Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hallador


hallador
addikt

Jó ez a ThinkPad T495, csak pont ennyiért van HP EliteBook 4000-es sorozatú 7-es ryzen pro-val is így ez a ThinkPad a hülyének is megéri. Azért a T4/595-ök nem annyira jó hírűek, hogy ennyit megérjen.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#2) Alchemist válasza hallador (#1) üzenetére


Alchemist
addikt

Nekem is ez volt az első gondolatom, régi 3000-es Ryzen sorozattal ennyiért adni??

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#3) Predatorr


Predatorr
őstag

„Az emberi faj legjellemzőbb tulajdonsága a pofátlanság” - írta Douglas Adams még a múlt évezredben, pedig ő elméletileg nem láthatta ezeket az árakat, legföljebb az említett létforma fedőhámjának vastagodását a koponya első részén.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#4) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Hagyományos, gépeléshez való, csicsáktól mentes, minőségi billentyűzetet miért nem ajánlanak soha?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#5) Predatorr válasza MaCS_70 (#4) üzenetére


Predatorr
őstag

Azért, mert azt hozzáértő réteg keresi, eladják a maflák lehúzása nélkül is. Nekem is van egy sima néma, finom, olcsó trustom 8 éve arra. A gamer csillivilli rgb full programozható mechám meg 15e sem volt postával.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#6) MaCS_70 válasza Predatorr (#5) üzenetére


MaCS_70
félisten

Naja...

Csak az zavar, hogy mennyire nem a valós hasznosság vezérli ezt a rovatot. Legalább a látszat látszata szintjén.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#7) Buky87


Buky87
tag

Nem tudom honnan szerzik a foramaxos srácok a cuccokat. Megnéztem a nagykerben a cpu-t és a vga-t (3700x és rx 6700) és az a két alkatrész ára pont annyi amiért ők komplett gépet adnak. Vagy én kapom nagyon drágán a cuccokat vagy ők baromi olcsón. :F

(#8) pandras83


pandras83
senior tag

fu de felcsesz a két asus tuf lapos a 8gb rammal. hogy nem fért már bele 16 gb annyi pénzekért??

Cyberfuck Patchrunner

(#9) copass


copass
veterán

18k egy usb-c kábelért...apple se csinálja jobban! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#10) Zanik válasza Buky87 (#7) üzenetére


Zanik
addikt

Én is azon agyaltam, hogy kb. érdemesebb megvenni ezt a konfigot, eladni a komponenseket és megtartani a cpu-t és/vagy a gpu-t, mint külön megvenni őket.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#11) janeszgol


janeszgol
félisten

Lehet nem a legizmosabbak a notik, de az elso kettot aki megveszi a gyerekenek otthoni tanulas celjabol, az rosszat nem csinal.

(#12) flexxx2 válasza pandras83 (#8) üzenetére


flexxx2
őstag

Nem egy időtálló konfig, majd rájön a vevő 1 év múlva.

(#13) SidCorky válasza pandras83 (#8) üzenetére


SidCorky
senior tag

Nem értem a problémát, nem mindenkinek kell 8-nál több, akinek meg igen, annak linkelve van a 16-os.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#14) Predatorr válasza MaCS_70 (#6) üzenetére


Predatorr
őstag

Szerintem a hasznosságért 10 évet legalább vissza kell menni minden téren. Pénz beszél.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#15) Hieronymus válasza copass (#9) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nem olvastad tagoltan! :D
...ára ugyan elég mellbevágó, de ehhez hasonló színű ...

Ha konkrétan hupikék törpikék kék színre izgul rá valaki, akkor annak meg kell fizetni a felárat. :C

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#16) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Na végre olyan 15" ös gamer noti, aminek nincs numerikus része, és így végre nem agyonnyomorgatott billentyűzete van. Hála az égnek!!!

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#17) yericho800


yericho800
aktív tag

Az a helio vagy mi a faszom hangszóró tényleg a legalja kat... De rgb :N :C

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#18) Bertiee válasza Predatorr (#3) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Hááát, szép árak bizony! Rákerestem a cikkben 35k-ér feltüntetett gurulós boomboxra de még az árukereső sem adott 23k-nál magasabb árat... :)

(#19) Hieronymus válasza Bertiee (#18) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nem kötegszúnk!
A kommentelés lehetőségét a 12 ezer forintnyi árrés biztosítja!

