Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cskadar


cskadar
csendes tag

Annyi pénzért, amennyiért ezeket az ócska asztalokat kínálják, egy asztalos méretre és konkrét igényre szabott asztalt készít. Munkához való szék is sokkal olcsóbban kapható, nem is szólva a szék alá való műanyagról, amelyet 2-3 ezer forintért mérnek.

:(( Mennyit fizetnek ezekért a silány reklámokért?

(#2) Eke


Eke
csendes tag

RGB-s gamer klotyóülőke mikortól kapható?
Igaz, közben eszembe jutott, hogy aszongya "amíg lószar van, addig veréb is".

[ Szerkesztve ]

(#3) #89309696


#89309696
törölt tag

Az az asztal a hagyományos szövetes egérpad borítású vagy valami könnyen takarítható sima felület?
Ha szövetes akkor undorítóan fog kinézni egy hét múlva.

(#4) antikomcsi válasza cskadar (#1) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ezek a gémer asztalok valóban fabatkát sem érnek egyéni igények szempontjából. Én is csináltattam az asztalt magamnak. De nem lehet ám sokkal olcsóbban kijönni. Sőt elég drága. Eleve minimum egy táblát meg kell venni, azt le kell szabatni, és aztán jön az asztalos munkadíja is. Egy vállalható minőségű asztalt nem lehet 10-20 ezer Forintból megúszni.

(#5) Trebron09


Trebron09
őstag

" A hardver hasonló képességű, mint az előző modellé, ez Celeron N3060-as processzort, 4 GB RAM-ot és 500 MB-os merevlemezt jelent"

Az elég karcsú lesz... :D. Meg ilyen sok kiállítási meg felújított darab van, hogy jut "mindenkinek" aki ilyet akar..

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#6) cigam


cigam
félisten

Egy drónra nagy szükség van a négy fal között... Eh...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7) Predatorr válasza cigam (#6) üzenetére


Predatorr
őstag

Pont egy drónnal tudsz kinézni a lakásból. Logika... ;]

Antikomcsi: 40.000 Ft-ból építettem magamnak hatalmas, gördülő, mindent (pc, hifi, vezetékek, töltők, elosztók, kormány, joystick, bill, egér kihúzható, fiókkal), polcos íróasztalt 2 oldalt az asztalon kisszekrényekkel az apróságoknak hifi hangfalak alá. Tervezéssel együtt 2 nap alatt megcsináltam. Technikából bukott bénabélák fizessenek lehúzós, szar munkát végző, határidőt nem tartó „mesterembereknek”.

Amúgy az árak alapján szerintem a legtöbb termék nagy arányban tartalmaz csirkemellet. :DDD Vagy szemét.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#8) antikomcsi válasza cigam (#6) üzenetére


antikomcsi
veterán

Pont ezért van. Ki se kell menned csak kiküldöd felderíteni, hogy megnézd mennyi kóborló van az utcán.

(#7) Predatorr

A kulcsszó jelen esetben, hogy magadnak megcsináltad. Én is meg tudtam rajzolni magamnak, kiszámolni a méreteket és a szükséges anyagot. De egyre több az olyan "férfi" aki egy izzót sem tud már kicserélni. Na ők nem hozzák ki 40.000.- Forintból. És persze ahhoz, hogy szép is legyen rendes szabász gép kell hozzá, meg élzáró, ami még nekem sincs itthon. :B Viszont tudom kinek van! ;]

[ Szerkesztve ]

(#9) Predatorr válasza antikomcsi (#8) üzenetére


Predatorr
őstag

Már késő... :P

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#10) antikomcsi válasza Predatorr (#9) üzenetére


antikomcsi
veterán

Úgy látszik 3-4 perces időhurokba kerültem! :DDD

(#11) koby11h válasza antikomcsi (#8) üzenetére


koby11h
aktív tag

Az enyém van már vagy 10 éves, 1 éve kezdett leválni az élfólia a felém lévő résznél, nemrég pótoltam. Saját tervezés, saját kivitelezés. Csak a lapot vágattam, élfóliázás is vasalóval + fólia vágóval, szerelés is saját kezűleg. Most kb. 45000-ből tudnám kihozni. Ha lemegy ez a járvány már jobbra csinálom, több fiókkal, 3 kábel nyílással, monitor tartóval amire forgatható Vesa konzolt terveztem... Méretileg is nekem a 150cmx75cm különben nem férek el.
Ezek nekem kicsik, instabilak, és hiányzik a tároló részük a kacatjaimnak.

