Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ivana


ivana
Ármester

Egy újonc nem biztos, hogy tisztában van az értékelés mikéntjével az oldalon, ha eladok vagy veszek akkor is szóba szoktam hozni, hogy van ilyen.

(#2) Lauda


Lauda
félisten

Azert kesobb meg belephet. De orulj annak, hogy penzt is kaptal a gepert. :DDD

(#3) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Ismerek olyat, aki csak arra tart fiókot, hogy vegyen évente egyvalamit HA-n. Nem mindenkit érdekel a közösségi élet, ami itt zajlik.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4) sketchifun válasza VoidXs (#3) üzenetére


sketchifun
senior tag

Jogos, nem lehet mindenki olyan kocka mint én. :)

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#5) Met


Met
nagyúr

Az értékelés önkéntes dolog, kényszeríteni meg nem lehet.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#6) Freiherr


Freiherr
őstag

Én mondjuk szankcionálnám,ha valaki nem értékel,ha már létrehozták a metódust.Gyakorlatilag a bizalmi tőkédet növeli,így anyagi értelemben sem utolsó szempont számomra.

XXX

(#7) kmisi99


kmisi99
addikt

Kellene valami extra opció eladói oldalról, hogy rábökik, hogy még nem értékelt és ilyenkor a vevőnek kiküldenek egy emailt, hogy értékeljen.

(#8) Met válasza kmisi99 (#7) üzenetére


Met
nagyúr

Az eladó is kezdeményezhet értékelést és arról kap egy értesítést a vevő.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#9) sketchifun válasza Met (#8) üzenetére


sketchifun
senior tag

És azt hogyan lehet?

Pü mem elég. Azóta nem lépett be…

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#10) Met válasza sketchifun (#9) üzenetére


Met
nagyúr

A HA felől bemész a privátjaidhoz, megnézed a profilját, ott van a Jelentem (mint vevőt) »
A jelentés okához beírod hogy mivel ő nem értékelt te szeretnéd kezdeményezni.
A rendszer küld egy privit neki amiről kap emailt.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#11) sketchifun válasza Met (#10) üzenetére


sketchifun
senior tag

Köszi, király vagy. :D :DDD

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#12) Met válasza sketchifun (#11) üzenetére


Met
nagyúr

Na most kérdés hogy van neki beállítva, kapjon értesítést ha privit kap vagy nem.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#13) sketchifun válasza Met (#12) üzenetére


sketchifun
senior tag

Nemáááá. :D :DDD

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#14) oldsaman


oldsaman
tag

Ahogy most átalakították , nagyon JÓ lett !!! :C :K

Thx :R

Buga Jakab 0631-316-46-56

(#15) mokalade


mokalade
tag

Sziasztok!

"Keres" típusú apróhirdetést adtam fel, jött is eladó, minden ok.
De, nincs olyan lehetőség a hirdetésnél, hogy "Megvettem tőle", ezért nem tudunk értékelni.

Itt ugye eleve az "Eladtam neki" lenne helyesebb, de persze olyan pláne nincs. Amúgy simán lehetne "Adás-vétel létrejött" és nem kellene megkülönböztetni a Keres/Kínál aprókat.
(Megpróbáltam szerkeszteni a hirdetést és átállítani "Kínál"-ra, mert utána menne a dolog, de nem lehet átállítani.)

Van javaslatotok mit lehetne tenni, hogy étékelést tudjunk leadni Kínál apróhirdetés esetén?

Köszönöm!

(#16) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Sok adás-vételem volt már itt a Hardveraprón, ahol nem értékeltük egymást.
Nekem teljesen mindegy, hogy 71 vagy 243 pozitív értékelésem van.

Ha nagyon kell a pirospötty, akkor írj az embernek, hátha nem is tud erről a lehetőségről (vagy marhára nem érdekli). :D

[ Szerkesztve ]

(#17) mokalade válasza juliabrilke (#16) üzenetére


mokalade
tag

- Úgy illik, hogy értékeljük egymást.
- Nekünk is jó, ill. ha valaki megbízhatatlan (szerencsére nálam nem erről van szó), akkor meg a többieknek jó.
- Nekem ráadásul még elég kevés értékelésem is van.
- Maga az értékelési rendszer teszi más hirdetési oldalaknál megbízhatóbbá és így használhatóbbá az oldalt, ezért biztos, hogy fontos még az üzemeltetők szempontjából is.
- Ha ez egy általános hiba, hogy keres-nél nincs értékelésre mód, akkor meg rendszerhiba.
(Sehol nem találtam erről infót, hogy direkt így lenne.)

