Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Findzs


Findzs
addikt

én ezeket a notebookokat nem nevezném olcsónak
a tescoba acer 5315 -ös 99.990.- na ez olcsó

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#2) JoeYi


JoeYi
őstag

9800gt lesz/nemlesz? Csak mert holnaptól hivatalosan is indul az uborkaszezon :)

(#3) papi77 válasza Findzs (#1) üzenetére


papi77
addikt

Szvsz is a 100K alatti laptopok az olcsók (az már más kérdés,h azok mire jók :D )

Az első: NOKIA 1611

(#4) anaqer


anaqer
veterán

FeeDOS, lulz. :DDD

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#5) gorlin válasza Findzs (#1) üzenetére


gorlin
őstag

A helyzet az hogy a 99e forintos acerbe celeron van ,és nincs hozzá oprendszer.
Úgyhogy megint ott vagyunk hogy meg kell ézni ki mire és hogyan használja a gépet.
Ha szeretnénk hozzá Vistát és mondjuk nem akarjuk a nagyon melegedő és nem olyan fürge celeronnal szivatni magunkat(mivel nincs benne energiagazdálkodási funkció,azaz mindig teljes sebességgel megy:( ) akkor már nagyon is olcsó az a 140e forint.Persze ez attól függ ki mire akarja használni

(#6) Johnny Cage válasza Findzs (#1) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Aki teszkóban vesz laptopot.....

(#7) peti85 válasza Johnny Cage (#6) üzenetére


peti85
senior tag

Aki a TESCOban vesz laptopot, az megkapja ugyan azt(!) a gépet, amit egy mondjuk kifejezette notebookokkal foglalkozó üzletben, ugyan azzal(!) a garpapírral! Csak adott esetben olcsóbban. A TESCO álatal összeszerelt asztali gépekkel persze más a helyzet. De most komolyan. Miben más az a laptop, mint egy számtechüzletben?

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#8) shtml


shtml
őstag

A legkisebb LS11 két hangszórós sztereó készletecske. A kéthüvelykes csipogók zenei összteljesítménye csupán 3 watt, de a 3800 forintos árat is ehhez igazították.

Csipogónak (tweeter) a magassugárzót hívják, de ebben nincs külön magassugárzó, ami pedig van benne, az egy szélessávú hangszóró (szeretne lenni).

Vagy rosszul értettem és darabonként van benne 2 hangszóró?

[ Szerkesztve ]

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#9) Franklin válasza peti85 (#7) üzenetére


Franklin
addikt

Semmiben nem más. Általában mindkettőt ugyanaz a nagyker szállítja, ugyanazokkal a feltételekkel.

(#10) Johnny Cage válasza peti85 (#7) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Nem a laptop más, hanem az ügyintézés körülményei. Nem éppen a korrekt hozzáállásukról vagy a rugalmasságukról híresek, és ez valamennyi teszkó üzletről elmondható, de tisztelet a kivételnek. A gazdaságos termék gazdaságos eladót kíván meg, egy híradástechnikai részlegen jószerével 2 havonta cserélik az eladókat, non-food igazgatónak meg ruházati eladókat neveznek ki, akik leblokkolnak, ha az ügyfél reklamál és áll minden, mindenki tanácstalan. Ez a teszkó módi. Az olcsó árral rövid távon jársz jól, de ne adja isten, hogy valami gond legyen azzal a laptoppal.... Húst a húsboltban, cipőt a cipésztől, laptopot meg az arra szakosodott boltban inkább. (Félreértés ne essék, ha gazdaságos kásaport keresek, biztos, hogy a teszkóban fogom megvenni. Nincs semmiféle személyes sértettség a véleményem mögött.)