Szerk: bocs nem válasznak terveztem

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#12) gerii válasza cskadar (#1) üzenetére


gerii
addikt

Mutass már állítható magasságú asztalt ennyiért, vagy ami olcsóbb!

Én elgondolkodtam egy ilyen vételén most, mert mindenhol 150k a legolcsóbb.

(#13) janeszgol


janeszgol
félisten

Hát... notikból talán a Pentiumos, azaz a 90 ezres még ehető. A többi nem. Azokon a 40 és 100 ezer ft közötti okostelefonokon, melyek a lakosságnál vannak elképzelhető, hogy gyorsabban lehet netezni.

(#14) Chaser


Chaser
titán

10-12e-ért vettünk az ikeából 120x60-as asztalt, 4 fém lábbal, monitor+gép bőven elfér rajta, sajnos nem piros-fekete a design ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#15) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Komolyan, egy 1 db szék alá való festett műanyagért, van bőr a képükön, 18 ezret kérni?? Hol élnek ezek? :((( :(((

[ Szerkesztve ]

Papa

(#16) ooloo válasza A_Papa (#15) üzenetére


ooloo
őstag

Ne viccelj ... a kigyúrt testű e-sportolók biztosan megveszik . A sportot újra kell értelmezni .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#17) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Részemről ezekből egyiket sem!

Ellenben vettem remek művészeti könyveket.

Azokkal jó lesz a tiszta szőnyegen olvasgatni. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18) Yodafon


Yodafon
senior tag

És a monitorok? Hatalmas hiba kihagyni! Én spec pont vmi fasza 23 colos IPS monitort keresnék melóra!

I'm gangsta!

(#19) ricsip válasza cskadar (#1) üzenetére


ricsip
addikt

Adhatnál tel.számot olyan asztaloshoz, aki olcsóbban megcsinál bármit, mint a barkácsáruházak lapraszerelt szarjai. Lehetőleg ne kontár legyen.
Sajnos az idehaza maradt kőművesek, ácsok, burkolók, festők és úgy nagyjából mindenféle szerelők mellett az asztalosok is vérszemet kaptak, mióta a konkurrenciájuk kiment londonba 5x pénzért mosogatni.

-

(#20) Reggie0 válasza gerii (#12) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem sokat fogsz talalni, de nem csoda: ezek az allithato magassagu asztalok eleg alsokategoriasak, mivel magasabb allasban elegge billegnek, es egy motorosak, keresztbenfuto tengellyel . Amugy en ugyan ilyen elektromos asztallabat, tehat asztalllap nelkul, 39ezerert vettem.

[ Szerkesztve ]

(#21) zolee001 válasza Eke (#2) üzenetére


zolee001
őstag

[link]
Természetesen csakis google/alexa vezéreltet szabad venni:-)

(#22) Reggie0 válasza zolee001 (#21) üzenetére


Reggie0
félisten

Olyan nincs ami lehuzas utan automatan adagolja a hipot?

(#23) zolee001 válasza Reggie0 (#22) üzenetére


zolee001
őstag

Egy ismerösöm (amerikai) 1200 dollárért vett budit,lehajtható kartámlával ,lcd kijelzö,kivól belól fények stb olyan,hogy még a star trek sci-fi kapitánya is megirigyelné
Többen ajánlottuk neki,hogy ismerkedjen meg közelebbröl a Glock 9mm es szolgálatiával

(#24) Reggie0 válasza zolee001 (#23) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat. Annyi helyett inkabb a bejarononek fizetnek tobbet, hogy ki is torolje. :)

De van 1-2 rutin alapfunkciot ami 10-20k kiadast megerne nekem: mint az automata fedelhajtas+futes+vegyszer adagolas. Elvegre csak par mozijegy ara(es olykor ott sem kulonb mint retyon ulni).

