Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Az. Hangulatos... :) Bár néhol kicsit túl steril, túl mű - de jónak tűnik.

(#2) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nekem nagyon bejön ez a spanyolnáthás gothic London körítés. A beteg,sötét és gonosz Londontól kevesebb hangulatos setting van 😀

Life, Uh, Finds A Way

(#3) celafat


celafat
tag

Számomra az egyik legjobban várt játék az idén. Szerencsére már itt a megjelenés.

(#4) zolomon17


zolomon17
senior tag

Már csak pár nap és lesz miért leporolni otthon a ROG-ot :C

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#5) Jigoku


Jigoku
tag

Hú, tényleg hangulatos, ez a trailer sokkal jobban tetszik, mint bármi, amit eddig látni lehetett belőle. :D

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#6) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Remélem, hogy fasza lesz :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Szerintem a Harc rendben lesz, a történet is jó lehet, egyedül a találás miatt aggódom kicsit. A Remember Me tetszett tőlük, ha egy kicsit is hasonlatos a mechanikáját tekintve ahhoz, akkor már egy vevőjük biztos van. :)

plus ça change, plus c'est la même chose

(#8) saelin válasza noPublicFG (#7) üzenetére


saelin
veterán

Ne már azt ők csinálták? Az egy nagyon jól kinéző és hangulatos játék volt. Én kétszer vittem végig annó! :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9) laceszgamer


laceszgamer
addikt

AC Syndicate óta nem volt játék aminek a hangulata így megfogott. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ez érdekel, egy ilyen Assassin's Creed-be oltott Vampire/Deus Ex keveréknek tűnik elsőre.
Kíváncsi vagyok a tesztekre.

(#11) laceszgamer válasza Fitzgerald (#10) üzenetére


laceszgamer
addikt

Most lestem rá, eddig amik kikerültek legtöbbje már előre kész volt csak ugye nem kerülhetett ki, eddig olyan erős 70-es az átlag, van ahol 90-et kap van ahol 50-et. Nagy a szórás.

Én úgy tervezem péntekig várok, hogy jöhet-e most vagy várok míg olcsóbb lesz, úgy si csak hétvégén volna rá időm. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#12) celafat válasza laceszgamer (#11) üzenetére


celafat
tag

Ez nem túl jó hír. A 70-es átlag nem sok jót jelent, azért lényegesen jobbra számítottam. Valószínűleg én is megvárok egy leárazást.

(#13) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ránézésre egy erős közepes cuccnak tűnt, de az értékelések slapján az is lett.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#14) mad1


mad1
veterán

Ez itt egy ujabb DS klon vagy mi? :)

Ne szemetelj ! = Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.