[ Szerkesztve ]

(#11) illusiON


illusiON
őstag

''Az MSI még tovább ment, nem 1 GB, hanem 2 GB RAM-ot rakott saját új 9600 GT-jére. Az N9600GT-T2D2G-OC nem kevesebb, mint 66 000 forintért vásárolható meg.'' :U:DDD most ez megint mi akar lenni mert ez már a hozzá nem értőknek is kiszurja a szemét szerintem

( : no woman no cry : )

(#12) gorlin válasza Johnny Cage (#10) üzenetére


gorlin
őstag

Ez megint attól függ milyen gépet veszel.Ha mondjuk acert akkor egy acer garanciapapirt kapsz és bármi baja van a gépnek hivod a futárt és szépen elviszi a szervizbe a gépet.A tesco nem intéz semmit.

(#13) t72killer válasza illusiON (#11) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ősrégi marketingtrükk, még a radeon 9600-ak előtt találták ki, hogy drágábban el tudják adni a karikat, ha ráraknak jóadag lassúfajta ramot:) Persze vérpistikéék lázbajönnek, hogy húúha, 2048MB VRAM!!!! :DDD

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#14) Franklin válasza Johnny Cage (#10) üzenetére


Franklin
addikt

Igaz amit írsz, bár tényleg vannak kivételek, de peti85 azt kérdezte miben más a két termék. És a két noti semmiben nem más.

Az egy másik dolog, hogy egy szaküzletben nyilván több segítséget kap az érdeklődő, nagyobb a választék is, stb. De a vas mindkét esetben ugyanaz lesz. Nem fog attól hamarabb elromlani, hogy hipermarketben lett véve :-)

(#15) peti85 válasza gorlin (#12) üzenetére


peti85
senior tag

Erről van szó, köszönöm!

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#16) Dr. Romano válasza t72killer (#13) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Sajnos erre a vakítós marketingre még pár játék is rátett anno... Emlékezzünk csak a Doom 3 Ultra beállításaira, amihez 512MB-os vga-ra volt szükség. A Vérpistik ebből is csak azt szűrhették le, hogy egy 512-es kari jobb. Ezért inkább egy 512MB-al ellátott sima GF 6600-at vett mint egy jó kis 128MB-os gddr3-as Galaxy 7300GT-t :D

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#17) Ste válasza illusiON (#11) üzenetére


Ste
addikt

nekem is ezen akadt fel a szeme, no meg az árán
remélem az User-ek 32bites oprendszer társítanak majd mellé 4 giga rammal :W

a Z-Cinema meg marha drága, azért már inkább Z-5500 vagy Z-5400 (ízlés dolga)

a Xigmatek Battle-Axe pedig marha jó hűtő. Külföldi tesztben elverte az AC 3 ventis montstrumát is. Azt hiszem új nagyágyút kell megismerni a Xigmatek személyében.
Sőt a 12cm-es procíhűtőjük még a Réz ninját is elverte

(#18) cigam


cigam
félisten

tettek rá még egy hosszú, valamit

:D

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19) Cs_Laci


Cs_Laci
senior tag

A Samsung iszonyat agresszív árpolitikát folytat..

29000-ért mennyire jó ez a Scanner + Mono lézer? (SCX 4200-as)

Azt láttam, hogy direktben tud fénymásolni, ami elég kényelmes, ráadásul kicsit utánaklikkelve kijött, hogy tölteni is elég olcsó. Bárkinek bármi tapasztalata?
Szerk : bocsánat, most már közelebb van a 26K-hoz..

[ Szerkesztve ]

(#20) drizzt1666


drizzt1666
tag

az az xfx alfa csoda lesz a köv. karim :DDD Csak az a gáz, h létezik belőle 2 fajta hűtővel szerelt verzió, egy ami a képen van, és egy aminek kb gef 6600 hűtője van. Szóval nagyon apró és nem nézek ki belőle sokat. A boltban meg lutri, h melyiket kapod :F

Az álmaim rabja vagyok, de tetteimben szabad ember...

(#21) #95590400 válasza Johnny Cage (#10) üzenetére


#95590400
törölt tag

mert ugye a tecsó nem a fusi, dell, hp (utóbbi kettő sztem nincs is náluk), stb szervizbe küldi tovább a cuccokat...

