Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nejad


nejad
aktív tag

Na aki ezért a hulladék összeállításért 700k kicsenget az meg is érdemli :C

(#2) Scholes9 válasza nejad (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Brutál drága ez így :D :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3) #16939776


#16939776
törölt tag

Nem viszik az ASUS lapokat, De miíért?! :))

Mindkét "DJ-pult" elég nagy büntetésnek néz ki, Vicc-fader, Vicc-Jog minden ami a jó munkához kell.

[ Szerkesztve ]

(#4) MikeMyers


MikeMyers
tag

"Ebben az árban benne van 58 590 forint értékű Intel Extreme Masters utalvány, két Intel Extreme Masters rendezvény belépőjegy szintén 58 590 forint értékben, illetve választhatunk egyet a For Honor és Ghost Recon: Wildlands játékok közül."

Sikergyanús bundle hahahaha.

No pain - no game

(#5) --HARDCORE-- válasza nejad (#1) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

:C Netezős gép csak 200K... :D [link] Néhány generációval korábbi I3-as gép használtan is a feléből kijön... Ami azért egy százas akárhogy is nézzük.

Amúgy azt nézem, hogy hol van az Asus PRIME B250 Plus alaplapon 6db USB 3.0?
Mert a hátlapon van 2db, egy csati (2 port) alul ami csak kiegészítő kábellel használható, meg egy Type C. Ez nekem még mindíg 5. De lehet hogy vak vagyok vagy tudatlan és a fekete portok is 3.0-ásak? :DDD

Még mindíg csak álom, hogy 2db elavult Gigabites LAN csatit kapjon egy olcsóbb alaplap, ami nem világít, nem GAMER (vagy esetünkben Optimus Prime), nem tuningos, csak simán HASZNÁLHATÓ lenne a hétköznapokban sokmindenre.. EPIC.... :C

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#6) AxBattler


AxBattler
félisten

Alza-t eddig vegyes bizalommal szemléltem, de így már merek tőlük rendelni. Köszi az infót!

A Vostro 5568-at élőben is volt lehetőségem megtapogatni, és elég meggyőző volt a kasztnija, hatalmas touchpad-del, és a szokásos erősen közzépszerű billentyűzettel. És bár az NBC kicsit lehúzta, a cikkben szereplő áron lehet kapni 940MX-el is - igaz, csak HD kijelzővel!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) AxBattler válasza AxBattler (#6) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, és van benne M.2-es foglalat is a HDD mellett.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én egy Dell 17" 5767 laptopot vettem nemrég, és hát nincs driver Win10 32 bit-hez a régebbi nyelvprogramok nem voltak hajlandóak megszólalni 64 bit-en. Azért működik, de még a film is furán szaggat rajta. :(

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) bindike01


bindike01
aktív tag

Én is az asszonynak egy msi b250 gaming pro lapra helyeztem a procit a további fejlesztés miatt!!
Remélem az AM 4 illetve Ryzen procik majd nem verik le a 7 ik generációt....Bár kétlem!! :C :C :C :C

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#10) kromatika


kromatika
veterán

Core i3-7100 processzor, amely 37 000 FT :F

(#11) Scholes9 válasza --HARDCORE-- (#5) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Netezős gépbe kell az a 32Gb RAM :DDD :(

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12) tatala77 válasza AxBattler (#6) üzenetére


tatala77
tag

Hát nem tudom. Régóta keresek párom gépébe 240/256 GB-os SSD-t, így náluk is gyorsan megnéztem a Samsung 850 Evo 240 GB-t, 35k+, míg a kedvenc 'I' betűs boltunkban ugyanez 31k...
Szerintem drágábbak... :(((

Kor kerék derék. Lali, a lila ló elalél.

(#13) Scholes9 válasza tatala77 (#12) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nagyon felmentek az SSD árak. Én 37-ért vettem tavaly nyáron a 480-ast ;] :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14) tatala77 válasza Scholes9 (#13) üzenetére


tatala77
tag

Igen, vettem észre :((( SSD vásárlás halasztva... sajna mindennek felment az ára, aminek van memóriához köze... (DDR2-3-4, SSD, videókarik, stb..) :W

Kor kerék derék. Lali, a lila ló elalél.

(#15) Scholes9 válasza tatala77 (#14) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen sajnos, most, ha tudja az ember, akkor el kell halasztani valóban :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#16) Mans20


Mans20
addikt

Én hétfőn megyek a B250F Gamimg lapért, kíváncsi leszek a Realtek 1220-ra.

(#17) hemaka


hemaka
nagyúr

Ez az alza eleg osszecsapott valami. Itt-ott cseh szoveggel, vagy elvetve angollal talalkozni, az araik se valami jok... :D

(#18) AxBattler válasza tatala77 (#12) üzenetére


AxBattler
félisten

Egy általam kinézett proci viszont 10%-kal olcsóbb Alza-ban az iPon-hoz képest, szóval... :F :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#19) Kronos3000 válasza AxBattler (#18) üzenetére


Kronos3000
senior tag

Az Ipon-nál nem nehéz olcsóbbnak lenni.Nézz körül több helyen lesz az még olcsóbb is....

