Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) drizzt1666


drizzt1666
tag

Jól néz ki és a feladatát ellátja, nekem tetszik :)

Az álmaim rabja vagyok, de tetteimben szabad ember...

(#2) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Jaja, korrekt. A vékonyság meg külön fasza. :)

(#3) szab.tam


szab.tam
nagyúr

tecccik! :C

múlkor itt láttam valahol, valaki csinált egy hasolót, egy kibelezett vhs-ből. kicsit nagyobb lévén, könnyebb dolga volt. valami hasonló nagyon jól jönne. letöltés + film, sajna hd-t is tudnia kéne lassan, és akkor rögtön lőttek a zajtalanságnak.
egy dvd videóval megbirkózik?

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#4) dabadab


dabadab
titán

"kellett egy letöltő gép a nejem sorozatainak"

Igy megy ez :) Akkor nem kerdezem meg, hogy miert HDD es miert nem egy hangtalan CF kartya :)

DRM is theft

(#5) wwenigma válasza dabadab (#4) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Pl. mert az CF-IDE adapter és egy nagyobbacska CF kari qrva drága? :DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#6) JoeYi


JoeYi
őstag

az a táp kissé veszélyes úgy bezárva a házba :) Ha esetleg nyáron kikapcsol a gép, ott keresd a hibát, mert ha túlmelegszik szerencsére kikapcsol, nem olvad le.

(#7) atuci válasza JoeYi (#6) üzenetére


atuci
senior tag

Már lassan 7 hónapja megy, szerencsére eddig 1x fagyott le, mikor dvd-t akartam írni külső vinyóról :)

Azóta inkább utp-n kerszetül másolom a fájlokat, sokkal stabilabb.

A táp a legkevésbé meleg cucc az egészben, a hdd illetve a proci sokkal inkább melegszik, ezért is tervezem egy perforált lemez tető készítését.

A divx cuccokkal "simán" megbírkózik, de komolyabb videó (h.264) már kifog rajta.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#8) Biomokus


Biomokus
tag

Tetszik, amit összehoztál! Reméljük a benti nagy meleg ellenére tartós lesz a cucc!

(#9) Khaal


Khaal
őstag

Guszta kis masina, letöltésre pont elég, alig fogyaszt valamit.
Hasonló Via gépem van egy ennél kisebb de lyukacsos házban. Nyárra ajánlom egy venti beszerelését mert az alaplap-cpu még csak elmenne passzívban, de a 3.5"-ös hdd és a tápadapter szerintem eléggé be fog fűteni neki.

[ Szerkesztve ]

(#10) dabadab válasza wwenigma (#5) üzenetére


dabadab
titán

CF-IDE par ezer forint, 4 GB-os kartya szinten, nem egy vallalhatatlan osszeg :) A problema a kapacitassal van, az a 4 GB (vagy akar 32, v amekkora a legnagyobb CF) nem alkalmas ipari mennyisegu torrentezesre :)

DRM is theft

(#11) joi29


joi29
őstag

Ügyes vagy széplett :C

(#12) commanDOS


commanDOS
senior tag

Titta nótbúk fíling :DDD
Ügyes. Én a dugasztápot nem raktam volna bele, felesleges, ráadásul minek melegítse még jobban azt a kis házat.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#13) atuci válasza commanDOS (#12) üzenetére


atuci
senior tag

Így kompaktabbnak tűnt, meg volt fölös hely :)

De nem tart sokáig átszerelni teljesen külső tápossá, lehet, hogy kiszedem, de eddig nem volt vele gond.

Egyébbként panelban lakom, radiátor mellett van az asztal, a lakásban a téli hónapokban kb. 25-27 °C az átlaghőmérséklet, ez a 8. emelet "előnye". A radiátorokat persze nem lehet szabályozni.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#14) marcias


marcias
őstag

Még érdekesebb lehet ez az egész, amikor megjelennek a (kétmagos) Intel Atommal és X3100 utódjával szerelt mini-ITX alaplapok! Az már tökéletes lenne HTPC-nek, szerintem visszatérek majd akkor a témára! :))

Steam: marcias88

(#15) sysrq válasza atuci (#13) üzenetére


sysrq
őstag

Atuci, szép munka. Így jó ahogy van.
Nejed legalább ennyire értékelte mint az itteni fórum társak?

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#16) atuci válasza sysrq (#15) üzenetére


atuci
senior tag

Köszönöm!

Nejem örült, hogy végre leszedheti a sorozatait, így csak addig zavar el a gép elől, amig beállítja a torrent letöltő progit.

Én egy ATEN KVM átkapcsolóval odottam meg a dolgot, így elég 1 monitor, bill és egér.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#17) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Gratula, frankó gép :R :R
Munkahelyem tele van ilyenekkel (Epia alaplap, laptop táp, ugyanilyen DC-DC... Mit szívunk velük... Car-PC és letöltőgépen kívül az ML5000 másra tényleg nem túl jó, de ezekre nagyon :) )

Amúgy ha indiszkrét lehetek, hol szerezted és mennyiért? Kéne egy ilyen nekem is... :-)
Egyik legjobb gányolós lap :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#18) atuci válasza hcl (#17) üzenetére


atuci
senior tag

ebay.de, szállítással együtt kb. 17.000 ft volt, de már több mint 1 éve vettem.
A tápot haverom hozta Ausztriából, kb 5000-el volt olcsóbb, mint itthon.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#19) hcl válasza atuci (#18) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Uff. Na akkor nekem mostanában nem lesz ilyenem...
Max. a HTPC-CarPC-modding mániás havernak érdekes lesz az info :-)

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.