Valakinek van tapasztalata Keres tip. apróhirdetésnél értékelésről?

[ Szerkesztve ]

(#18) mokalade válasza mokalade (#17) üzenetére


mokalade
tag

Hasonló témájú fórum házigazdájától kaptam segítséget, így már tudom, hogy nem értékelhető a keres tip. hirdetés.

Más kérdés, hogy gyakran ismételt kérdések vagy bármilyen más leírásban ez miért nincs benne.

(#19) Muerte68 válasza juliabrilke (#16) üzenetére


Muerte68
addikt

azért hamarabb megbízik egy ember pozitív értékelésű eladóban-vevőben.Rengeteg ismerősöm végignézi az értékeléseket vásárlás előtt :K
Sokan lehet azért nem is kérdik meg mert alapból olyat keresnek akiről van infó :U

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#20) xstyle


xstyle
tag

Sziasztok

Bocs merre keressek valaki aki tud segíteni ?:

Ha értékelésnél:
Ha félreértés történt, és xxxx mégsem vásárolta meg tőled a hirdetett terméket, akkor ide kattintva automatikusan jelezzük ezt xxxx számára.

véletelen erre kattintottam, hogy lehet visszacsinálni, olvasgatás közben igedrángás szerűen nyomtam egy gombot......?

[ Szerkesztve ]

Értékelést nem kérek és nem adok. Köszönöm a megértést.

(#21) essexboy válasza xstyle (#20) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Ha valami miatt nem tudtad értékelni az üzletfeledet a hardveraprón (nem érkezett meg emailben / privátban az értékelés linkje vagy véletlen kitörölted vagy véletlen a nemre kattintottál, stb.), akkor jelentésként is kérhetsz értékelést.

Az üzletfeled HARDVERAPRÓ.hu-s adatlapján a Jelentem mint eladót / vevőt linkre kattints (azt válaszd, amelyik ő volt, ne azt, amelyik te!), és ott az adatok megadása után jelöld be, hogy értékelni is szeretnéd.

Ezt a jelentést a moderátorok feldolgozzák (ezt kérlek várd ki türelemmel, nem azonnal megy), és ezt követően meg kell kapnod a linket az értékeléshez (a spam mappát mindig nézd meg, ha mégsem).

Egyéb funkciókkal (felhasználó jelentése, hirdetés jelentése) nem fogod tudni, ezért kérlek a fentit használd, köszönöm!

essexboy

(#22) $atirka


$atirka
senior tag

Sziasztok!

Egy észrevétel lenne részemről!

Feltételezett helyzetet vázolnék, amikor a vevő előre utalja a vételárat, a pénz beérkezés után az eladó becsomagolja a portékát és elküldi a csomagot. Itt ugye a vevő jelzi a rendszernek, hogy megvette a terméket, kezdeményezi az értékelést, amit feltételezem az eladó el is fogad.
Na most, itt szokott megrekedni sok esetben az értékelés menete, mert (szerintem) az eladó várja az értékelést! PEDIG inkább neki kéne elsőnek leadni a szöveges értékelést, hiszen a vevő már teljesített, megtette a "kötelességét", utalta a vételárat.
Azt gondolom, hogy az eladóra kéne rákényszeríteni az elsőbbséget, tegye meg Ő az első lépést, értékelést. Feltételezem lehet az eladókban valamilyen félsz, nem meri leírni, hogy minden rendben volt, még mielőtt őt értékelnék...Félhet a visszajelzéstől, hátha nem az lesz leírva, amit várt és már nem tud visszaszólni...Talán...
Ez ugye azért is érdekes, mert például a vevő elsőnek leadja az értékelést, minden rendben satöbbi, az eladó innentől kezdve sokszor már tojik rá, ő már behúzta a pozitív visszajelzést, a vevő viszont nem kapja meg a pontot! Ami meg feltörekvő gyűjtő mint én ;] az meg szívja a fogát...

