Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) P00By


P00By
nagyúr

Az előző D-paddal mi volt a gond?

(#2) heihachi válasza P00By (#1) üzenetére


heihachi
addikt

Igénytelen gagyi volt, és szarul is működött. Három Xbox 360 kontrollerem mindegyike azt csinálja, hogy néhány menet Soulcalibur után pl (de akármelyik másik játék is "jó" értelemszerűen), egyszerűen valamelyik irányba kissé elcsúszik a d-pad, és azt az irány onnantól mintha folyamatosan nyomnád. Ilyenkor jó erősen megnyomod a másik irányba, és visszaáll a rend. Pontatlan, megnyomom jobbra, ugrik egyet jobbra, meg le is... Az átlós irányokban is írtó szar, nagyon pontatlan. Nyomáspontja és ellenállása is gáz szerintem. De a legnagyobb gond, hogy nem négy különálló gomb, hanem inkább egy kar ez is, amit ha balra húzol, a jobb oldala felemelkedik, ha lenyomsz, akkor a fenti része emelkedik ki. Nem tudom érthető-e. Tehát pl egyszerre lenyomni a nem tudod jobbra és balra (ez nem gond, csak a magyarázat miatt írom :D ).

Hála az égnek, alig-alig kellett használni az eddigi játékaim során.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#3) P00By válasza heihachi (#2) üzenetére


P00By
nagyúr

Értem, ez ...va szarul hangzik :D

(#4) Sicilian


Sicilian
addikt

Azért ez pofásabban fest :B

nothing is true everything is permitted..

(#5) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Nincs Boxom , de szerintem az X, Y , A ,B gombokat nem kellett volna szürkére festeni.
Nagy csomó játéknál a is színekkel jelöli a betűkön kívül mit kell nyomni.
A PS3-nál se változtattak a formákon és színeken , ami a kontrolleren van.

(#6) heihachi válasza Ateszzero (#5) üzenetére


heihachi
addikt

:K Jaja, a színek nagyon fognak hiányozni.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#7) Breaker


Breaker
tag

"Európába várhatóan csak hónapokkal később, 2011. februárjában lesz kapható"

Ez nem lesz gond, ebay tele lesz vele novembertol mar.

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#8) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Meg lehet szokni ezt az újat egész jónak néz ki:) :C

Bár ez, igazatok van más színű gombok....

[ Szerkesztve ]

(#9) Gabr


Gabr
tag

Ez mennyi lesz nálunk? 20e? :Y

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#10) Gomez86


Gomez86
őstag

Hát a "WOOW' érzésem elmaradt...

Mondjuk soha nem használtam még a D-padot a Forzán kívül semmire...
Viszont a színeket sajnálom hogy elhagyták. sokszor nem is kellett odanézni csak bevillant egy szín a képernyőn hogy mit nyomjak, és nyomtam (Dantes Inferno) így viszont a későbbi játékokban oda kell majd nézni
(Gondolom hamarosan már ilyen irányítókkal jönnek az új boxok)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#11) Rebell


Rebell
senior tag

Háát ez így szürke szinben sztem b.szottul igénytelen.
Olyan mint vmi 1500 Ft-os Joy. :U
Nekem a D-paddal még eddig semmi bajom nem volt.

Csúnya is és Drága is. :F

(#12) FefeeX válasza Gomez86 (#10) üzenetére


FefeeX
veterán

Forzában mire használod a dpad-ot? Csak mert autósat pont analóggal jó szerintem játszani. Verekedőset viszont DPAD-on, de 20ezret nem ér... 15ezret sem. Akkor lenne jó, ha már jövő áprilistól ezzel csomagolnák az új boxokat... Bár még ez sem hiszem, hogy normális működésű lesz, függetlenül a kialakítástól, ez is egy félanalóg tárcsaszerűségnek tűnik...

(#13) Jander


Jander
senior tag

Színek annak aki már végigjátszott pár játékot nem fognak hiányozni. Viszont a dpad újítás nagyon kellett, és elég pofásan néz ki! Tényleg sokszor sőt rengetegszer elrontja az ember és átlós irányt nyom a sima helyett... ráfért na! Jó sok eladó használt box kontroller lesz jövőre :)

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#14) Skynet258


Skynet258
veterán

Ha arról szólt volna a cikk, hogy a kínai piacon feltűntek a xbox360 kontroller hamisítványai, és úgy ez a kép... meg se lepődtem volna :D Ez valami nagyon gagyin néz ki. A színes gombok nekem nem fognak hiányozni, mert... nem veszek ilyen rondaságot - főleg nem ennyiért. :U

https://geekpulse.hu

(#15) Ateszzero válasza Skynet258 (#14) üzenetére


Ateszzero
őstag

Ott a pont. :C :C
Nem kell megvenni.

(#16) adalbert1


adalbert1
veterán

Nekem az eredeti is teljesen oké (igaz hogy eddig 1 játéknál se kellett aktívan használnom a D-pad-ot).

