Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zapok


zapok
aktív tag

Ha már ORWELL, akkor 1984, és már is elértünk 31 évvel vissza az időben, de ma mégis előre a megfigyelésben.

Anyám tyúk, avagy az ember tragédia.

(#2) Khelben


Khelben
nagyúr

A Lenovo kép alatt azt olvastam: Lenovo Y50 - sülni fog" :D És tényleg, a 4 magos I7 szétfőzi azt a hűtést.

(#3) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Kinek jutna eszébe processzort hamisítani?

(#4) trufa12


trufa12
addikt

Hagyjatok az amd procikkal , ma mentettem meg egy phenom 2-őt elhajlították pár lábát...
3 óra volt mire helyre hoztam aztán jól be baxtam :D .... nehéz szülés volt , kellett. :R

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#5) #31600896 válasza DrojDtroll (#3) üzenetére


#31600896
törölt tag

A cím olvasásakor azt hittem megint hamisítottak, de ez a korábbi eset ☺

(#6) nap válasza DrojDtroll (#3) üzenetére


nap
addikt

Főleg amd-t. ;]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#7) BlackPriest válasza nap (#6) üzenetére


BlackPriest
őstag

Nekem is fura, inkabb egy csomo kidobott intel kupakrol lehet tudni...

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#8) kromatika


kromatika
veterán

Köszi a cikket.Érdekes volt.

(#9) oraihunter


oraihunter
aktív tag

Nagyon brutál ez a proci hamisítás! Még mindig fogom a fejem! :Y

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#10) skathy


skathy
csendes tag

Érdekes friss hír: [Villanyautón dolgozik az Apple]
A Titan fedőnevű projekt egy éve fut, több száz mérnökkel.
"A lap szerint ennél az intézetnél dolgozik például a Mercedes-Benz kutató-fejlesztő részlegének egykori vezetője Johann Jungwirth is, aki tavaly mint "Mac rendszerfejlesztő" csatlakozott az Apple-hez." :Y

(#11) tatararpad válasza skathy (#10) üzenetére


tatararpad
őstag

Elektromos autót Jóska bácsi is eszkábál otthon ha nagyon akar, a gond velük máshol van. Így ha az Apple nem találta fel a mainál sokkal jobb akkumulátorokat, épített ki a hagyományosokéval vetekedő töltőhálózatot, vagy oldotta meg a gyorstöltést úgy hogy nem kell 1m átmérőjű kábel, akkor ez is megmarad a napi érdekességek rovatban.

(#12) syberia válasza tatararpad (#11) üzenetére


syberia
veterán

Szerintem az elektromos hajtás a jövő, de az akkumulátorok mellé/helyett "fedélzeti" áramforrás lenne az igazi megoldás. Sokak szerint az üzemanyagcella a varázsige és a hidrogén a válasz...csak találják meg az előállításhoz szükséges-az elektrolízisnél sokkal magasabb hatásfokú-megoldást.

https://howbad.info/

(#13) sirály12 válasza tatararpad (#11) üzenetére


sirály12
őstag

Már megvan a megoldás: vízbázisu akku.
Csak kerülne már végre gyártásba.
Mert ez tölthető is, de ha gyorsan kell a tele tank, akkor csak lecseréled a két löttyöt! Mivel az energiát a két lötyi tárolja.

[link]

[ Szerkesztve ]

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#14) tatararpad válasza sirály12 (#13) üzenetére


tatararpad
őstag

Akkor már csak pénz kérdése.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.