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#20) KISDUCK válasza SidCorky (#13) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ja én sem értem, meg amúgyis 640KB elég kell hogy legyen mindenre. ;]

(#21) Nagus


Nagus
senior tag

Ez egy egészen jó kis asztali gép. A lap egészen jó, a RAMot nem értem miért 3000MHz amikor 3200-as a lap és az ár ugyan annyi, a VGA-ról nem derül ki melyik gyártóé (de lehet az AMD azt takarja kivételesen). A VGA maga 700 ezer körül mozog ez az egész meg 490 ezer.

Az i5 10400f+6700xt nekem jobban bejönne csak a lap nem annyira oké benne (csak 2 RAM foglalat és csak 4 SATA csatlakozója van).

[ Szerkesztve ]

(#22) janeszgol válasza Nagus (#21) üzenetére


janeszgol
félisten

Hat igen. Ha az ember (normalis) VGA-t akar venni, akkor keszre szerelt gepet kell vegyen.

(#23) #76500480


#76500480
törölt tag

Gamer noti 1db 8GB modullal, szomorú. Van még az alaplapon + foglalat?

(#24) Freiherr válasza Nagus (#21) üzenetére


Freiherr
őstag

700 lepedő egy 6700XT? :F

XXX

(#25) Nagus válasza Freiherr (#24) üzenetére


Nagus
senior tag

A noname powercolor, msi és társai nyilván nem. De a normális minőségűek 500-tól 700-ig, igen. :DDD

(#26) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

AMD notik eseten sajnos tendencia lett, hogy nagyon lassan kerulnek piacra, a mi piacunkra meg meg lassabban. Az mondjuk mar lol, hogy ilyen 3xxx szerias Ryzenes notik mit keresnek meg a boltokban, foleg ilyen magas aron.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#27) Kolbi_30 válasza Nagus (#25) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Mondjuk asust nem vennék. Inkább noname MSI vagy powercolor...

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#28) aradebil2 válasza Buky87 (#7) üzenetére


aradebil2
senior tag

A Foramax mindig a legjobb VGA ajánlatokat adja magyar kiskerek közül legalább december óta...Vagy nem magyar nagykerből veszik a dolgokat (átugranak Ausztriába? :D ) és szürkéznek, vagy valaki nem fizet be valamit?...

[ Szerkesztve ]

(#29) simonzé válasza Freiherr (#24) üzenetére


simonzé
addikt

Nem írták oda, de ez nyilván a Diamond széria. Ahhoz jár egy öklömnyi gyémánt.
Így már megéri, nem?

I don't fit in. I fit out.

(#30) Csandi válasza Nagus (#25) üzenetére


Csandi
őstag

MSI noname, aha :D

(#31) , válasza Nagus (#25) üzenetére


,
addikt

Tele van az apró 350ezer Ft körüli 6700 XT-kkel. 700ezerért pont 2 db-ot kapsz, és még válogathatsz is kedvedre a gyártók és típusok között.

(#32) Sanya válasza Hieronymus (#19) üzenetére


Sanya
nagyúr

Árukeresőn is kommentelhetsz.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#33) drotsztyuart válasza flexxx2 (#12) üzenetére


drotsztyuart
tag

Hat jo nagy baromsagot sikerult irnod a nagy kezdo betu es a pont koze...

#13 meg szerintem siman cserelheto is a ram modul benne utolag

[ Szerkesztve ]

(#34) Nagus válasza , (#31) üzenetére


Nagus
senior tag

Kétes eredetű termékek, kétes garanciával. :DDD

(#35) Lalikiraly válasza Tigerclaw (#26) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Sajnos igen vicc, de 4 es rizsás noti alig van az is bőven 200 fölött. 5 össel meg nem is találkoztam.
Én ezért vettem egy 3500U val szerelt Lenovot így is 200 ért... De ez van. Tény hogy az eddigi fos gépeimhez képest álom.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.