Hirdetés

2019. október 17., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) megint én

megint én
(őstag)

Jaj, megint konzol... :W

(#2) pzstm

pzstm
(félisten)

még pár év biztos van...Kinect sikerét elnézve mindenképp :K

iPhone Xs Max 64GB Black |Surface Pro4 256GB Type Cover |Xbox One X Project Scorpio|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3) Def26 válasza megint én (#1) üzenetére

Def26
(félisten)

Jajj, már "megint Te"... egy konzol/pc rovatban mégis mi a fenéről lehetne írni, he? :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Volvo:On,

(#5) kovsol válasza megint én (#1) üzenetére

kovsol
(félisten)

nem vágom mi a gond ezzel :F inkább annak kellene szurkolni, hogy hamar jöjjön és akkor nem lenne majd a rinya, hogy jaj a konzolok alacsony számolókapacitása miatt kell visszafogni a grafikai fejlődést a multiplatformos címeknél, bezzeg mikor kijött az Xbox360 akkor nem volt gond vele, hogy odaverte a legtöbb PC játékot már a korai kevésbé optimalizált játékok többsége, és idővel egyre többet hoztak ki belőle, de tény most már tényleg a vége fele járunk

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#6) Xaels válasza megint én (#1) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Eljárt az idő az X360 hardvere felett és lassan itt az ideje, hogy egy sokkal "erősebb" utód leváltsa. Nem olyan rossz az a konzol, nagyon jókat el lehet vele játszani. 1-2 játékkal akár az egész család is elvan órákon át.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) keldorpapa88

keldorpapa88
(félisten)

2013 előtt szerintem nem jön, de persze ez csak tipp. Mindenesetre már itt lesz az ideje.

(#8) Morden24 válasza keldorpapa88 (#7) üzenetére

Morden24
(nagyúr)

Én sem hinném.
Eddig úgy tippeltem, hogy kb. év végére már lehetnek hivatalos specek, 2012 kareszra meg termék, de tekintve, hogy mostanság akarnak durvítani a Kinect-es kínálaton, szerintem is 2013, vagy talán 2014 Xmas lesz ebből.

Sectumsempra - For Enemies

(#9) - = Zk = -

- = Zk = -
(félisten)

remélem kijut legalább 1 Hazánk Fia is:C....

ilyenkor néha bánom, hogy nem az IT felé vettem anno a szakirányt. de ez van. maradok "meo"-s. ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#10) misx válasza kovsol (#5) üzenetére

misx
(senior tag)

Kijön egy új konzol, egyből lehet PC-t fejleszteni, mégpedig durván. Most fenhetjük a fogunkat, mert az asztali gépek jóval előbbre tartanak (igaz nem minden esetben használják ki a drága fejlesztők :W ).

(#11) KKaresz45 válasza misx (#10) üzenetére

KKaresz45
(aktív tag)

Igen, de soká jön még az az új konzol. szerintem az a 2013-as becslés jó, de lehet, hogy a 2014 még reálisabb.

Másrészt, most a PC-s fejlődés is meg fog rekedni egy kicsit. A Sandy Bridge-re meg az Fusion-ös rendszerekre figyel mindenki, szerintem a köv. 1-2 év ezeknek a rendszereknek a tökéletesítéséről fog szólni nem az újabb és újabb grafikus csodákról. Most nincs miért sietniük a konzolgyártóknak sem.

(#12) UnSkilleD

UnSkilleD
(senior tag)

ha még csak elméleti alapoknál tartanak akkor nemlesz ebből mostanában gép

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#13) Ateszzero

Ateszzero
(őstag)

Hagy jöjjön csak a nextgen konzol. Szerintem is hátráltatja a multiplatformra fejlesztőket a csúcsgrafikai megjelenítésben.
Egyébként meg majdnem tutira veszem hogy a nintendo adja ki előbb.

(#14) m.zsolti89

m.zsolti89
(csendes tag)

Most már tényleg kezd lemaradni a 360, de pár évvel ezelőtt még ez volt a csúcs. Én még most is meg vagyok vele elégedve, amikor kijön a következő generáció, biztos rögtön lecsapok rá!
Már alig várom!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.