[ Szerkesztve ]

(#22) szab.tam


szab.tam
nagyúr

vga-ra 2 giga ram. hagyámá....

én beépítettem ahtpc-be egy 1200-as dual celeront. szenzációs!!! 7k-ért vettem, alapfeszen gond nélkül, atomstabilan viszi a 2.6 ghz-et, és egy scyth kis ninja-val passzívan lehűtve jeges... játék kivételével mindenre jó. a 1080p-ket is simán viszi, mindenkinek ajánlom!

az 5.1-es aktív hangfalakkal alapvető problémáim vannak. van egy logitech x540-es szettem, és mire a bal oldali hátsót elviszem a helyére, kell neki 10 méter vezeték a kanyarok miatt. gondolom, a hosszú vezeték ellenállása miatt, de a hátsók totál elhalkulnak. (ha kiveszem a toldást, megjön a hang, több fajta vezetékkel is próbálkoztam). dühítő. ez máshol is így van?
kényszeredett pótmegoldásként a hátsó sugárzók helyére egy teljesen külön aktív 2.0-s hangszórópárt iktattam be, így oda csak a jel megy el hátra, és az erősítés helyben, (hátul), történik, így az elsőktől teljesen függetlenül tudom vezérelni.
mielőtt valaki javasolná a hangkari kontrollpanelén a hátsók feljebbtolását, az sem segített.

tehát itt az 5.1-es aktívok hosszú vezetékelési problémájára akartam kitérni. a rádiós összeköttetés pedig elég silány minőséget hoz (+zaj, szörcsögés), és piszok drágák.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23) shtml válasza szab.tam (#22) üzenetére


shtml
őstag

Milyen alaplapot használsz hozzá? Én a Gigabyte GA-73pvm-s2h lappal szemezgetek, Chaser kolléga javaslatára, nagyon rokonszenves a lap és csak 13k az ára.

tehát itt az 5.1-es aktívok hosszú vezetékelési problémájára akartam kitérni.

A gyártók tizedmilliméteres keresztmetszetű tyúkbelet használnak, fogalmam sincs, miért. De nem nagy ügy kicserélni a kábelt, még forrasztani sem kell, ha nem akarsz, elég négy darab dupla csokoládé.

Amikor megvettem a Genius 1250x hangdobozomat, az első dolgom volt a másik hangszóróhoz vezető kábel lecserélése. Persze én forrasztottam, de mint írtam, még az sem kell feltétlenül.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#24) raskolnikoff válasza Cs_Laci (#19) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Én nemrég vettem egy ilyet, akkor még 33ért és nagyon frankó...

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#25) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Azért ez az MSI noti elég jó árban van...ennyiért vettem 1,5 éve egy olyat ami elbujdokolhat emelett... És 17" nál ha játékban az ember lejjebb veszi a felbontást az meg se nagyon látszik egy ekkora monitoron.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#26) szab.tam válasza shtml (#23) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:K

nekem is ő ajánlotta, ezért vettem... az optikai hangkimenettel problémáim vannak, egyszerűen hiányoznak róla csatornák. lehet, hogy én nem állítottam be jól valamit, de mindegy, mert most az analógot használom. csak az az egyik 5.1-es fejhallgatóm erősítőjének csak digit bemenete van, de használom a másikat, amin meg analóg van.
ami fura még, hogy csak single chanel-ben kezeli a ramokat....

[link]

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#27) DuplaZso


DuplaZso
aktív tag

Nemhogy 1, de 2 giga VRAM. Egy kilenchatoson ! Jól van, jól van. Vakítsátok csak a parasztokat ! Istenem...

Mod. : szab.tam ! Nehogymá, frankón nem ismeri a lap a DC üzemmódot :Y ? Mondjuk hirtelen megnéztem gigáéknál, s valóban nem említik. Pedig úgy megdobbant a szívem az ár/teljesítmény mutatója láttán ! :O

[ Szerkesztve ]

(#28) nemtommi


nemtommi
senior tag

"Az AMD platformra épülő noteszben 1,9 GHz-es Athlon 64 X2 TK-57 processzor, 2 GB memória és Radeon Xpress 1270-es grafikus maggal ellátott, szintén AMD chipkészlet dolgozik, amely sokkal erősebb inteles konkurensénél."

