményre mentem, nem célzottan egy eszközre. nyilván origin-en nem vesz hw-t az ember

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#35) #19617792


#19617792
törölt tag

na nézzük az eheti ajánlatokat.
első oldalon a Deepcool ventiszabályzók, főleg mert PWM-eseket is tudnak egész jók ennyiért.
a RAM mocskosulkurvadrága, de egy ideje már azok... miért is?
TT headset 12-ért kissé sok de még elmegy, a lényeg: ARANYOZOTT CSATLAKOZÓK! ezt is be kell járatni. ;]
a drónok: KELL! MOST!
a kormányok: KELL! MOST! aztán ránéztem az árra... nem kellett volna.
a tabletek és notebookok esete:
"Hajszálra ugyanennyibe kerül az Asus Transformer Book TF303K dokkoló nélküli alapmodellje, melynek viszont már 1920x1200 pixeles a képernyője"
vs. 13-15" notik 1366x768 kijelzője. Y U NO HIGH RES? igazán lehetne már kukázni az összes ratyi alacsony felbontású TN panelt... ja várj, Windows még mindig nem tud skálázni. esetleg 10 év múlva...

[ Szerkesztve ]

(#36) ViZion


ViZion
félisten

ehh. Toshiba, tos-HIBA... a szervizeseiket lecserélhatnék, meg lehetne kicsit jobb az SW támogatás az oldalukun és nem használnának hulladék vinyókat... akkor amúgy tetszene. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#37) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Azért elég kemény 134MHZ-ért +35 000-et kifizetni.Legalábbis én nem adnék ennyivel többet érte.

06-3o/9759I39

(#38) Andris837


Andris837
senior tag

Ez az Alcor Wizard egész jó cuccnak tűnik.. :K

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#39) PistiSan válasza #19617792 (#35) üzenetére


PistiSan
addikt

a RAM mocskosulkurvadrága

Ezek szerint nem csak nekem tűnt fel.

(#40) #19617792 válasza PistiSan (#39) üzenetére


#19617792
törölt tag

két vagy három éve vettem a mostani 2x4 GiB Micron DDR3-1333 kitet össz-vissz 9k-ért, ma hasonló csomagért legalább egy húszast le kell gombolni... pedig itt a DDR4, az áraknak meg lejjebb kéne csoszogni (lehet hasonló történet van, mint anno a HDD-nél, mikor volt az árvíz a gyárakban, és hosszú idők múlva is magas árakat ráfogták arra. hogy kitalálunk valami indokot miért drága memóriát csinálni aztán hivatkozunk rá...)

[ Szerkesztve ]

(#41) ViZion válasza #19617792 (#40) üzenetére


ViZion
félisten

Jajj, de volt árvíz, tájfun, szalmonella, most az afrikai ebola, meg ugye a mars ascendense a vízöntőben szintén nehezíti a normális termelést :O Cseppnyi emberség nincs benned? Sajnálod tőlük azt a kis pénzt? Biztosan régen adták veszteséggel! Biztosan ez történt! :DDD ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#42) #19617792 válasza ViZion (#41) üzenetére


#19617792
törölt tag

ohh milyen kegyetlen is vagyok, semmi empátiát nem mutattam fel. bocsánat, mindjárt hullajtok egy-két könnycseppet a dollármisikben úszkáló cégtulajdonosokért. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43) ViZion válasza #19617792 (#42) üzenetére


ViZion
félisten

:R
..és tíz botütést is adj magadnak. ;] És az én is rohadjad meg, hogy szemét módon anno 16 GB ramot vettem futárral, számlával, újonnan, hazai boltból ~18k-ért. Okoztam vagy 10k mínuszt a gyártónak biztosan. :(

Komolyan: "enyhén" kartell szagú a dolog (nem a Ganxsta-féle :D)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#44) dagonya


dagonya
aktív tag

az Alcor Wizard kísértetiesen hasonlít a Wayteq Moviebox-ra ( LINK ) amivel nekem is, másnak is elég hervasztó tapasztalatok születtek, érdemes utánaolvasni még mielőtt valaki régerjed és hozzám hasonlóan vesz egyet.

