Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szeleya


Szeleya
tag

Corsair Virtuosot használok, nagyon jò füles, nekem minden téren tökéletes. Viszont az XT változat szerintem nem éri meg az 50%felárat

(#2) waverider


waverider
senior tag

az Oxid 450 nem lenne rossz, de az USB3.0 azert mar alap kellene legyen manapsag, tekintve hogy egy kevesebb USB porttal ellatott laptopnal egy USB elvesztese krizist okozhat

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#3) Peet


Peet
senior tag

100ezer egy szék, 100ezer egy fejhallgató. Csak én érzem magam ilyenkor csórónak? :U

(#4) Gladiator124 válasza Peet (#3) üzenetére


Gladiator124
csendes tag

Nem.

Minimális célunk a maximum....

(#5) TIT válasza Peet (#3) üzenetére


TIT
veterán

Én elvből se fizetnék ennyit,a táp meg duplája mert moduláris? Vicc,akkor maradnak a kábelek a ház alján.
A linkek meg nem jók.

[ Szerkesztve ]

(#6) Synthwave válasza Peet (#3) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7) katsi válasza Peet (#3) üzenetére


katsi
tag

Nem. Túlárazott kacatok.
Amúgy irodaszékben az IKEA Markusnál nincs jobb, max szebb.
Fejhallgatóban pedig egy jó Beyerdynamic DT-770 (zárt) vagy még inkább egy DT-990 Pro (nyitott) fehhallgatót ajánlok, otthonra, zenehallgatáshoz, játékhoz, filmhez. Egy jó hangkártyával persze. Megeszi reggelire a 100e forintos BT vackokat és olyan kényelmes plüss párnái vannak, amikbe mindenki füle belefér és olyan érzés viselni, mintha egy memóriahabos párnán hajtanád álomra a fejed.

(#8) tasiadam


tasiadam
veterán

Amugy ezek azok a szines ventik, amik aliexpressen is vannak?

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#9) #54734592


#54734592
törölt tag

Jók ezek az iFixit szerszámok,de én nem ezzel a fémmel,állnék neki szétszedni bármit is. :((

(#10) Nagus


Nagus
senior tag

Ezek elég drága tápegységek. 30-ért már lehet venni 80 MWE Gold 750W full modulárisat.

(#11) TIT válasza Nagus (#10) üzenetére


TIT
veterán

Milyet?
Nem drága 20-ért a 650-es kábeles,ez seasonic azért.

(#12) Nagus válasza TIT (#11) üzenetére


Nagus
senior tag

Én 13 éve használom ugyan azt a Cooler Master 520W moduláris tápot, voltak olyan évek amikor 0-24 órában ment. Nem tudom milyen belsője van de én megbízhatónak tartom, és tartós. Ha mérséklődnek az árak akkor az új gépbe ezt már cserélnem kell, mert ezen csak 6pin-es táp van a VGA-nak és ugye már 2x8 kell minimum.

[ Szerkesztve ]

(#13) tibaimp válasza katsi (#7) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Milyen csatlakozókkal rendelkeznek ezek az általad említett Beyerdynamic fülecsek?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#14) #16939776 válasza TIT (#11) üzenetére


#16939776
törölt tag

Seasonic? Tele van hordva egzotikus kondenzátorokkal: [link]
És ahhoz képest hogy rezonáns a main és DC-DC konverteres a vége, van relé az NTC-n, elég gáz a bronz hatásfok.

Az alúlról 100K-ért árult a BT fejhallgatón ki vagyok akadva. Mit akarnak ezek eladni életérzést?! :o

[ Szerkesztve ]

(#15) Angelo69 válasza #16939776 (#14) üzenetére


Angelo69
senior tag

“Seasonic? Tele van hordva egzotikus kondenzátorokkal: [link]
Tiszta szégyen… :(((

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#16) tasiadam válasza Nagus (#12) üzenetére


tasiadam
veterán

Nekem ismeretlen idokbol szarmazo ctg550 van. Venti csere kellett. Lehet hogy ujra kene kondizni. De valamikor az elso genes core cpu idejeben vettem. Szoval tegnap

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#17) tibaimp válasza Angelo69 (#15) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Pont ezt néztem én is, mondom itt mi történt, csak nem olcsósítják a gyártás, vagy más néven, a "belső tartalékaikat" hasznosítják....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#18) Öööööreg


Öööööreg
lelkes újonc

Chieftec tápegységeket nem veszünk számitógépbe.

De ha mégis vettünk, minden TheVR fórumos ránktámad, hogy miért :)

[ Szerkesztve ]

(#19) Semplar válasza tibaimp (#17) üzenetére


Semplar
őstag

„A garancia a Seasonic tápokra egységesen 5 év." A többi meg kit érdekel 20K -ért? :)

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#20) Csandi válasza katsi (#7) üzenetére


Csandi
őstag

Dehogynincs, Herman Miller Embody :)

Semplar: Nekem volt egy Seasonic Prime Ultra Titanium 750 tápom, arra 12 év gari volt :)

Árak meg hát, ez van, minden drágult de ez csak itt és hozzánk hasonló helyeken probléma, ahol többezer dolcsi/eur egy havi lakbér és annál jóval többet keresnek ott nem az ilyen tech cuccok árán fognak fennakadni :) 20-30-40-50-60 milliós autókból is percenként látni egyet még itt Budapesten is (hát még máshol), de a többség mégis 98-as swifttel jár

[ Szerkesztve ]

(#21) TIT válasza #16939776 (#14) üzenetére


TIT
veterán

Vagyis gagyult,szuper,nekem 2009-es corsair cx-400 van,a kapcsolója beszart,nem lehet kikapcsolni,marad így.
Csandi: Én 93-as colttal,de nem is hagyott ott sehol 14 év alatt,de nem az a fajta.

(#22) Csandi válasza TIT (#21) üzenetére


Csandi
őstag

Itt 2008 octavia, kövi megálló Tesla, addig nem cserélem le :D

[ Szerkesztve ]

(#23) Semplar válasza Csandi (#20) üzenetére


Semplar
őstag

A cikkben lévőre írtam, az a 22 ezer nem pénz érte 5 év garanciával és olyan múlttal. Az enyémre Seasonic Focus GM 650 7 év. :)

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#24) Dr. Romano válasza Angelo69 (#15) üzenetére


Dr. Romano
veterán

asiax kondik "jófélék", súly semmi szerintem már alapból száradtan érkeznek :D van itthon egy pár, de mind pehely

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#25) zetor2000 válasza Peet (#3) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nézz megy egy Hermann Miller széket, a jobbak közül. 500E+ az ára. Cserébe nem akarsz kiszállni belőle, azt mondják. Én erősen elgondolkodtam egy "belépő" modellen.
Indexen volt nemrég cikk mindenféle irodai székről.
Ja, a 10-20Es IKEA székekről is. Ülni azokban is lehet, csak nem mindegy, hogy állsz fel belőle.
De ja, nem olcsó egy valóban jó szék.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#26) #16939776 válasza TIT (#21) üzenetére


#16939776
törölt tag

/Én gyűlölöm a kapcsolókat, ki szoktam kötni a picsába™/

(#27) TIT válasza #16939776 (#26) üzenetére


TIT
veterán

Végülis van olyan táp ahol nincs is,csak akkor táp alatt van mindig.

(#28) haxiboy válasza katsi (#7) üzenetére


haxiboy
veterán

+1 a Beyernek, a DT-1990 PRO-m mióta megvan mindent sz@rnak hallok :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.