Melyiknél és miben sokkal erősebb?

[link]
Manufacturer - Model - DirectX - 3DMark01 - 3DMark03 - 3DMark05 - 3DMark06
ATI - Radeon X1270 --- 9 --- 5080 --- 1759 --- 1043 --- 371
Intel - GMA X3100 --- 10 --- 4714 --- 1617 --- 823 --- 495

[ Szerkesztve ]

(#29) Cs_Laci válasza raskolnikoff (#24) üzenetére


Cs_Laci
senior tag

Ezt nincs kedved kicsit bővebben kifejteni?
Nem kevés a 600dpi? Mennyire lassú a scanner része? Mennyi idő egy oldal fénymásolása bemelegedéssel?

(#30) shtml válasza szab.tam (#26) üzenetére


shtml
őstag

Hát igen, a single channel benne is van a manuálban. Szerintem azért csak SC, mert különben túl jó lett volna a lap.;)

A Leadtek pvr3000 hardveres rec mpeg2 tuner mennyibe fájt?

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#31) #65675776 válasza shtml (#30) üzenetére


#65675776
törölt tag

15-18k között van mostanság.

(#32) szab.tam válasza shtml (#30) üzenetére


szab.tam
nagyúr

pvr3000

15.700,-
ha htpc-t építesz, mindenképpen félmagas karikat kell venni a ház kereszbeszellőzése miatt. a teljes magasság keresztben lezárja a házat. van már egyébként pcie 1x verzió is.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#33) #65675776 válasza szab.tam (#32) üzenetére


#65675776
törölt tag

A PVR3000 Deluxe továbbra is teljes mértékben egyedi kártya a Leadtek palettáján, nincs PCI-E verziója, és a jelek szerint nem is lesz.

(#34) shtml válasza szab.tam (#32) üzenetére


shtml
őstag

Köszönöm a linket.
Még nem tudom pontosan, htpc lesz-e vagy e célra is használható általános gép - valószínűleg az utóbbi, de még nem biztos. Ez esetben barátnőm kapja meg a mostani gépemet.

A tunert is inkább csak tájékozódás céljából kérdeztem, mert már vagy 6 éve nem nézek tv-t, nincs is tv-m. De barátnőm már nagyon rágja a fülemet, hogy legyen tv is...

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#35) Franklin válasza shtml (#30) üzenetére


Franklin
addikt

Ilyen sokat számít a Dual channel?

Én még ott tartok, hogy csak alaplapi vga-k esetében gyorsít valamit a rendszeren...

(#36) szab.tam válasza Franklin (#35) üzenetére


szab.tam
nagyúr

az amd-nél az athlonok óta a közvetlen, prociba integrált memóriavezérlés miatt nem annyira, de az intel prociknál ennek hiányában, (mivel a north bridge végzi ezt is), kb. 1.5X-es a mem kezelése dualban.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#37) raskolnikoff válasza Cs_Laci (#29) üzenetére


raskolnikoff
őstag

a dpi-król nem sokat tudok...nekem általában ritkán de akkor sok nyomtatnivalóm van. a belemegedési ideje kb 20-30 mp ha előtte nem volt áram alatt. De nekem ez nem igazán számít. Nem is nagyon néztem hogy ilyen téren mitket tudnak a nyomtatók, a lényeg az hogy elég olcsón kaptam egy multifunkciós gépet aminek a megjelenése is elég jó, olyan mintha lenne egy fénymásolóm:) Még nem scanneltem, nekem a másolás miatt kell inkább az ilyen gép, szóval nem állítottam vmi nagy minőségűre.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#38) fatal`


fatal`
félisten

A 2GB-os 9600GTnek aztán marha sok értelme van. Hogyan adjuk el ugyanazt kétszerannyiért pf:(

