Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sicilian


Sicilian
addikt

Ez valahogy nagyon nem tetszik nekem !

nothing is true everything is permitted..

(#2) sketchifun válasza Sicilian (#1) üzenetére


sketchifun
senior tag

Kinézetre nem rosz. De az a 4,5kg engem aggaszt.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#3) mcload21


mcload21
tag

491mm magasság az hatalmas. Játékosoknak is felesleges egy ekkora ház. A méretéhez képest a súlya pedig csak 4,5 - ez semmi jót nem jelent... még a mindenképp szükséges fémet is kispórolták?
Manapság szerintem az egyre kisebb méretű erőgépek terjednek.
Én nemrég vásároltam egy márkás midi házat, ami 4,5 kg és sajnos silány, ócska nagyon vékony lemezből van az egész cucc.
Van itthon annak idején komolynak számító P1-es házam, ami még mindíg hibátlan, újszerű, oxidációmentes és 15kg.

(#4) Cythyel


Cythyel
senior tag

design: ok, de nekem akkor sem kéne
súly: 4.5kg? O.o? wtf... miből van? pehely tollból? a régi AeroEngine 2-es házam nyom 8 kiló felett táp nélkül, de még az újabb QS202-es Aerocool mATX házam is majd 5 kiló...

(#5) tailor74


tailor74
őstag

Egyetértek az előttem szólókkal, az a 4,5 kg nem túl komoly anyag használatot sejtet....
Amúgy sem tetszik, egy a sok közül.. :U

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#6) stanagovic


stanagovic
tag

Még mindig megvan az a Chieftec házam, ami üresen kb 15 kg-ot nyom. Na, abban van anyag. Három ilyen kijönne belőle. :DD Nem mellékesen a Chieftec még mindig jobban néz ki, mint ez.

[ Szerkesztve ]

(#7) mepet válasza Sicilian (#1) üzenetére


mepet
addikt

Ez csak azért lehet, mert ez a ház hasonlít a többi Aerocool modellre. :B

(#8) Xaels


Xaels
félisten

Kicsit olyan NZXT-s a külső bár kevésbé átgondolt mint azok, de nem annyira fúj mint általában az Aerocool termékei. Nincs benne semmi egyedi és cserébe még tuti nyeklik-nyaklik is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) kekegsm


kekegsm
őstag

nem sas, hanem héja. angolból egyes...

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#10) XuChi


XuChi
addikt

Ez a cég csak ocsmány szemeteket gyárt. Nem véletlen, hogy soha sem néztem körűl náluk ha házat kerestem!!

(#11) Milka 78 válasza Xaels (#8) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Szívemből szóltál.Valóban nincs a külsővel nagy gond (NZXT klón),de belülről nem variálható,pillekönnyű,extra vékony anyagból készült kuckó.Max 12-13-ropit ha megér.

(#12) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Csatlakozom. Tisztára, mint egy olcsó, kínai NZXT koppintás.

(#13) Füleske


Füleske
addikt

Ha full alu - ból lenne akkor talán nem lenne gáz az a 4.5 kg...
Enyém :
(W) 210mm
(H) 385mm
(D) 500mm

full alu , 4.4 kg.

[ Szerkesztve ]

(#14) robogos10


robogos10
aktív tag

Első ránézésre NZXT Phantom
Szerintem nem valami szép :F

(#15) HussarF

Nekem Aerocool Mechatron házam van. Szeretem az agresszív kinézetét.

Ez egy kicsit jellegtelenebbnek tűnik.

(#16) scope2007


scope2007
addikt

Az én házam üresen 18kg
Ez a 4kg elég aggasztó

Max 10ezres árral egy erős talán

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#17) VaniliásRönk


VaniliásRönk
nagyúr

Harcisas... most mondjam, hogy te sólyom? :DDD

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#18) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Szép! Tetszik

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19) Televan74


Televan74
nagyúr

Egyszerű belső,dizájnos külső.Ami nem tetszik az a 4,5kg.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#20) shield


shield
őstag

Ez nem hírértékű cucc. Egyszerű bóvli.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#21) yerico


yerico
senior tag

hawk = sas?????