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#26) envagyok


envagyok
veterán

Arra van lehetőség, hogy megnézzem valaki milyen értékeléseket adott másokról?
Tehát xy milyen értékeléseket kapott eladóként, vevőként azt könnyedén látni, de hogy ő mit osztott ki másoknak, és miért, na az nem.
Pedig pàr embernél kíváncsi lennék erre.
Sokat sportot űznek abból hogy sok pozitívval rendelkező tagokat bezsarolnak. Az ilyen érdeklődőket pedig jobb elkerülni.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#27) grafnet válasza envagyok (#26) üzenetére


grafnet
veterán

Ezt nem teljesen értem.

Te eladtál valamit:
pl: Anty0210-nak, aki ekkor értékelt: 2019-06-28
Azt írta rólad: Nagyon gyors, pontos eladó. Minden rendben ment.
Te ezt írtad: Megbízható, ajánlott. Köszönöm

Nekem semmi közöm hozzátok, de meg tudom nézni. Fordított irányba is működik...

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#28) érték_elek válasza essexboy (#21) üzenetére


érték_elek
csendes tag

Én az adatlapon semmilyen jelentem gombot nem látok, hová tűnt? Akkor vevőt nem is tudok jelenteni?

(#29) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Udv!

Erdeklodnek, hogy regebbi 1db rossz ertekelest van e mod torolni, felulbiralni?

Eleg zavaro, hogy 1 ertekeles miatt, amit nem erzek 1 percig sem igaznak 100% ra nemtudok vissza allni az apron.

Amenyiben van erre lehetoseg kernek egy illetekest, hogy ide vagy privatban valaszoljon mi a folyamata.

A velemennyel nincs baj, szabad orszag vsgyunk:), de orulnek ha a mutato tudna felfele kerekiteni...Koszonom elore is.

(#30) Lauda válasza Fail3D! (#29) üzenetére


Lauda
félisten

Modker topikba írnék (interaktív).

(#31) Fail3D! válasza Lauda (#30) üzenetére


Fail3D!
addikt

Koszi.

(#32) érték_elek válasza érték_elek (#28) üzenetére


érték_elek
csendes tag

Valaki tudja a választ? Mert lehet, hogy hamarosan aktuális lesz...

(#33) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Kaptam figyelmeztetést állítólag,mert megsértettem hardverapró szabályokat.
1 hírdetésben több dolgot árultam címben felsoroltam,leírásban leírtam külön árakkal 1ütt.
"Kedves" kollega meg címet olvasta csak és ki volt akadva,miért nem adom a 3-4et egyben a kiírt áron.
Úgy gondolom,se ph,se felhasználó nem volt korrekt!
Ha ezt nem itt kérem jelezzétek hol tehetem meg.

Avatar

(#34) catoka


catoka
csendes tag

Ritkán adok-veszek a hardveraprón, de mindig van valaki, aki nem csinálja meg az értékelést. Többször ráírsz, szépen kéred és le se sz*rják. Sokszor úgy, hogy találkozol az illetővel adásvételkor és tök normális az illető, aztán mégis b*szik az egészre.

Ez ellen lehet valamit tenni?

(#35) FireShadow válasza catoka (#34) üzenetére


FireShadow
senior tag

Szerintem nem tudják hogy hogy kell :D Én 17 éve prohardverezek, de halvány elképzelésem sincs hogy kell indítani, mindig akkor értékelek ha beérkezik a vevő által és feldobja a rendszer hogy csináljam meg.

[ Szerkesztve ]

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#36) bexinho23 válasza catoka (#34) üzenetére


bexinho23
őstag

Nálam ugyanez van most. Zavaró, mert az illetőnek 73 pozitívja van, nekem csak 11. Nekem jól jönne az értékelés, amúgy is ritkán adok itt el hardveraprón, az illető viszont nem kezdő eladás terén. Bosszantó nagyon.

(#37) Felleg319


Felleg319
újonc

Én úgy tudom, hogy a vevő kezdeményezhet értékelést, erre azt látom mint vevő, értkelni akartam, az eladó már értékelt, nem gond csak furcsa

(#38) tothtom81


tothtom81
újonc

Sziasztok!
Jómagam már vettem rengeteg dolgot itt de mégsincs értékelésem.Ez miként lehet?Hogy lehetne értékelésem?Nem találok a beállítasokban/profilomban semmit.
Köszönöm a segítséget

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.