Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

"egyetlen kifinomult rendszernek a részei"

Sajnos ez szerintem szélmalomharc, de lehet, hogy végül ők győznek.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2) nyisziati válasza Hunmugli (#1) üzenetére


nyisziati
veterán

Azért nem.
Próbálj csak meg kamu oldalt létrehozni. Eredeti fényképeket pl. nem könnyű. "Kölcsönözni" persze lehet, de amióta a Google keresője már ezen a szinten is működik, viszonylag könnyen kideríthető, eredeti-e a kép, vagy csak átemelték máshonnan.
Ha pedig ezekre az ellenőrzésekre egyre kifinomultabb szkripteket vetnek be, akkor - ha nem is holnap -, de néhány éven belül a töredékére tudják csökkenteni a kamuprofilok számát.

(#3) Hunmugli válasza nyisziati (#2) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

A kamuprofilok számát biztos nem, mert nekem is az van :K Csak én nem bocsátok ki (üzletszerűen) kéretlen tartalmakat (reklámot).

És a kamuprofil is remekül használható, csak nem köt össze a valódi ismertségi köröddel olyan helyeken, ahol nem akarod (pl. játékok).

Mindenesetre remélem, neked lesz igazad, és nem nekem.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4) Dominó85


Dominó85
veterán

Egy gond van, hogy azokat a valós személyeket NEM törlik végleg (IP Ban), akik már ott élik ki magukat és a társadalomba beilleszkedni képtelenek. Továbbá ezek az egyének szemetelik tele más idővanlát felesleges faxságokkal tonna számra. Az ok, hogy mindenkinek joga bárkit is törölni, de így is az ismerőseim ismerősének ismerőse tud posztolni az ismerős a köbön oldalára. ;]

* Péter - 06302461862 *

(#5) girhes válasza Dominó85 (#4) üzenetére


girhes
csendes tag

En 1-2 naponta felnezek, de ugy allitottam be, hogy a tageles meg kepek amiket megosztanak velem/rolam csak approve utan tud megjelenni. Es termeszetesen mindegyik ignore ;]

Beszámítás, csere [OFF] <br /> Ha nem lennének hanyag emberek értékelésnél, +30 pozitívam lenne...

(#6) Dominó85 válasza girhes (#5) üzenetére


Dominó85
veterán

Dettó, de sokan nem értenek hozzá ennyire, illetve magasról lexarják, ami ugye nagy hiba. :K

* Péter - 06302461862 *

(#7) Fecogame


Fecogame
veterán

Lehet hogy törlik, de újat regisztrálni nem több, mint 1 perc. Jaa, hogy email cím is kellene? Tessék.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8) zseko válasza girhes (#5) üzenetére


zseko
veterán

Úgy tudom ezek (mármint a képek rólam) csak a saját idővonalról tiltódik le.

HR24.hu

(#9) vilmose33


vilmose33
őstag

Hajrá csak így tovább. :C

A jövő most van

(#10) EmberXY válasza Fecogame (#7) üzenetére


EmberXY
addikt

Az ilyen eldobható mailcímeket is elfogadja? Pedig ezeknek a tiltása lenne talán az első lépés afelé, hogy boldog-boldogtalan ne gyárthasson mindenféle kamuprofilt (nem mintha nem lehetne gmail-lel is tucatnyi címet gyártani)...

Up the Irons!

(#11) Fecogame válasza EmberXY (#10) üzenetére


Fecogame
veterán

Persze, többszörösen tesztelve :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#12) szupermacs válasza Fecogame (#11) üzenetére


szupermacs
veterán

A troll mindenedet! ;]

(#13) daninet


daninet
veterán

Most akarok majd letrehozni egy hamis profilt amivel konteo oldalakat kovetek :DDD

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#14) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Amíg egy email elég egy új kreálásához a trollprofilok nem tűnnek csak úgy el. A rutinosabbja be van tárazva amúgy is, s nem egyértelműen kamu nevet ad meg.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#15) Fecogame válasza Cyberpunk (#14) üzenetére


Fecogame
veterán

Nem elég, véletlenszerűen néha kér telefonos azonosítást. Ilyenkor kérek új email címet, majd ismét regelek :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#16) Cyberpunk válasza Fecogame (#15) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát igen, van ilyen is. De egy trollprofilhoz amúgy sem ragaszkodik az ember, mivel a trollkodás maga a cél.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17) EmberXY válasza Fecogame (#11) üzenetére


EmberXY
addikt

Ezek szerint olyan nagyon mégse harcolnak ők a kamuprofilok ellen... :D

Up the Irons!

(#18) Cyberpunk válasza EmberXY (#17) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Velük nem csak ez a baj, hanem a moderáció is hagy némi kívánni valót, bizonyos szavak megléte esetén, ha jelent valaki, akkor megy a törlés/ban, más esetekben meg semmi. Persze a szövegkörnyezet lényegtelen, azt a robot nem tudja értelmezni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#19) EmberXY válasza Cyberpunk (#18) üzenetére


EmberXY
addikt

Bezzeg a napokban a degenerált amcsi lövöldöző videója egész sokáig fent volt állítólag, az ilyesmit is szűrhetnék valahogy, hogy az erőszak ne kerülhessen fel.

Up the Irons!

(#20) Cyberpunk válasza EmberXY (#19) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen elég szomorú.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.