Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) F e Z o


F e Z o
veterán

usb 3.1-es cuccok már vannak az aliexpress-en is, fele áron, mint ami a cikkben szerepel.

A zalman tápok összes kábelét harisnyázni kellett volna már ennyi pénzért szvsz.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#2) XuChi


XuChi
addikt

Lenovo y50 259k?? Drága és szar is :W

Zajos, melegszik, vga harmat gyenge fos, nyeklős nyaklós zsanér, ratyiműanyag. Hülyéknek megéri!!!

(#3) macilaci78 válasza F e Z o (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Aliexpressen minden legfeljebb a felébe kerül, mint bármely magyarországi számlás, garis forrásból.
Mondok én is egyértelmű dolgokat: szombat van...

Nekem a vezeték nélküli különálló kioldó nagyon tetszik, de az a nyél még mindig marhaság. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#4) freestailo válasza XuChi (#2) üzenetére


freestailo
őstag

minden szavaddal egyetértek!

(#5) thomasa válasza macilaci78 (#3) üzenetére


thomasa
senior tag

Ez így nem igaz, Alaszkában még péntek van :)

(#6) XuChi válasza freestailo (#4) üzenetére


XuChi
addikt

Az alkatrész beszerezhetetlenséget még nem is említettem, illetve ha tudsz is szerezni, akkor meg marha drága :W

(#7) hemaka


hemaka
nagyúr

A bovitokartya nem rossz, de meg nem igazan van ra szukseg. Egyebkent is a kinaiak par honap mulva mar par matyasert is hozzad dobjak...

(#8) F e Z o válasza macilaci78 (#3) üzenetére


F e Z o
veterán

Nem feltétlenül van igazad, főleg mióta 300Ft-ot súrolja az USD.

H2O über alles!

(#9) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Létezik olyan sata-s tok notesz hdd-nek ami raid0 képes? Bár még azzal sem tartunk az usb3.0nál

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#10) nismoka


nismoka
addikt

A selfie botra azt hittem bicó pumpa.. :D

[ Szerkesztve ]

(#11) Scholes9 válasza thomasa (#5) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez jó:D
nismoka: :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12) jedis válasza nismoka (#10) üzenetére


jedis
senior tag

Én meg, hogy valami "nyúzsenerésön" fénykard a Star Wars 7-ből ! :D

más:
Az Alcor bill. nem is olyan rossz :U

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#13) CoDWaW07 válasza nismoka (#10) üzenetére


CoDWaW07
őstag

HAHA :DDD Ha valaki kreatív találmányt akar készíteni akkor megcsinálja a 2-t egyben ;] ;] :D

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#14) nismoka válasza CoDWaW07 (#13) üzenetére


nismoka
addikt

Pld a pumpálással áramot fejlesztene amivel lehetne tölteni a mobilt. ;) [link] A cég neve is majdnem egyezik.. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) jedis válasza CoDWaW07 (#13) üzenetére


jedis
senior tag

Vagy mind a hármat ! :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#16) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Ez a Dell noti mennyire jó?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#17) pusszycat válasza kakuk.tamas (#16) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mihez képest,így helyes.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#18) F e Z o válasza Sanchez638 (#9) üzenetére


F e Z o
veterán

SSD-t is lehet tenni USB 3.0 külső tokba. ;)

H2O über alles!

(#19) Khelben


Khelben
nagyúr

erős processzora révén akár komoly teljesítményt igénylő munkára is befogható

Azért nem árt hozzátenni, hogy azt a teljesítményt kb. 1 percig tudja, utána elkezd lemászni az órajel és megáll a felénél :P

(#20) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A PH fórumozók a Lenovo laptopokat alázva szidják.
Ennyire gáz? :F

(#21) Dexar007 válasza ProEvoFan (#20) üzenetére


Dexar007
veterán

Addig nem gaz amig nem romlik el. En altalaban mindig naluk kötök ki,mert valahogy mindig naluk jön ki a legjobb teljesitmeny/ar mutato. De persze ehhez veszelyesen kell elni. ;]

Give me your cum,bull!