(#17) Morden24 válasza FefeeX (#12) üzenetére


Morden24
nagyúr

A műszaki menüket hozza fel a D-PAD Forzában.

Sectumsempra - For Enemies

(#18) elithun


elithun
őstag

Lesz belőle wired is? Nem vagyok híve a wireless mókának.
Továbbá az A és az Y miért lett ugyanolyan fehér színű?

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#19) FefeeX válasza Morden24 (#17) üzenetére


FefeeX
veterán

Ja hogy nem aktív játékhoz... Ahhoz úgy teljesen jó a jelenlegi is (Fifában meg NBA-ben is lehet használni pár dologhoz de azokban ugye nem kell a pontosság, gyorsaság etc, szóval nem lényeg) --> a bunyós az egyetlen, amihez szerintem a legjobb a DPAD, de ott meg tényleg gagyi az eddigi, de az új sem tűnik sokkal bíztatóbbnak (még mindig hasonlóan egy tárcsásnak tűnik, csak keresztre lehet váltani - de ettől még lehet, hogy ugyanúgy átlósan fog mozdulni...)

elithun: grayscale-ben elfogytak a válaszható színek :P A Razer irányítója még nem jött ki? Bunyóhoz ideálisabb lenne, vezetékes, és olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

(#20) hommeros


hommeros
őstag

Apró változások, vakítós eltekerős duma. A színtelenség meg az igénytelenség mércéje.
Növelni kell az eladásokat.
Nem cserélném le a mostanit semmi pénzért. 1 éves már, megbízható, szeretem.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#21) Gomez86 válasza FefeeX (#12) üzenetére


Gomez86
őstag

Vezetés közben felhozza a telemtriai adatokat. Az autót nem azzal irányítom. Szóval szinte mind1 a pontosság.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#22) kenny123


kenny123
addikt

Én nem állnék be a sorba, miszerint ez fúj. A d-pad probléma itt is gáz, de megszokható. Szerintem veszek egyet. Az alján, és a tetején a fekete durván szép, szerintem.

[ Szerkesztve ]

yo

(#23) plejik


plejik
addikt

A szinek valóban hiányoznak, de elég pofás lett.:) És jó ez az új megoldás, mortalnal mindig beragadt valamelyik irányba, és elég bosszantó...

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#24) Morden24 válasza kenny123 (#22) üzenetére


Morden24
nagyúr

Szerintem sem csúnya, bár ez az ezüstös cucc nem illik az új Slim modell mellé (kivéve a Reach Limitedet :D).
Ha elromlana egy kontrollerem, és nem lenne szignifikánsan drágább, mint a "sima", akkor én is vennék, de csak úgy szerintem kihagyom.

Sectumsempra - For Enemies

(#25) kenny123 válasza Morden24 (#24) üzenetére


kenny123
addikt

Szerintem sokkal nem drágább. Boltban a mostani most is durván 10k, ez átszámolva cirka 13k lesz, + kapsz mellé play 'n charge kitet.

[ Szerkesztve ]

yo

(#26) Xaels


Xaels
félisten

Érdekes megoldás az biztos. Én megmondom őszintén, hogy a D-Pad-et nem használom vmi sűrűn, sőt talán egyáltalán nem. Verekedős játékokban is az analóg karral ügyeskedek mint a régi játéktermi gépeken(nem véletlen van analóg kar az SF4 kontrollerén is). Na mind1, de ennyiért biztos nem fogok megint 10+k -t kiadni 1kontrolerre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27) Chosen


Chosen
addikt

Play n charge számomra felesleges lenne, de az új kontrollerből beszerzek egyet ha megjelenik apróban kit nélkül :)

(#28) FefeeX válasza Xaels (#26) üzenetére


FefeeX
veterán

szerintem azon nincs analóg... legalábbis eszerint

(#29) Morden24 válasza kenny123 (#25) üzenetére


Morden24
nagyúr

Mondjuk igen, a P&C Kit megéri, ha mondjuk 14-15K környékén van. Én is külön vettem egy darabot.

Sectumsempra - For Enemies

(#30) Xaels válasza FefeeX (#28) üzenetére


Xaels
félisten

[Én erre gondoltam] [link] Nem is tudtam, hogy van sima D-PADos SF4mintás cucc is XD

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31) kenny123 válasza Morden24 (#29) üzenetére


kenny123
addikt

Igen, saccra ahogy számoltam, kb annyi lesz. Viszont ha a színek valakinek nem fekszenek, csak egy régi rossz kontroller kell, meg egy kis kézügyeszség. Logoutra lehet meg is csinálja valaki. :DD

yo

(#32) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Playstation joy rulz:) a boxé végülis csak egy átalakított ps joy, d pad és az egyik analóg kar helyet cserélt. Amúgy szerintem nem néz ki ultra gázul, bár a gombszínezés elvételét nem igazán értem, ha nincs új ötletük akkor mit akarnak, durván egy színtelen joyért akarnak szép pénzt legombolni, nemtudom ezzel kit vesznek meg, mert ez aztán k..vára kell :U de komolyan ki vesz ilyet, az akinek a régi túl színes?
Csinálnak valamit, amivel pénzt kereshetnek és hát fognak is, nem mintha pont le..arnám milyen színű a joy, de úgy látszik van akit még megtudnak "bűvölni" ilyen dolgokkal.