[ Szerkesztve ]

Wasabi...

(#20) AxBattler válasza Kronos3000 (#19) üzenetére


AxBattler
félisten

Tudom, de köszi! ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#21) simonzé


simonzé
addikt

Ezek a Dell gépek elég dögösek. Lemegyek alfába.

I don't fit in. I fit out.

(#22) ZephX


ZephX
senior tag

HP Pavilion 15-bc200nh, 2017-es modellről várható esetleg teszt?

(#23) #01070592 válasza hemaka (#17) üzenetére


#01070592
törölt tag

brutálisan magas az árképzés pl az Iponhoz képest. Ráadásul kb. google translatort használtak a magyar termékleírásoknál-- felejtős az egész

(#24) Dassler


Dassler
őstag

Alza még erősen kezdeti stádiumban van itthon. Azért ráereszthettek volna vmi cseh-magyar fordító csapatot a honlapra, mielőtt élesítik, azért akad 1-2 ember, aki beszéli mindkét nyelvet a megfelelő tudás mellett. Az áraik sem tűnnek egyenlőre átgondoltnak, van, ami jóval drágább a hazai átlagnál, vagy épp már-már gyanusan olcsó. Mintha 1-1-ben átváltották volna a cseh vagy a szlovák árakat, tekintet nélkül az itteni peremfeltételekre. Amíg ezt kezelik, addig keresek vmi gyanusan olcsót, ami épp amúgy is kéne :Dd

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#25) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Vostro, Inspiron... Latitude-ot már nem is adnak ki?

(#26) Dr. Akula válasza --HARDCORE-- (#5) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A 80k-s memória nagyon muszáj netezéshez? Meg ide a 650-es tápot is túlzásnak érzem. Ennyiből netezős laptopot is ki lehet hozni, legalábbis homeuser minőségben.

(#27) pengwin válasza --HARDCORE-- (#5) üzenetére


pengwin
addikt

Netezős gépbe még 8GB RAM is elég, főleg a mostani RAM árak mellett... -60.000 Ft...
i3-7100 helyett elég egy új, HyperThreading-es Pentium, -10.000 Ft...
Meg az a táp... ilyen gépbe bőven elég egy Chieftec Force 350W is, - 28.000 Ft...
És máris közel 100.000-rel olcsóbb a netezős gép.
De gyanítom alaplapból is van olcsóbban olyan, ami jó "netezős gépbe".

Egyéni extra igények (vagy pusztán hozzá nem értés) miatt ne okoljuk az árakat.

Üdv, pengwin

(#28) Piftuka válasza nejad (#1) üzenetére


Piftuka
veterán

Naaaa! Azért a "hulladék" igen durva túlzás!

Nem kedvelem a jellemző "gamer" dizájnt a számítástechnikában, de ez a fehér számítógép egészen ízléses megjelenést kapott. A "beltartalmának" pedig szerintem bárki örülne.

Az ára viszont valóban "horrorisztikus", még úgy is, hogy a készre összeállított "brand" PC-k mindig drágábbak, és a kedvező(bb) jótállási feltételeket, és szolgáltatást is meg kell fizetni.

Szerintem ez a konfiguráció a "sznob hatásra" épít, és véleményem szerint a rendezvénnyel való direkt összekapcsolás öngól, mert nagy mértékben megdrágította az árat.

Viszont van egy olyan érzésem, hogy így is találnak rá vevőt. Akkor pedig a bolt szemszögéből nézve, mégis jó döntés volt.

"Aquila non captat muscas."

(#29) Piftuka válasza simonzé (#21) üzenetére


Piftuka
veterán

"Ezek a Dell gépek elég dögösek. Lemegyek alfába."

Ők mindig is értettek az ízléses, konzervatív dizájnhoz. A felső kategóriás, fém, üzleti laptopjaik mindig is a legszebbek közé tartoztak.

És valóban, ezeket a "belépő", illetve közép kategóriás modelleket is nagyon eltalálták. :K

"Aquila non captat muscas."

(#30) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

a cerberusnak durva ára főleg ha van azt nézzük mennyire gagyi.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#31) pusszycat válasza Piftuka (#29) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Valamiért az SSD-t jobban sajnálják beletenni mint más gyártók.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#32) Piftuka válasza pusszycat (#31) üzenetére


Piftuka
veterán

Nem lehetséges, hogy még mindig nem tartják kellőképpen megbízhatónak az SSD technológiát?
Egy ilyen gyártó számára a presztizs rendkívül fontos.

(Kérdezem mindezt úgy, hogy én azért ~1,5 éve bizalmat szavaztam egy Intel SSD-nek az asztali gépemben használva azt...)

"Aquila non captat muscas."