(#22) kakuk.tamas válasza pusszycat (#17) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Százezerhez képest. :D

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#23) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

"Aero Dynamic System", hát bravó!!! :C Valamiért fizetni kell a marketingest is...

Akkor ez elé kell még tenni egy ventilátort is? Kíváncsi leszek mikor jönnek már a beépített ventilátor hűtéses egerek... :D

[ Szerkesztve ]

(#24) Anász válasza SunMount3r (#23) üzenetére


Anász
tag

Tessék. :DDD

“There's nothing more permanent than a temporary fix.“

(#25) pusszycat válasza kakuk.tamas (#22) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A legjobb választás. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#26) gerii válasza ProEvoFan (#20) üzenetére


gerii
addikt

Én annyit tudok elmondani, hogy a Yoga zsanérja kiszakad, elnyírja a menetet, kérem kapcsojja ki.

A ProBook nem lenne rossz, de ilyen fos felbontással kínozzák az anyjukat.

(#27) Khelben válasza Dexar007 (#21) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ha egy laptop csak a teljesítmény/ár mutatóról szólna, zárhatnánk is be az ajánlós topicot rögtön :)

(#28) Hege1234


Hege1234
addikt

az ilyen billentyűzetekbe mikor akarnak tenni egy rohadt kapcsolható háttérvilágítást ?

(#29) Dexar007 válasza Khelben (#27) üzenetére


Dexar007
veterán

Zarjatok is. ;]
Nekem kellett egy laptop full hd kijelzovel viszonylag korrekt hardverrel,amin akar mostani jatekokat is futtathatok minimumon,igy vettem egy z50-70est.Ami tutira nem ajanlott tipus,de nem erdekel,gari idon belul ugysem lesz baja.

Give me your cum,bull!

(#30) kakuk.tamas válasza pusszycat (#25) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nem tudom, hogy érezzem-e az iróniát :D

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#31) pusszycat válasza kakuk.tamas (#30) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ennyi pénzért ne szagolgass. :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#32) hypno skate válasza ProEvoFan (#20) üzenetére


hypno skate
senior tag

A családban Lenovoból egy Z460 van, annak 4 éve kutya baja, pedig egy géppuskakezű felhasználó szorgoskodik rajta. (Pontosabban aksit kellett cserélni benne, de azt mindegyikben kell.)
Igaz a Dell (latitude) és HP (pavilion) laptopjaink is ezer éve működnek.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#33) haxiboy válasza ProEvoFan (#20) üzenetére


haxiboy
veterán

Ismerősöm lenovojával nem keveset szenvedtünk. Hulladék driverek, ráadásul a gyári drivereket meg sem eszi, a kikapcsolhatatlan aláírásellenőrzés miatt csak a lenovo által aláírt 1,5 éves drivereket tudtuk feltelepíteni.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#34) Mercutio_


Mercutio_
félisten

A Zalman tápajánló csak számomra negatív kicsengésű?

Egyébként ha már Zalman megemlíthették volna a ZM350-FX, ZM450-FX párost ami belsőre azonos a Chieftec SFX szériával, csak fekete burkolatot és harisnyázott kábeleket kapott, valamint egy beépítőkeretet, amivvel ATX táp helyére is beszerelhető.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35) Khelben válasza Dexar007 (#29) üzenetére


Khelben
nagyúr

gari idon belul ugysem lesz baja

Úgy legyen. Mert ha mégis, akkor jön az, amitől óvtunk :) Ha valaki megbarátkozik a hulladék kijelzővel, a tejfölöspohár házzal és a bénán csörgő billentyűzettel, akkor semmi baj a Z50-nel.

(#36) freestailo válasza Dexar007 (#29) üzenetére


freestailo
őstag

gari idon belul ugysem lesz baja

Aha sokkal jobb ha 1 hónappal gari lejárta után hal le...

