Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Nem vagyok nagy Lenovo-rajongó, de ezek a gépek most jónak tűnnek. A Ryzen 2200U meg teljesen jó multimédiás célokra, de még egy kis casual gaming-re is (Dota, HotS, stb.).

Az Acer VG2x0 monitorok szintén bejövősek, LG-alternatívaként simán bevállalnám az egyiket...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) XuChi válasza AxBattler (#1) üzenetére


XuChi
addikt

" háromnál több weboldal megnyitását is... " hát ezen hangosan felröhögtem, az egész szerviz ezen röhög most. Óriási duma... :DDD

#1:

Végre kezdenek jó AMD-s gépek lenni, csak terjedjenek szépen :D :C

Azért szerintem a Pixel art címek vígan elmennek vele, és némelyik olyan tartalmas, és összetett, hogy hónapokig el lehet velük játszogatni. Pl: Death Gambit.

[ Szerkesztve ]

(#3) XuChi


XuChi
addikt

Egyébként nagyon Lenovo ellenes vagyok, de ez a Legion Y530 formavilág nagyon tetszik. :C

(#4) AxBattler válasza XuChi (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Bizony, jöjjenek / terjedjenek is az APU-k! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) XuChi válasza AxBattler (#4) üzenetére


XuChi
addikt

Olyan jó lenne egy full szálcsiszolt házas, 13.3" - 14.1" fhd-s, m2 ssd-s, Ryzen APU-s kis méregzsák, jó 6-8 órás akkuidővel :D

Álom álom.... :(

(#6) gézu


gézu
őstag

A címmel rövidzárra hajlamos hardverekre utalgattok, vagy...

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#7) Kendek válasza XuChi (#5) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nincs túl nagy választék, de egész jó a HP 735 és 745 G5.

<-ƘƘ->

(#8) AxBattler válasza XuChi (#5) üzenetére


AxBattler
félisten

Szerintem lesz ilyen HP Probook (435, 445), kérdés hogy Mo-ra eljut-e?
Tudom, nem egy MacBook, de azért elég tisztes gépek, viszonylag korrekt áron...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9) Kendek válasza AxBattler (#8) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én is az EliteBook-oknál olcsóbb, Ryzenes ProBook-okat várom, bár engem a 455 érdekelne a jelenlegi G1-em helyett.

<-ƘƘ->

(#10) XuChi válasza AxBattler (#8) üzenetére


XuChi
addikt

+ #7:

Ezek jó gépek, csak az a 350K+ HUF amitől a szívem megállt :Y

(#11) AxBattler válasza XuChi (#10) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem is Elitebook-okat írtam, hanem a 400-as Probook termékvonalat.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12) nyunyu


nyunyu
félisten

Ez az egérpad tud szinkronizálódni az augusztus 20-ai ünnepségekkel?

Anélkül nem veszem meg.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#13) syberia válasza nyunyu (#12) üzenetére


syberia
veterán

Bizonyos "tápegységek" RGB nélkül is hozzák a kívánt effektet. ;]

https://howbad.info/

(#14) hombre[EU] válasza XuChi (#5) üzenetére


hombre[EU]
veterán

https://www.hp-shop.sk/hp-envy-x360-13-ag0010nc-4jv59ea
8 órát nem bírt ki,de "finom",könnyū,szép színek-jó fényerō beltérben,csendes és nem melegszik. Játékra nem használtam,de valami elpöfög rajta biztosan

Life, Uh, Finds A Way

(#15) XuChi válasza hombre[EU] (#14) üzenetére


XuChi
addikt

Hmm, nem is rossz. Thx :R

(#16) AxBattler válasza hombre[EU] (#14) üzenetére


AxBattler
félisten

Ryzen 5 APU-val még olcsóbb is, hát még 15"-os méretben! Szép!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#17) Hieronymus válasza nyunyu (#12) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Az idei eseményhez még nem.
Jövőre már ROG kompatibilis lesz a rendszer. Minden megfelelő kapcsolattal ellátott városban és számítógépen egyszerre fog beindulni a tűzijáték. A számítógépek és kiegészítőik esetében még nem képes a rendszer felgyújtani a az eszközöket. Még dolgozunk az ügyön. Addig az RGB fényében kénytelenek gyönyörködni a felhasználók.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#18) villamos válasza XuChi (#3) üzenetére


villamos
őstag

Kicsit talán a régi Thinkpad -eket idézi a szögletességgel, és a túlnyúló hátsó résszel.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#19) j.la


j.la
tag

Tetszenek ezek az új Legion laptopok. Mennyire megbíható ez a szériája a márkának?

(#20) fuwiradis


fuwiradis
tag

orulok hogy lassacskan ryzenek is kerulnek laposokba. most egy probook-om van es azt tervezem hogy majd egy ryzen+vega integtralt megoldasra cserelnem, gyerunk HP :)

(#21) hombre[EU] válasza AxBattler (#16) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Igen az a 15ös nekem is szimpatikusabb és már €670-ért megkapod. Good deal :K

Life, Uh, Finds A Way

(#22) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

A 24" a 2018-as év 1366x768-a? Miért nem tudják már elengedni...

(#23) Freiherr válasza Dr. Akula (#22) üzenetére


Freiherr
őstag

Miért, mi a baj vele?

XXX

(#24) TeeBee73 válasza nyunyu (#12) üzenetére


TeeBee73
addikt

Persze. Csinál egy jó kis vihart, és rádönti a fákat a parkoló autókra. ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#26) flashpointer


flashpointer
őstag

No de ki venne ilyen videokarikat mikor mar a kuszobon vannak az ujak?

