Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nahát, mindenki focit néz? :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2) koby11h válasza pusszycat (#1) üzenetére


koby11h
aktív tag

F1 időmérőt :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#3) Luck Dragon

Natec noti hűtőt egyszer vettem ,de küldtem is vissza . Iszonyat milyen hangos volt. Persze ezzel nem akarok általánosítani , lehet a többi cuccuk jó .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) pusszycat válasza Luck Dragon (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én egyszer vettem egy Cooler Master noti hűtőt, szintén emelt a zajszinten, azóta a szekrény tetején pihen, mert anélkül is megy a noti. Osztottam szoroztam inkább csendesebb legyen mint hűvösebb.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) Luck Dragon válasza pusszycat (#4) üzenetére

Végére nekem is az lett.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) janeszgol


janeszgol
félisten

Az a laptop nem is rossz. Nyilván nem a 8 gigás verziója, hanem a 16-os.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) Csabis


Csabis
aktív tag

Azt kb kimaradt eur-huf 345-re bement 360kb és vele együtt az árak is nővekedtek ..
hétfőn még i9 9900kf 106k volt a most már 112k huf..
Csak egy példa ..

(#8) fecke78


fecke78
senior tag

:(( vennék egy 12 vagy 14 tb a nasba , de azok az árak .... :C
Nem veszek , törlök

(#9) vaakuum


vaakuum
addikt

Azért valljuk be őszintén, egy 36 eFT-os hűtőn igen igénytelenül néznek ki a különböző hosszúságú hőcsövek. Hányás kategória annyi pénzért. :(((

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#10) Joci10


Joci10
őstag

És már megint több sorban az árak, a mértékegységek, a minden. Szerintem ma már ott kellene tartanunk, hogy ennek nem szabadna problémának lennie egy ilyen oldalon; aztán meg mégis. Nem tudom, hogy maga az oldalmotor ennyire 'elmaradott', vagy a hírírók ennyire lusták, hogy a 'nem törhető szóköz'-t nem használják, de a végeredmény szempontjából mindegy is. :(

(#11) , válasza Luck Dragon (#3) üzenetére


,
addikt

Olcsó kategóriás termékek, a jótól messze vannak.

(#12) Luck Dragon válasza , (#11) üzenetére

Egy próbát megért .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.