(#37) Dexar007 válasza Khelben (#35) üzenetére


Dexar007
veterán

Volt mar tobb lenovom,az egyiket ketszer kuldtem be javitani,es mindketszer 2 heten belul vegeztek.
Hulladek kijelzoje van az osszes laptopnak,csak az egyiknek tejszinhab is van a szar tetejen a masiknak nincs.A billt meg lehet szokni a haz pedig nem erdekel,gari ido lejarta elott ugyis eladom.Nem varom meg mig nalam megy tonkre. ;]

Give me your cum,bull!

(#38) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"találtunk egy olyan bővítőkártyát, amivel az egyszerűbb alaplapok is USB 3.1-esíthetőek, ráadásul ugyanazt az ASMedia AS1142 vezérlőchipet használja, mint a nagy alaplapgyártók"

És ez most pozitívum vagy negatívum?

(#39) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ezen a Logilink USB-s HDD tokon gondolkodtam egy kicsit. Folyamatos helyhiánnyal küzdök a notim-on és az asztali gépemben ott csücsül 2db 500Gigás vinyó is tök kihasználatlanul. Jóval olcsóbban kijönnék, mintha vennék egy USB-s külső winyót... Nem is olyan hülyeség.

(#40) Dr. Akula válasza SunMount3r (#39) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Mezei USB3-as ház is elég, azt se tudja kihasználni egy vinyó.

(#41) SunMount3r válasza Dr. Akula (#40) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Magára az ötletre értettem, hogy jó, mert nekem egy 2.0-ás is elég lenne. Meg aztán eleve 3,5"-os kellene, nem 2,5"-os. De most neki álltam keresgélni a neten valami olcsó de jó megoldás után, csak valahogy ez a megoldás eddig elkerülte a figyelmemet. Pedig ahogy nézem már úgy 5-7K körül megoldható...

(#42) Dr. Akula válasza SunMount3r (#41) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A 2.0-t azért nem javaslom, mert az csak olyan 20-25 MB/s-el ír/olvas, egy vinyó meg 60-90-et is tud. Ha 3.5" kell, és van 5.25" helyed a gépben, akkor ajánlom a hotswap rackeket.

(#43) SunMount3r válasza Dr. Akula (#42) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A notim-on csak USB 2.0-ás csatik vannak, úgyhogy nem sokat benefitálnék a 3.0-ból. Amúgy, mint írtam a notim-hoz kell, mert az asztali gépet technikai okok miatt (zúgó monitor) még egy ideig nem nagyon használnám, ezért kiszedném belőle az egyik winyót, ami így jó lenne a notim mellé. A RAC most nem annyira aktuális...

(#44) Alchemist válasza Khelben (#27) üzenetére


Alchemist
addikt

Izmos négymagos (nem U-s) i7. FHD kijelző. Olcsó, erős és nem túl nehéz kvázi-wokstation-nak elmegy, minimális mozgatás mellett.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#45) jedis válasza SunMount3r (#41) üzenetére


jedis
senior tag

Nekem ilyen van ! Szerintem sokkal mobilabb, mint egy külső ház, és ebbe 2.5-öst, és 3.5-öst is bele lehet rakni

[ Szerkesztve ]

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#46) haxiboy válasza jedis (#45) üzenetére


haxiboy
veterán

Jó cucc, viszont nincs védve a külső hatásoktól a hdd (főleg az elektronika)

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#47) SunMount3r válasza haxiboy (#46) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Jaja, én is ettől tartanék. Lehet elég egy -mostanság nem ritka- túlfűtött napon, erősen izzadó homlokkal egyszer fölé hajolni. Bár voltak már cuccaim amik lazán kibírtak -néha- ilyesmit, de itt a HDD-nek a háta gyak. teljesen szabadon van... Bár lehet ez már kicsit szőrszál hasogatás...

(#48) Kékes525


Kékes525
félisten

A Xperia Z4 Tablet nagyon tetszik, csak ne lenne ilyen drága.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#49) pusszycat válasza Kékes525 (#48) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A Xperia Z3 Tablet pont olyan jó, csak olcsóbb.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#50) shteer válasza Dexar007 (#29) üzenetére


shteer
titán

Rólad tudjuk,, hogy szeretsz veszélyesen élni ;]

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.