(#45) Fryskitt válasza sixpak (#16) üzenetére


Fryskitt
addikt

Így van. Ahol hagyománya van. Ez az ország azonban nem az, nem tudom mikor tanulják már meg az emberek. Ez itt haverország, a kereskedelmet tekintve meg a "kamionról leesett" ország. Aki nincs benne ezekben a dolgokban azzal kib@sznak. :O

Más:"Kijelzője ugyan csak 1024x600 pixel felbontású, de IPS paneles, meghajtásáról a MediaTek MT8382 rendszerchip gondoskodik, aminek négy Cortex-A7 magja és elég szerény, Mali-400 MP2 grafikus gyorsítója van, így játékokhoz nem igazán szerencsés választás ez a készülék. Ellenben internetezni éppen jó lesz, sőt a beépített 3G modem révén telefonálni is lehet vele, az A-GPS pedig jó lesz navigáláshoz. A 10,40 wattórás (2800 mAh) akkuval ellátott masina Android 4.2-t futtat, és egy év garanciával 29 900 forintba kerül."

Ez most komoly? Pár nappal ezelőtt már híreltek egy ilyen ehhez hasonló szutyokról........... Tényleg, ne már. Elhiszem, hogy B ország vagyunk (vagy ZS), de akkor is. Persze itthon az akció az isten, cél a 100 forintos virsli, de azért reméltem, hogy van egy határ. :O

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#46) hallador válasza TK36 (#30) üzenetére


hallador
addikt

A Toshiba mikor nem volt jó? Ez egy átmeneti időszak a kisebb kategóriában. A felső szegmensben pedig a Toshiba gépekre (Tecra, Portege) mindig is 3 év garancia járt ez kb 10 éve így van, ez nem újdonság.

A Tecra, és a nem nagyon vékony portege mindig is felső kategória volt, nagyon rossz egyik sem volt. Simán egy szinten van a Dell, HP, Lenovo modelljeivel,ez a Z30 pedig meg is veri azokat.

Magyarországon nem ismerik az emberek a Toshiba márkát, csak az olcsó verziókat jellemzően, de a Fujitsu-val, vagy a Fijitsu-Siemens-el is ez a helyzet, ahol van egy LifeBook E, S, valamint egy Celsius széria is, ami pl egy Lenovo-t az üzleti világban simán elver ma is.

(#36) ViZion:

Mivel szerviz magyar kézben van ez garancia a hulladék hozzáállásra, szóval ennek nem sok köze van a Toshibához. A HDD-k meg ugyanolyanok mint a többibe mikor nekem 1,5 éven belül cseréltek harmadszor egy Dell Vostro-ba hdd-t, akkor én sem a Dell-t kezdem szidni, hanem azt mondom, hogy ez a széria olyan amilyen.

Az meg sajnos tény, hogy a felső kategóriában a Toshiba semmivel sem rosszabb, mint a többi, az elsóban meg pont olyan mint a többi. De legalább van szervize, ellentétben az Acer (Nincs magyar szerviz), Asus,MSI stb, aminek hol van hol nincs és éppen senki nem tudja éppen ki.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#47) azbest válasza dagonya (#44) üzenetére


azbest
félisten

a paraméterei alapján tényleg csak a dizájn különbözhet... ezeket az egy magosokat már egy éve is csak 'alsó polcols" kínai akciókban lehet látni. Azóta már sokkal nagyobb teljesítményű soc-ra épülő változatokat is gyártanak a kínaiak, amelyet talán még képesek is a feladatukra.

(#48) ViZion válasza hallador (#46) üzenetére


ViZion
félisten

Aham... Toshibával két hét veszekedés is volt már, h vigyék el a hibás szarjukat. Acer Szlovákiában van, két héten belül megfordul, egy szó nélkül. Asus dettó...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#49) jedis


jedis
senior tag

Kingston 2800-as 8GB !!!!!!!!!!!! :Y :Y :Y :Y :Y :Y :DD :DD :DD :DD :DD Mennyi fér egy szívlapátra ??? Csak mert pont annyit kérnék !!! :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#50) jedis


jedis
senior tag

Olyan ismerős volt első látásra az a DeeoCool ventiszabályozó ! Lehet azért, mert nekem meg egy ilyenem van, több mint két éve ? :U :D

[ Szerkesztve ]

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.