[ Szerkesztve ]

(#25) Taranti


Taranti
senior tag

Nekem a gémer (meg úgy általában az irodai) székek kezdenek nem tetszeni. Személyes tapasztalat, amit több ismerős megerősített már, hogy az odáig oké, hogy 150kg a szék teherbírása - az ülés részen. De mennyit bír a háttámla? Mert az nem kicsit tud bosszantó lenni, amikor nem sokkal a gari lejárta után megadja magát a háttámla szerkezete.

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#26) Reggie0 válasza Taranti (#25) üzenetére


Reggie0
félisten

Arrol nem is beszelve, hogy a legtobb azert kezd nyikorogni, mert a hattamla allitoszerkezete egyoldalas, a masik oldalon a tarto konyok szabadon fut, szoval egyfolytaban hat ra csavaroero.

(#27) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Jól van, azért erre a hétvégére is jutott kemping asztal. :)

Ezeket a szék alátéteket meg sosem értettem. Hatezerért vettem egy puha műanyagból készült futófelületű görgő szettet az enyémhez, ami ráadásul fékezhető is. Mondjuk az ilyen gamer csodák esetén nem tudom, hogy cserélhető-e ez.

Konfigoknál az 585e-s a legérdekesebb, amibe csak egy i5 fért. Remek választás.

(#28) Polarstar


Polarstar
nagyúr

A "kitöröm a nyakamat nyaklógás" ellen nem nagyon volt eddig laptop állvány ajánló.

Pedig az jó lenne sok esetben.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#29) pusszycat válasza Predatorr (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én ugyan nem vagyok olyan ügyes asztalos mint te, de ismerem az AutoCad-ot és CNC-n dolgozom. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#30) janos1988


janos1988
addikt

Celeron/4GB/500GB - most aztán tényleg kisöprik a sok raktáron maradt sz@rt. :U

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#31) antikomcsi válasza janos1988 (#30) üzenetére


antikomcsi
veterán

Egy ismerősöm a telefon szolgáltatójától hozott el egy hasonló gépet részletre. Igaz abban 1 Terás merevlemez volt. Megkért, hogy segítsek neki a régiről átrakni a képeket, és ilyesmi. Valami borzalom volt az új gép. Nekem ehhez már nincs türelmem. Egy bekapcsolás, egy frissítés örökkévalóságnak tűnik. 2020-ban ilyennel kiszúrni az emberek szemét, még ha havi 4 ezer forint is csak, 24 hónapon keresztül már kb. bűncselekmény kategória.

(#32) nyunyu válasza Taranti (#25) üzenetére


nyunyu
félisten

Személyes tapasztalat, amit több ismerős megerősített már, hogy az odáig oké, hogy 150kg a szék teherbírása - az ülés részen

Én a 120 ezres irodai Samuraijal jártam így, hogy a 120 kilóra méretezett széknek tönkrement az ülőlapja a 80 kilómtól 4 hónap alatt, mivel főleg az ülőlap elejét terheltem, és annak lekonyulásától kiszakadt az párnázott ülőrész pozdorja vázát összetartó 5 rövid csavar...

Ugyan kaptam hozzá gariban egy komplett új ülőlapot, de szerintem az is tönkre fog menni a szék egy éves garijának lejárta előtt.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#33) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Jók ezek az NC asztalok de túlárazottak.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#34) Messias12


Messias12
újonc

Állítható magasságú asztalhoz tud valaki PC tartó konzolt?

antropofóbia

(#35) Dark Archon válasza CriticalHit (#33) üzenetére


Dark Archon
addikt

Csak a magasságállító mechanika 60-70eFt. Ahhoz képest egyáltalán nem drága 128 ezerért egy 80*160-as asztal.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#36) PitLee válasza zolee001 (#23) üzenetére


PitLee
őstag

Valahol alap az ilyen tojó fészek, nem a kétkarós farkaskergető rendszert kedvelik :DDD
Super Budi A Japánoknál
https://youtu.be/GOhcASElcCU?t=22

(#37) Chaser válasza PitLee (#36) üzenetére


Chaser
titán

pwm mentes vezérlésre már nem futotta ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#38) janeszgol válasza PitLee (#36) üzenetére


janeszgol
félisten

Remélem a kézmosásra (nem csak vírus idején) is fordítanak ennyire nagy gondot, mint a full extrás budira. :)

(#39) pigster


pigster
senior tag

Gaming Florpad forgalmazójának nagyon sürgős már az új autó...