(#33) Viktor77 válasza BalaNce87 (#32) üzenetére


Viktor77
titán

Átalakított Dreamcast gamepadot akartál írni, ugye? Mert hogy arra sokkal jobban hasonlít, mint egy PS gamepadra.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#34) heihachi válasza BalaNce87 (#32) üzenetére


heihachi
addikt

Hát igen, a boxé végülis csak egy átalakított ps joy, de azért jobban sikerült. Ezzel most nyilván nem fog mindenki egyet érteni, de többek közt az analóg karok homorú felülete, a ravaszok, a súly és a kézreállóság miatt egyszerűen jobb szvsz.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#35) Viktor77 válasza heihachi (#34) üzenetére


Viktor77
titán

Amiben jobb a X joy (és volt jobb a Dreamcasté is), az a bal analóg kar elhelyezkedése. PS2-n a mai napig képtelen vagyok analóg karral játszani, mindent a D-paddal játszok. Egész egyszerűen nagyon nem esik kézre.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#36) Thome válasza heihachi (#6) üzenetére


Thome
addikt

Egyszerű a téma. Ha nem sajnálod a garit, akkor kicseréled a gombokat a régi kontrollerrel. :)

(#37) BalaNce87 válasza Viktor77 (#33) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát az lehet jobban hasonlít, de alapjaiban hát nem sok változtatáson eset át, külsőre nyilván más, de alapjaiban nincs óriási változás, a gomboknak más a nevük elhelyezésük ugyanoda esik, kivétel az a csere. Most nézem hogy a gombok neve ugyanaz dreamcasten, akkor összegyúrták ps-el és kész lett a box joy, sok egyediség akkor nem szorult bele, amúgy nekem is van egy logi chillstreamem, de régen volt ps-em ahhoz is szoktam hozzá meg jobban is tetszik, boxé így elsőre eléggé ormótlannak tűnt, furcsáltam hogy máshol van az analód kar. A hátsó karok viszont jó ötletnek bizonyultak bár kizárólag autós játékoknál jelent előnyt, ezért is vettem géphez azt és nem rumblepadot, nah meg olcsóbb is volt.

[ Szerkesztve ]

(#38) Viktor77 válasza BalaNce87 (#37) üzenetére


Viktor77
titán

Igen, ha így nézzük, akkor a PS joy is egy Super Nintendo gamepad, plusz két analóg karral.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#39) mad1 válasza Viktor77 (#35) üzenetére


mad1
veterán

Azert a metal geart álom volt psx analoggal tolni.
De valoban meg a jatek 10x vegigjatszasa utan is idegenkedtem tolle.Mara mar nem gond... pl God of war,dantes inferno fele vonalon mar nem tudnam a d padod hasznallni.
Emlexem anno faraszto volt psx en vegigjatszani a tomb raidert,mert a vegen mar a bal huvelykujjam rottyon volt a d-padtol.Szoval a fejlesztes jo,csak ido kell hozza mire atszokik hozza az ember.Ami az en esetembol itelve nem is keves ido volt...

Ne szemetelj ! = Steam

(#40) BalaNce87 válasza mad1 (#39) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát egy kisebb fajta bőrkeményedés vagy kipirosodás befigyel ha csak a d padot használod , pl focis játéknál én azt jobban szerettem mindig, csak hát megvolt az ára:D

(#41) ricsike24


ricsike24
tag

Udv.Lehet hulye kerdes de.az xbox360 minden usb.s kontrollert.felismer

(#42) robogos10


robogos10
aktív tag

Sziasztok látom itt igen sok az xbox guru :)
Kérhetnék 1 kis segítséget privátban?
Ide nem írhatom le hogy (Miben kellene a segítség) :B
Előre is köszönöm a segítségeteket!
Még annyit kérdeznék hogy az RGH-ról való beszélgetés az tiltott itt az oldalon?
3 napja vásároltam 1 Xbox360 FAT ELIT 160gb os gépet de nem nagyon értek hozzá és erről szeretnék pár dolgot megtudni!

(#43) cobrakigyo


cobrakigyo
tag

Helo
Vásároltam egy kormányt az ebayorol de szeritem nem jo az xbox360-as konzolhoz mert nem tudom csatlakoztatni.V8+ Lenkrad steering wheel + Fuß-Pedal mit Vibration
Van megoldás hogy össze tudjam hozni?
Gondolok én létezik egy ilyen usb- átalakito?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.