Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Belső tárhely 128 GB huu veri az Edge-t is. :)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#2) Püpi


Püpi
tag

"a belső tárhely mérete pedig szintén 128 GB lesz." :Y

(#3) pusszycat válasza Püpi (#2) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ne kötekedj te... :DDD

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#4) HawerKing


HawerKing
őstag

Jo drag lesz... Max 15-20 ezret megerne

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#5) Béééla


Béééla
őstag

Na, blútyúk meg strapateló, ráadásul klasszikus köntösben?
Már csak valami PC suite kellene, hogy Gúgelből/MS-től le tudja húzni a névjegyeket!

Bélabá

(#6) BatchMan


BatchMan
senior tag

S5611 gumiágyban

(#7) erahurka válasza HawerKing (#4) üzenetére


erahurka
félisten

Tavaly nyáron vettünk hasonló készüléket, sajnos az is 30 körül volt. Ezeket ilyen drágán mérik. Leszámítva az IP minősítést tényleg vicc az áruk.

(#8) Gusztáv válasza Béééla (#5) üzenetére


Gusztáv
addikt

A Samsungnak van ilyen alkalmazása. A B2700-al emlékeim szerint a New PC Studio működött, gondolom az újabbakhoz a Kies kell.

Laci

(#9) dzsi23


dzsi23
addikt

Egy 5 megapixeles kamera elfért volna benne...

(#10) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Ez szép lett!

[ Szerkesztve ]

(#11) fornettisuti


fornettisuti
veterán

128giga minek, nooormális?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#12) kbyte1024 válasza fornettisuti (#11) üzenetére


kbyte1024
addikt

jaja én is ezen agyalok,hogy minek ehhez 128 giga?:))

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#13) Ashitaka


Ashitaka
tag

" a belső erőforrást pedig egy SC7703A processzor és 128 MB-nyi RAM biztosítja, a belső tárhely mérete pedig szintén 128 GB lesz."
A hangsúly a szintén szavunkon van. Legendd szerintem simán elgépelte és 128MB akar lenni
a belső tárhely.
Vagy,ha tényleg 128GB van benne,úgy felvetődik a kérdés: minek még a bővítési lehetőség is :F

[ Szerkesztve ]

(#14) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ez klasszikusan csúnya telefon.

(#15) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Az a 128gb az 128mb. A szövegkörnyezetből tisztán látszik. Az a 128gb pusztán elírás.

(#16) pusszycat válasza SkyLine3000 (#15) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az úgy gigabit meg megabit, á mindegy.

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#17) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

Így van ez csak egy sima elgépelés lehet.
De a héten már vagy ez 3. amit csak én olvastam itt.
Szerencsére a fiuk nem biztonsági programokat írnak Pakshoz,de azért legalább 1x visszaolvashatnák amit írnak.

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#18) dzsi23 válasza pusszycat (#16) üzenetére


dzsi23
addikt

:O

(#19) phanze


phanze
aktív tag

128gb tárhellyel ráfér majd pár javas játék!;]

(#20) fornettisuti válasza Biluxzsolt (#17) üzenetére


fornettisuti
veterán

Andante "cikknél" volt már szóvá téve, az elírásos baki, arra jött a válasz, hogy többen is átnézik, mire kimegy a "cikk".

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#21) Mpi


Mpi
tag

Miért nem gyárt rég a Nokia ilyet? Ebben jó volt. Esetleg egy wifi hotspot tablethez.

(#22) Gusztáv válasza Mpi (#21) üzenetére


Gusztáv
addikt

Én normális Nokia strapamobilra nem nagyon emlékszem, de tényleg csinálhatna a Samsungon kívül más neves gyártó is gombos strapa telefont. Még mindig elég nagy igény lenne rá az üzleti előfizetők között, nem kell mindenkinek okostelefon.

Laci

(#23) Mastershifu válasza fornettisuti (#20) üzenetére


Mastershifu
tag

Lehet, olyannak kellene átnéznie, aki tud olvasni. Azért az segítene, valljuk be!

i486 DX2-66MHz

(#24) kelly416


kelly416
veterán

Nekem a mai napig tökéletesen működik második telefonként a B2100, még mindig vasárnaponként töltöm fel az akkut. Kapott már aquaparkot, strandot, motoros találkozót, vasútat... na azért éppen át nem mentünk rajta vonattal, de még autóval sem, és eddig mindent túlélt. Csak kár, hogy nem 128Gb belső tárhelye van. ;]

(#25) Ricardo válasza Mpi (#21) üzenetére


Ricardo
félisten

"Miért nem gyárt rég a Nokia ilyet?"
Talán mert már nem gyárt telefonokat? :U

[ Szerkesztve ]

(#26) Fancy-boy válasza Ricardo (#25) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Nem azért mondom, de a Nokia 2009 óta nem mutatott be ütésálló modellt.
Úgy hogy igaza van. Ott volt a mondatában a "rég" szócska...

Egyébként pedig, pár napja vettem egy újat, nagy kincs:

[ Szerkesztve ]

(#27) meroly válasza Fancy-boy (#26) üzenetére


meroly
veterán

Gyönyörűséges :C

Ezt a strapa Samsungot meg szeretettel várjuk. :K

Impossible is nothing

(#28) Ricardo válasza Fancy-boy (#26) üzenetére


Ricardo
félisten

Volt elég gondjuk. Ezek a telefonok rétegtermékek.

Szerk:

mindamellett annak aki ilyet keres, sajnos valóban nem sok választási lehetősége van.

[ Szerkesztve ]

(#29) müzli


müzli
csendes tag

Hagyományos telefont androiddal vajon miért nem adnak ki? Az összes telefon szinte ugyanúgy néz ki. A hagyományos telefonok korában még voltak kinézetbeli különbségek is. Én üdvözölnék egy nyomógombos telefont androiddal, akár egy ilyet is.

(#30) dzsi23 válasza müzli (#29) üzenetére


dzsi23
addikt

Most is vannak különbségek, de ha az előlap nagy részét a kijelző teszi ki, és ráadásul igyekeznek, hogy minél nagyobb részét foglalja el, és a telefon vastagsága is minél kisebb legyen, maximum a hátlap lehet egyedi... azon meg mi legyen egyedi? Van ott egy általában egy kamera (vakuval vagy nélküle), legtöbbször a hangszóró is itt van, meg van egy felirat... ezen mit variáljanak? De még így is vannak különbségek, tehát nem tudom, mit vársz... csak azért rakjanak gombokat az előlapra, hogy egyedi legyen? Az androidot nem gombos használatra találták ki (persze, azért akad, de ezeket főleg az idősebb korosztály és az ázsiaiak veszik). Egy telefonnál amúgy sem az egyediség a lényeg, hanem a használhatóság és a megbízhatóság!

[ Szerkesztve ]

(#31) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Hátha mást is érdekel:

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.