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#40) pigster válasza zolee001 (#23) üzenetére


pigster
senior tag

The Man's Bathroom

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#41) XZoli válasza nyunyu (#32) üzenetére


XZoli
aktív tag

na én is láttam 180kg teher bírású széket, nekem kelet volna, de az ülés szélesség 45cm elbírni elbír, csak nem férsz bele :)

[ Szerkesztve ]

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#42) zetor2000


zetor2000
senior tag

Nekem nem jön ki a matek:
"Maguk a node-ok fejenként két Ethernet porttal rendelkeznek, ezekből az egyik helyen egyet a WAN fog elfoglalni, a maradék három használható vezetékes eszközök csatlakoztatására vagy éppen a backhaul csatorna kiépítésére."
Van 2 portom, amibe 4 cuccot dugok? Megoldható, csak kettőt erősebben kell nyomni...
Vagy ez a 2 darabos szett rendelkezik összesen 4 porttal? Úgy oké, csak elsőre nem ez jött le.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#43) Callisto válasza Predatorr (#7) üzenetére


Callisto
őstag

Elektromosan állíthatót, ami elbír 70 kilót? Kétlem. Egy jó motor és minden hozzávaló dobja meg az árat nagyon itt.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#44) Reggie0 válasza Callisto (#43) üzenetére


Reggie0
félisten

A cikkben levo asztal mechanikaja 40kHuf penz lenne, szoval 80-bol kijott volna neki. (plusz ket napi munkaber kb sacc 30-40kHuf).

(#45) Robitrix válasza Eke (#2) üzenetére


Robitrix
senior tag

Attól függ, hogy a beépített WIFI-s változatra gondolsz vagy a simára? :)

(#46) Achar


Achar
tag

Gaming asztal meg floorpad? ezeknek a létezését sohasem értettem, kis gógyival otthon össze lehet dobni ilyet, ha van szaki ismerős, (hegesztő, asztalos), kb feleennyiből ki jön egy ilyen asztal, hiszen anyagárba negyede, festékkel együtt. ha havernak dob valaki egy 10-est még így is jóval olcsóbb. Floorpad 18 e? 120x120? minőség? élettartam? strapa? Egy vynil padló olcsóbb, festékkel meg lehet "egyedivé tenni".
Komolyan gondolkozom már egy vállalkozás indításán a piacon, egyedi géming berendezések összerakása házi körülmények között... hmmm... :) :F

(#47) Malák


Malák
aktív tag

A cikkben lévő routerről csak annyit, hogy elég erős, nálam 2 szintet átvisz, de a sebességeknek a töredékét hozza csak. Ha viszont elég vezeték nélkül max párszáz Mbit, akkor még ajánlani is tudom, de a gigabites kábel sebességétől annyira messze van, hogy azt nem fogja leváltani.

(nekem AC1200-asom van, de tudtommal az kb. ugyanaz)

[ Szerkesztve ]

(#48) Callisto válasza Reggie0 (#44) üzenetére


Callisto
őstag

És én nem pont erről beszéltem? Istenem, hogy az emberek mennyire...

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#49) Corvin0716


Corvin0716
tag

Kicsit off, de szerintetek a vírus miként hat majd a hardver árakra? Gondolkodom új gép összerakásán, de nem tudom mikor lenne célszerűbb.

(#50) nyunyu válasza Corvin0716 (#49) üzenetére


nyunyu
félisten

Eddig akárhányszor jött menetrendszerűen az árvíz, földrengés, fukusima, cunami, elszállt az szünetmentes+aggregátor, mindig megmagyarázták, hogy azért emelkedik a hardverek ára, mert hiány van.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.