Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Dehát az AMD-sek megmondták, hogy 3.1 GB RAM és Mantle nélkül a windows sem fog tudni betölteni...

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#2) Hannibhál válasza Blindmouse (#1) üzenetére


Hannibhál
őstag

Nem így van azért:) De az tény és való, hogyha fullhd-n mindent maxon akarunk nyomni, akkor kell a minimum 4gb vram, akár több is. Persze ha tudunk engedni ebből, akkor máris bőven elég a 3gb is.

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#3) Csupingo


Csupingo
veterán

Nálam 1600x900-as felbontásnál a thief és a Rise of the Tomb Raider is 2,5 GB-ot használt a memóriából és nem volt minden beállítás a maximumon. Ha van lehetőséged, a tomb raidert letesztelhetnéd, vajyon akadozni kezd e az is. Érdekes, mert 1 éve még 512 MB-os kártyával játszottam, de semmi se tűnt zavarónak vele. Biztos azt szoktam meg, meg a 25-32 fps-t. :DDD

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#4) Zolaash


Zolaash
aktív tag

COD Black Ops 3

Rip and tear

(#5) prolad


prolad
őstag

Sajnos 3GB vramból ki lehet futni, ezért colt nagy dilemma, hogy 1060 3GB vagy 480 4GB, és ezértlett végül az utóbbi. Mondjuk pont GTA 5nél mintha erősebbek lennének az nvidiák :D

(#6) Hannibhál válasza prolad (#5) üzenetére


Hannibhál
őstag

Igen, a gt5 eléggé nv párti játék lett, ennek ellenére a 4gb az 4gb. Mondjuk én 480asból nem vettem volna 4gb-osat de hát gondolom a költségvetés:D

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#7) prolad válasza Hannibhál (#6) üzenetére


prolad
őstag

Sajna csak az fért bele az árba, 70ért vettem, annyiért szerintem megérte. Egyelőre fullhd van, ahhoz elég lesz (ja és a gta v-t is gond nélkül viszi :D).

(#8) Mokó válasza prolad (#7) üzenetére


Mokó
aktív tag

Jó kis teszt lett,és a lényeg benne van körítés és "mismás" nélkül,gratula a szerzeményhez.Kis személyes tapasztalat GTA V-el,1080p minden HIGH-ultra MSAA 4X,kivéve advanced (long/HIRes shadows,distance scaling OFF) és R 9 270X megyeget játszható de bizony van hogy 30fps,elfogy a vram.GTX 670;érezhetően jobban teljesít Advanced bekapcsolható,amint elfogy a vram (1-2perc kb) jön a mikrolag,akadás vezetés közben (főleg repcsiknél,ugye) most egy 7950 OC-m van életem első 3 gigás karija,és érezhetően jobban teljesít az előző 2-nél és és Advanced rész is mehet csutkára minden,nahakkor ugyanott vagyunk mint ADV.graf nélkül,r9 270X-en.Adv graf nélkül a 7950 egyébként nagyon jól boldogul a játékkal,ADV bekapcsolva bizony,megint pár perc és elfogy a vramjön a 30-35fps drop és eh :(

(#9) Hannibhál válasza Mokó (#8) üzenetére


Hannibhál
őstag

Köszönöm szépen a dícséretet :) nekem is volt gtx 680asom, meg hd 7979 ghz em is és az utóbbival jóval jobban mentek a vram igényes dolgok:)

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#10) Mokó válasza Hannibhál (#9) üzenetére


Mokó
aktív tag

Hát igen így van ahogy mondod.Ahova vram kell ott jobb az "áemdé".Amikkel meg játszok Nvidia pártiak :D GTA IV-V néha Farcry 4 és most Skyrim SE,de kb 50%-ig sem hajtja ki a 7950et sem,pedig minden csutkán van.

(#11) Mokó válasza Mokó (#10) üzenetére


Mokó
aktív tag

Uh most kapcsolok ezen senki ne botránkozzon meg "Ahova vram kell ott jobb az "áemdé"" ez csak akkor igaz ha 2 vs 3 giga vramról van szó és a játék zabálja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.