(#27) doooo


doooo
veterán

10 MHz-es OC? Mmm... csábító.

(#28) energy4ever


energy4ever
addikt

"Hardverek tűzijátékkal"

Azt hittem mar vannak uj infok az erosebb Note 9-rol... :DDD

(#29) Mamuska válasza flashpointer (#26) üzenetére


Mamuska
őstag

Ez így van, hülyeség most bármit is venni.

(#30) sagem válasza flashpointer (#26) üzenetére


sagem
addikt

Akiknek most van szüksége videókarira?:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#31) Dr. Akula válasza Freiherr (#23) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Picit elavult már így 2018-ban. Ezelőtt az 1366x768-as felbontást húzták ugyanígy évekig, pedig akkor már a telefonokban is WQHD volt a divat, nem hogy asztali monitorokban. Ez ilyen raktárkisöprés jellegű dolog lehet, nem fejlesztés.

(#32) GadgetMAN


GadgetMAN
csendes tag

Hm. Ez a Cooler Master egérpad kísértetiesen hasonlít az Adata Infarex R10-re. Szerintetek?
Itt ki másolt kit?

(#33) energy4ever válasza GadgetMAN (#32) üzenetére


energy4ever
addikt

Valoszinuleg ugyan az a beszallito a felso takaro darabnal.

Amugy jol kiszurtad. :D

(#34) g@bo válasza AxBattler (#1) üzenetére


g@bo
nagyúr

1366x768 WXGA HD

ezeket a paneleket is illene elfeledni.... ha cserélném a 6 éves lenovo e430 at, nem találok jobbat nem vagyonokért.

(#35) rumkola


rumkola
veterán

1,5 éves vga-k az ajánlóban
:))))))

(#36) Kendek válasza rumkola (#35) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az a baj ezzel, hogy nem biztos, hogy az ajánlóban van a hiba...

<-ƘƘ->

(#37) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Drága elavult vga-k.Ez ám az akcijjóóóó :C

[ Szerkesztve ]

Wasabi...

(#38) Dareiosss válasza flashpointer (#26) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Azt a küszöböt mire át is léped még fél év lesz. Biztos nem lesz olcsón új VGA idén, majd talán februártól.
Eleve a 2060 csak novemberben jön. Kari előtt ugyan mikor volt olyan, hogy beesnek az árak?

(#39) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Büntetném ha egy gyártó a notebook-ját SSD nélkül árulja, 30%-os különadóval.

(#40) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Mennyire hangosak ezek az ASUS kártyák? Mondjuk az RX580 8GB erős terhelés alatt?

(#41) AxBattler válasza hombre[EU] (#21) üzenetére


AxBattler
félisten

Biztosan jobb lehet a hűtése, 1080p azért jobban kihasználható 15"-on, könnyebb rajta dolgozni, és még így is elég vékony az egész gép, hordozásra kb. ugyanúgy megfelel.

(#25) headhunter
Köszi, lementve! :R

(#34) g@bo
A 2200U-s Lenovo Yoga 530 14", amire a link is mutat, FullHD IPS touch kijelzővel rendelkezik, és utána is 1080p-s HP-kat linkeltem, szóval nem értem, hogy honnan veszed a HD felbontást? :F

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#42) Cs1csó válasza SunMount3r (#40) üzenetére


Cs1csó
félisten

Üdv itt egy cikk tesztelték: [link] a cik alatt hozzászólások is vannak. Hogy mennyire hangos arról próbálj meg youtube videókat nézni.

(#43) Narxis válasza Cs1csó (#39) üzenetére


Narxis
nagyúr

+1

Thanos was right.

(#44) tibaimp


tibaimp
nagyúr

ASUS Dual RX580 OC: pár hónappal ezelőtt (2018. 02-03 hó) ez a VGA volt ~170.000Ft is, most meg 91.000Ft! ;]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#45) SunMount3r válasza tibaimp (#44) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Helyes, csak így tovább a 70 (50? :D ) K-ig.

(#46) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Sziasztok!

Egy refurbished laptopra tényleg 2 év gari jár?! Általában 3-6 hónapot szoktak adni...

B.Cs.

(#47) sagem válasza bollokcs80 (#46) üzenetére


sagem
addikt

Gyártótól, terméktől és forgalmazótól is függhet, de alapjáraton a refurbished gépekre nem ritka a teljes gari, sőt, általában teljes gari vonatkozik rájuk!:)

A linkelt bolt sem kamu hely, szóval valószínűleg itt is jár az 1 + 1 év ténylegesen (alap + gyártó gar).

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#48) Akula


Akula
őstag

Az az egérpad...
:DDD
már nem tudnak mit kitalálni. Színes LED a peremre. Pfff.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#49) Amerigo57 válasza GadgetMAN (#32) üzenetére


Amerigo57
őstag

A Cooler Master Masterkey MK750 RGB-t, mely Cherry MX Brown kapcsolókkal nem rossz , de az egérpadot

hozzá , és az INFAREX R10 Gaming Mouse Padot az ADATA- nak , egy cég készíti , mindkettő 2018 február

első hetében jött ki.

(#50) #04441088 válasza Cs1csó (#39) üzenetére


#04441088
törölt tag

Főleg az ismertebb gyártók drágább készülékei.. Durva hogy ezen spórolnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.