Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Az a Kolink Sanctuary haz tetszik, vallalhato darab?

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#2) Khelben


Khelben
nagyúr

Az Y520-on van numerikus billentyűzet, csak kicsit el fel lett tolva.

(#3) Dronte válasza Sanchez638 (#1) üzenetére


Dronte
aktív tag

Itt van róla egy review, ami alapján úgy tűnik elég szűkös a dobozka. Egyébként tényleg jól néz ki.

(#4) Joci10 válasza Sanchez638 (#1) üzenetére


Joci10
őstag

Nekem egy Raijintek Aeneas van (arról egy írás is született a Logout-on: link), ami ettől egy kicsit komolyabb darab, de nagyon-nagyon hasonló. Ha nagyon leegyszerűsítjük, akkor ez annak az egyszerűsítése, illetve kicsit átalakítása. Vagyis aki egy ilyen vízszintes beépítésű kocka-házat szeretne, annak jó alternatíva lehet, bár ettől függetlenül én Kolink-et nem vennék/nem ajánlanék (nem tudom, milyen minőségben dolgoznak).

A hírhez: a házas oldalon be van rakva egy másik ház képe is, de hozzá nincs link (pláne írás). Akit érdekel a 'hatszöges' ház, annak egy név és egy link: Kolink K6T és a cikkbeli boltból adom a linket hozzá, mert hivatalos oldalukat nem találtam (egy villámkeresés után): link.

(#5) Nekomajin


Nekomajin
aktív tag

Ez a Kolink Sanctuary egy darab 140-es első ventilátorral szerintem jobban nézne ki, ha már világít. Mindenesetre az örvendetes, hogy egyre több ilyen fektetett alaplapos kocka ház van a piacon, és nem csak csilliómillió forintért.

(#6) Lucuf válasza Joci10 (#4) üzenetére


Lucuf
csendes tag

A cikkben benne van a leírása a K6T-nek is. Nálam se látszott a reklám blokkoló miatt, próbáld meg kikapcsolni.

(#7) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Annak az egérnek így ránézésre több gombja van.

Ethernet port, VGA, DVD olvasó, 1366 pixel... Mintha 2012-ből jöttek volna azok a laptopok.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#8) troviko


troviko
senior tag

Még nincs is semmiféle kánikula. Az majd 40 fok körül lesz.

https://www.oldtech.hu/

(#9) Joci10 válasza Lucuf (#6) üzenetére


Joci10
őstag

Jogos a két pont, én kérek elnézést. :)

(Bár lehet, hogy utólag lett hozzászerkesztve, mert itt a cégnél is van reklámblokkoló, de megjelenik. Végülis mindegy; a lényeg, hogy olvasható a leírás.)

[ Szerkesztve ]

(#10) pusszycat válasza troviko (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a cím, hogy tetszene... " 30 fokban punnyadó hardverek " ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#11) Vigilante


Vigilante
őstag

Hmm, az a Kolink Sanctuary nagyon tetszetős. :) És nagyon jó áron is van. :K

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#12) BoWDaN


BoWDaN
tag

Csak en nem latom ennek a ledes vilagitasos cuccoknak semmi ertelmet?

Jo egy back plate jol mutat
Vagy egy jol atszott alaplap, rendezett chippekel, es diodakkal, tranzisztorokkal

De nem ehelyett vilagitson minden es legyen csilibili

PocoPhone F1; i7 8700K 4.4GHZ, 1080TI G1 Gaming, 16GB RAM 3200Mhz, 4TB HDD, 250GB SSD

(#13) Vesa


Vesa
veterán

A Kolink ház egy pofátlan nagy Alienware Area51 nyúlás!
Jó lene már, ha a kínai garázscégek a lopás helyett valami eredetivel állnának elő.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#14) indaboy


indaboy
csendes tag

Sziasztok!
Én a K6T-t már néztem pár hete e-bay keresgélés közben, át is toltam haveromnak a linket. Németországból postával kicsivel több mint a fele volt az itthoni árnak, el is gondolkoztam rajta (azóta már mind elkelt, de több eladóknál még van, de drágább). 18-ért inkább minőségi házat vennék ATX méretben, ha pedig egyedi házat szeretnék akkor valami olyat vennék, mint a Thermaltake View 27.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=indaboy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.