(#39) szab.tam válasza #65675776 (#33) üzenetére


szab.tam
nagyúr

más a típusszáma persze, de én erre gondoltam:

leadtek_pvr2200

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#40) #65675776 válasza szab.tam (#39) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ilyen típusszámmal nem létezik Leadtek tuner. A magyar kereskedők sosem értettem miért nem képesek semmit sem a nevén nevezni (lásd még Corsair memóriák, Chieftec tápok). A valódi neve PxPVR2200, és nem a PVR3000 Deluxe, hanem a PVR2000, vagy méginkább a PVR2100 PCI-E-s megfelelőjének tekinthető. Hogy miért is? Mert a PVR2000 Conexant decoder chipet használ (CX23880/1/2/3), a PxPVR szintén (CX23885, ami a CX2388x PCI-E-s változata, gyakorlatilag csak a buszvezérlő lett lecserélve). Ezzel szemben a PVR3000 Deluxe NEC D64015AGM decoderre alapoz, ez meg van fejelve egy Micronas AVF 49xyA-val (ennek is köszönheti a PVR3k a kiemelkedő hangminőségét). Nincs még egy ilyen felépítésű Leadtek tuner, minden arra utal, hogy a Leadtek a PVR3000 Deluxe-ot tekinti az analog termékpalettáján a csúcsnak. Szóval nincs utódja, és nem is lesz. A Leadtek jelenleg az NXP-s tunerek felé tendálódik, a következő nagynak mondható dobás a PxDVR4300 DH lesz.

IMC csak K8, azaz Athlon 64 óta van.

[ Szerkesztve ]

(#41) DuplaZso válasza Franklin (#35) üzenetére


DuplaZso
aktív tag

Ha nem is számít annyira rettentő sokat, de többször meg lehet érezni ám.

(#42) szab.tam válasza #65675776 (#40) üzenetére


szab.tam
nagyúr

húvazze! :C :))
ennek 2x nekifutottam, de sok.... már tévedtem a tv tuner topicba, és láttam, hogy páran nagyon vágjátok, de ez nekem már túl mély, meg magas....

én az egészből csak arra akartam kilyukadni, hogy van ilyen is, meg olyan is.....

de ha már itt vagy, és jól eloffolgatunk, had kérdezzek még valamit: tudsz-e olyan tv tunert, ami félmagas, hardveres mpeg2 rec, és a pci-on megy át a hang. mivel a leadtek-em lefoglalja az alaplapi hangkari egyetlen belső audio bemenetét. esetleg külső jack-es áthidalás is lehet, mert a line in szabad. (és pinaccle no!!!). és az sem lenne hátrány, ha a winfast pvr2 kezelné összeveszés nélkül a pvr3000-emmel, (vagy minek is hívjákkal) együtt.
vagy meg lehet-e erőszakolni a pvr3000-et, hogy a pci-on is menjen hang? mert akkor vennnék belőle még 1-et.
mert van ugyan a nagy gépemben egy avermedia tunerem, de az telejs magasságú, és nem szívesen tenném be a htpc-mbe.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#43) shtml válasza szab.tam (#42) üzenetére


shtml
őstag

Én is csak úgy néztem, amikor olvastam daa-raa hozzászólását. :R

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#44) Chaser válasza szab.tam (#26) üzenetére


Chaser
titán

Én úgy emléxem mondtam, hogy csak SC-ben kezel ramot, de nem nagy érvágás, max 10% lehet a difi alkalmazástól függően, az 1.5x-es különbség erős túlzás:) Ez kérem core architektúra, nem keverendő a régi pénégyekkel, ott lehetett volna érezni a hiányát valóban. Vásárlás előtt diredt körbenéztem etéren is, 96 gt-vel vagy 88gt-vel tesztelték p35-ös, p31-es, 965-ös lapok mellett, a legnagyobb difi 8% volt, de átlag 5% gameknél. 1ébként az igp miatt nem tudták megoldani a DC-t, a következő generációban már benne van/lesz, de azt ne várd 20k alatt sokkal. Figyelembe véve a tuningolhatóságot és felszereltséget, én ezután is csak ajánlani tudom bárkinek általános célokra. Külföldi fórumokon néztem, használják ezt mindenre:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45) Chaser