(#33) carl18


carl18
addikt

B250 alaplapokat valahogy túlárazottnak tartom! Egy darabig tuti kimarad az életemből! :P :C

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#34) pusszycat válasza Piftuka (#32) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Erre gyanakodom én is, nem szeretnék garancia idő alatt visszahívni a gépet egy SSD miatt,csak így meg tetű lassú még az új procival is. A 4 éves gépem i5-3210 procival SSD-vel körberöhögi az új Kaby Lake-est. :K

Bár a félsókategóriában pl. XPS azért pakolgatnak SSD-t is.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#35) #20691712 válasza pengwin (#27) üzenetére


#20691712
törölt tag

Netezos gepbe eleg meg a 4 is.
A netezos gep arrol szol, oldalakon maszkalsz es olvasgatsz.
Nem arrol, hogy mivel nem ismered a bookmark funkciot eleve 800 megnyitott tabbal indul a bongeszo...
Mondjuk aki szerint nem lehet 2 gigaval netezni azt is tarkon lehetne csapni egy kalapaccsal...

(#36) CMST2015


CMST2015
tag

Az a 700K gép ... ilyen olyan + költségek ......tiszta imperium marketing copy xD

[ Szerkesztve ]

(#37) Luck Dragon válasza pusszycat (#8) üzenetére

Nem jó az új notid?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#38) pusszycat válasza Luck Dragon (#37) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

De jó csak win 10 64 bit-el. A 32 bit-hez nincs támogatott driver, megy amit felismer de nem 100-as. Tulajdonképpen a húgié neki kell nyelvprogramokhoz de azok mivel régiek csak 32 bit win. szeretik. Próbáltam virtualbox-ban 64 bit-en de nem kényelmes 10-20 programmal. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#39) Luck Dragon válasza pusszycat (#38) üzenetére

Az nem releváns ha 32-es oprendszert tennétek a notira?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#40) pusszycat válasza Luck Dragon (#39) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Most az van. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#41) Dhampir válasza pusszycat (#40) üzenetére


Dhampir
félisten

Eszerint a probléma megoldódott.

(#42) pusszycat válasza Dhampir (#41) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az eszközkezelőben van néhány felkiáltójel, meg néha megkér,h a számítógép egészsége miatt jobb ha újraindítom a rendszert :) de meggyen. Ha valaki tud natív drivert (WIN 10 32 BIT) DELL 17" 5767-hez az értesitsen. HELP!!! :)

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#43) Tidus válasza #16939776 (#3) üzenetére


Tidus
addikt

Az Asust hol olvastad?

(#5) --HARDCORE--: A 2.0-ból van hat.
Itt a gyári spec.
32 minek, legyen. Végül is?
Én DP Port nélkül nem veszek lapot. Amúgy kinek mi az igény.

[ Szerkesztve ]

(#44) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Procit ne vegyen senki még egy darabig. Ha a Ryzen tényleg akkorát fog szólni mint mondják, akkor lesz még itt 70 rongyért 7700k is pár hónapon belül.

(#45) Dhampir válasza pusszycat (#42) üzenetére


Dhampir
félisten

A gyártó tájékoztatása szerint csak a 64-bites Windows operációs rendszerekhez érhetőek el driverek.

(#46) BiP válasza hemaka (#17) üzenetére


BiP
nagyúr

Ez engem is meglepett, elég furcsa az oldal, a számla is össze-vissza nyelven van.

Viszont múlt héten sehol nem volt olyan ház, amit régóta szerettem volna, csak náluk volt 1 utolsó db, arra lecsaptam. Bár péntekre ígérték a szállítást, ma jön. Majd meglátjuk.

(#47) hommeros


hommeros
őstag

Jó kis értékeléseket kapott ez az Alza, mint bolt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#48) Mans20 válasza BiP (#46) üzenetére


Mans20
addikt

Nekem ma jött sms magyar nyelven, hogy mehetek a G4560-ért. Emailban meg angol nyelven.

(#49) sb válasza pusszycat (#34) üzenetére


sb
veterán

Kőccségek minimalizálása.
Lehet, hogy jó a minőségük, de mindent amit lehet és pénzbe kerül kihagynak belőle. Emellett meg azért megkérik az árukat.
Éveket kellett USB3, M.2 portokra várni. Vagy egyáltalán arra, hogy lehessen FHD kijelzőt választani. Ma már örülhetünk, mert legalább lehet. Aranyárért. :)

(#50) BiP válasza Mans20 (#48) üzenetére


BiP
nagyúr

Nekem a megrendelésről magyar nyelvű jött (bár néhol furcsa fordítással). Az utolsó email már angol volt. Ami meg már a DPD-től jött, ismét magyar (email és SMS).
A weboldalon a nyomkövetés meg ilyen google fordító szintű, de magyar nyelvű. De hát az egész oldaluk ilyesmi.
szerk: közben meg is jött a ház. Bár az Alza péntekre ígérte, a DPD csak ma hozta ki.
Vicces volt amúgy, keddi megrendelésre szerdán azt írták a nyomkövetésnél: "Sajnáljuk, de a megrendelést csak ekkor tudjuk kiszállítani: P 10.2"
Én is sajnálom, hogy csak 3 nap alatt kapom házhoz. Összedől a világ :) Bár utólag a késésnek valóban nem örültem.
Státuszra meg "Megfizetve, a megrendelés a szállítmányozónál van".

Szóval a magyaron minden tekintetben van még mit faragni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.