Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) Skynet258 válasza philoxenia (#28) üzenetére


Skynet258
veterán

Az a baj, hogy számomra nem logikusan érvelsz. Felmerült, hogy olvasni jó-e LCD/Oled/akármi kijelzőn szemben az ebook-kal. Te jöttél valami világítás nélküli cuccal amin nem volt jó olvasni, és bizonygatod, hogy akkor az összes ebook szar. Ez technológiai kérdés így ebből az irányból közelítettük meg a kérdést mindannyian. Kivéve téged mert most azzal jössz, hogy mennyire sokat olvastál (meglepő de mi is tudunk olvasni). Életed első 40 éve kapásból nem releváns hisz papír könyvekről szól, mi pedig azokat nem kevertük ide, miért is tettük volna, kijelzőkről beszélgettünk (eleinte te is aztán jött már minden). Én szeretek vitázni a szó legjobb értelmében, de lágyítsunk rajta; szeretek eszmét cserélni. Mert szerintem az jó. De annyira más a logikánk és annyira másképp építjük fel az érveinket (illetve én nem találom a te érveid milyen szempontok alapján épülnek fel), hogy tök mindegy mit írok. Így innentől inkább nem is írok semmit. :D Amúgy is olvasni jó dolog, örüljünk hogy mi még olvasunk, és tök mindegy min. :R ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.