(#22) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Harcisas a tököm... ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23) Xpod


Xpod
addikt

Harcisas? Szerintem a BSG cylon prototípusa. :)

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#24) Zimmy88 válasza kekegsm (#9) üzenetére


Zimmy88
tag

nem héja hanem sólyom, újabb egyes... :)

FZR2000 ®

(#25) DavidRose válasza XuChi (#10) üzenetére


DavidRose
csendes tag

Nemtudom miért kell minden gyártót megítélni anélkül,hogy fogtad,használtad,vagy "élőben" láttad volna.
Nekem otthon csücsül egy fehér aerocool Xpredator(a fehér.nem az x1,vagy x3) és nincs az a pénz,hogy bármilyen corsair,vagy nzxt sugárhányásra lecseréljem,egyszerűen semmivel nem tudnak többet,mint egy ilyen ház tűrhető áron(48k).A kidolgozása kiváló és a fícsör list is számomra bőven megfelel.
Amúgy,akármilyen cégnél nézed az alsó árkategória mind egy kupac sz*r úgyhogy nem értem miért kell rögtön nekiugrani egy várhatóan bőven 20k alatti "low end" gamer háznak,ami tényleg,csak arra hivatott,hogy elférjen benne egy alsó középkategóriás konfig.
Az,hogy hasonlít egy NZXT-re,az pontosan értelmetlen,mert mutassatok olyan házat,aminek nagy gyártónál nincs megfelelője kortól és mérettől függetlenül szinte azonos kinézettel,vagyis azonos paramokkal.
Persze még mindig a 40- -os házakra kell gondolni nem egy cosmos II-re :D
Amúgy félreértés ne essék nem védem az aerocoolt valóban előfordul a lineupjában egy-két-3 selejt case,de ez nem minősít egy egész gyártót ;) Bocs az offért

i7-4790,gb r9280x/msi hd7970 lightning BE @CF,4x4 Hyperx Beast @2400Mhz,WD Black 2x1TB

(#26) caprine válasza yerico (#21) üzenetére


caprine
aktív tag

Igen, szerintem is eagle a sas, a hawk meg sólyom, bár élőben pofára nem mondanám meg melyik melyik, de a sólyom a kisebb, és a gyorsabb is egyben.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#27) Goose-T válasza Zimmy88 (#24) üzenetére


Goose-T
veterán

A falcon a sólyom, csak úgy röpködnek az egyesek. :U

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#28) caprine


caprine
aktív tag

A házat megnéztem más oldalakon, hátha elírták a tömegét, de máshol is 4,5 kg adtak meg. Persze ettől még lehet jó a ház, a tömeg pedig nem mérvadó paraméter, a felépítése, az belső méreteim az ára már igen.

Nekem egy alap TT M5 házam van, de nem tudtok olyan házat mutatni, ami akkora birtoklási vágyat ébresztene bennem, hogy lecseréljem.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#29) caprine válasza Goose-T (#27) üzenetére


caprine
aktív tag

Már megnéztem szótárban, és igazad van :D Mentségemre legyen mondva elég rég tanultam angolt.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#30) zetor2000


zetor2000
senior tag

A héjában van a vitamin :))

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#31) cheatergs


cheatergs
senior tag

Nem harcihéja, hanem csatahéja. Mindenki egyes. :DDD

A belső felépítést megsasolva (meghéjázva) én 20-30 közöttire saccolom az árát. A 4,5kg-t mondjuk nem tudom hova tenni, még a legolcsóbb házakat is 6 kilónak olvastam eddig. Azt meg nem nézem ki az Aerocoolból, h szénszálas anyagból készítené a házat (horror áron is menne).

Mindig minden mindegy

(#32) joey04


joey04
titán

nagyon szép, a súly nem érdekel, az árára leszek kíváncsi.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) enginev3.0 válasza joey04 (#32) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csak ha nincs súlya, akkor nem anyagból van, és rezeg, rezonál, zajos

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#34) shield


shield
őstag

Tesco gazdaságos minőség. Anyag nem kell bele, csak 'óccsó' legyen.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#35) mcload21


mcload21
tag

Szerintem a Sharkoon sem a régi már. 7 éve vettem egy Sharkoon Rebel 9 házat és még most is azt használom. Több konfigot kiszolgált már, de nem válnék meg tőle annyira jó. A mostani házaik nagyon gyenge minőségűek, persze biztos van kivétel. Most ha kellene talán a Chieftec valamelyik komolyabb házát venném.
Hagyományos belső felépítés, csavarral rögzíthető meghajtók ... ezek a gyorsrőgzítős műanyag vacakok a csavarok helyett szerintem feleslegesek... a legtöbben szerintem nem buherálják hetente a gépet stb.

(#36) Kiss70


Kiss70
tag

Sziasztok!

Ilyen házat vásároltam és nekem nagyon tetszik!

Most viszont bővíteni szeretném a felső ventilátorral.
Milyen kell bele valaki tudna segíteni?

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.