Chaser
titán

"Van három hosszú PCI Express 2.0 aljzata, melyeket GeForce 9800 GTX-ekkel megrakva 3-way SLI-re képes, ráadásul tettek rá még egy hosszú, valamit két rövid PCI Express foglalatot és egy hagyományos PCI-t."
Valamint...ezzel jobb lenne:) Nem tudom a cikkek íróinak feltűnt-e, hogy egyre több elgépelési hiba van a cikkekben. Engem speciel zavar. Egy hozzászólásnál megértem, hogy becsúszik egy-egy hiba, nekem is az előzőnél sikerült buktáznom :B De cikkeknél nem, ilyen rendszerességgel meg pláne. Tessenek jobban odafigyelni erre, esetleg megyek korrektornak megfelelő díjazás ellenében:D :B :R

szerk:
"A K8 architektúrájú Sempron X2 2300 négyszáz megahertz-cel gyorsabb a 2100-asnál, órajele 2200 MHz, másodszintű gyorsítótára pedig továbbra is 512 kB (magonként 256 kB)." Ez szerintem helyesebben hagzana így: másodszintű gyorsítótára pedig továbbra is 2x256kB. Mivel nem osztott L2-ről van szó, mint core2 procik esetében, úgy gondolom nem helyes 512kB L2-ről beszélni, lehet tévedek.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#46) Воланд


Воланд
titán

Én még mindig nem értem ezt a 9600 nyomatást. Ott vannak a tesztek, a 8800GT simán odaveri és 66000 Ft-ért nem msi 2 gigásat kell venni, hanem 8800GT-t. Én 46e ft-ért vettem az msi oc-met.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#47) Chaser válasza Воланд (#46) üzenetére


Chaser
titán

Iponban van galaxy 88gt 33k-ért, sztem most az a bestbuy, hűtőjét nem dícsérik agyon, de ennyi pénzért azért csodákat ne várjunk. Ez a 96gt 2gb rammal nagyon jó vicc..elképzelem az user fejét, amint betesz a 4 giga ramos gépébe xp-vel :U 1ébként átlagos boltokban a 88gt éppen annyival drágább, amennyivel jobb, kb 15-20%-kal. Nem hiszem hogy 1280x1024-ben még túl sok game megfektetné 1 év múlva.

szerk: ha jobban belegondolok, szegény user már 2 giga ramnál is meglepődik a vga cseréje után...

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48) Воланд válasza Chaser (#47) üzenetére


Воланд
titán

Igen, a hűtője az tényleg nem valami jó. De crysis, gears of war, bioshock simán fut rajta 1280*1024-ben. De én nem tudom, hogy minek alá 2gb ram? Kihasználja egyáltalán?
Ja de az iponos 256mb ramos.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#49) shtml válasza Chaser (#47) üzenetére


shtml
őstag

ha jobban belegondolok, szegény user már 2 giga ramnál is meglepődik a vga cseréje után...

Sőt akkor lepődik meg csak igazán...

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#50) #65675776 válasza szab.tam (#42) üzenetére


#65675776
törölt tag

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Leadtek\Video\WFDVB-T]

"UsePCIAudio"=dword:00000001

Ezt beírod egy szövegfile-ba, elmented mondjuk PCI Audio.reg-ként, aztán szépen duplakatt. Gépet nem kell újraindítani, elég aPVR2-t, ha éppen futna. PVR2-ből minimum a 2.0.2.31 kell, hogy fent legyen. A rádió viszont csak egy programverzióval megy PCIa-val, azt letöltheted innen (WinFast FM).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.