Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Mindegy mikor jön a ps5 de hogy ez a ps4 éra alatt már nem fog megjelenni az hótziher.
Mindenesetre váom mert eddig nállam 3ból 3 játéka betalált a mesternek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2) Sirandrish válasza Kvelstadt (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hagyd már magad...minimum PS6...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) XuChi válasza Sirandrish (#2) üzenetére


XuChi
addikt

Ps6 PRO!!!!

(#4) PowerBuldog válasza Kvelstadt (#1) üzenetére


PowerBuldog
veterán

alapvetően nálam az egész játékélményt sikerül elrontania a Last Guardiannak a csapnivaló irányítással, kamerakezeléssel és az akadásokkal. Pedig Trico amúgy tényleg aranyosra sikerült.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#5) Sirandrish válasza PowerBuldog (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én imádom azt a játékot!
De sosem fogom elfelejteni nekik azt a szenvedést, amit akkor éltem át amikor megpróbáltam Triconak elmutogatni hogy mi a francot is akarok tőle..
Az irányítás meg..mintha egy 3 pótkocsis kamionnal akarnék a Tescoban a sorok között manőverezni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) Scholes9 válasza Sirandrish (#5) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Sajnos én e 2 tényező miatt félbe is hagytam a játékot és el is adtam...nem fogok vele kínlódni, amikor egy rakat más játék van amivel nem kell szenvedni, annak ellenére, hogy Trico valóban nagyon szeretni való :(

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7) XuChi válasza Sirandrish (#5) üzenetére


XuChi
addikt

Katasztrófa az irányítása, most játszom, és a hajamat tépem miatta :W:W

(#8) Sirandrish válasza XuChi (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

NEm értem mi a francért nem tudták megcsinálni hogy van egy mutogatós gomb , és ha azt megnyomom akkor az analoggal irányíthattam volna egy pici fényes karikát(csak hogy látható legyen), és ha rányomtam volna valahova akkor egyszerűen odament volna Trico....neeeeem...mutogassál meg kiabáljál olyan dolgokat amiknek jelentése sincs, és a jószág is mindig máshogy értelmez....siralmas...tényleg az :(

Scholes9 És tényleg..már az elején majd megkönnyeztem szegényt...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Kíváncsi vagyok, mit tud még kihozni a műfajból, de akárhogy is lesz vagy 5-6 év mire lesz belőle valami. :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) Kvelstadt válasza Sirandrish (#8) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azért mert ezt akarták megcsinálni. Átadni azt hogy igazából trico nem idomított állat és mégcsak nem is ért azon a nyelven amin kiabálsz neki mert ez így is volt.
Szerintem ez remekül sikerült. Ettől volt trico életszerü és nem olyan mint egy item amit pont úgy használsz ahogy akarsz és pontosan azt csinálja amit akarsz.
Nem a játékkal vsn bsj hanem aztal ahogy az emberek hozzáálnak. Máshogy akarják játszani mint amilyen a játék.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#11) Sirandrish válasza Kvelstadt (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez baromság. Egész egyszerűen elbaszták, vagy csak szimplán nem tudták rendesen megcsinálni, és ezzel a dumával terelnek. Ezer dolog előhozhatja/előhozhatta volna Tricoból a vadállatot..azért nem kellett volna az egész játékmenetet elkúrni...
Egy zaj, zörej, egy szag....bármi előcsalogathatta volna a vadállat énjét, ami után egyből nem gondolod azt hogy idomított állat...

Mellesleg attól hogy nem idomított, még igen is segíteni akart neked. Épp ezért követett már az elejétől..ahova nem fért be, ott kukucskált, átugrott hatalmas dolgokat, csak hogy a közeledben legyen, vagy épp csak rád lásson...akarta hogy irányítsd...csak szegény nem kapott hozzá agyat...

A játék pazar, és amit elgondoltak az igazán impozáns is lett....volna..
Ettől nem egy rossz játék, de nem csodálkozom ha feladják a borzalmas irányítás miatt..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Kvelstadt válasza Sirandrish (#11) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ezt a dumát nem olvastam hanem én gondolom így. Nekem ez jött át.
Nem kivánok meggyőzni senkit. Nekem rohadtul tetszett a játék úgy ahogy van és nekem ez pont elég.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13) james001


james001
veterán

Last Guardian sajnos nem igazán tetszett,vagy legalábbis túl ráhájpoltam magam aztán nem azt kaptam amit szerettem volna. Remélem az új játéka inkább SotC szintű epic stílusú lesz ugyanolyan epic sztorival.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#14) Sirandrish válasza Kvelstadt (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem is kell meggyőzni senkit semmiről. A lény a játékban szarul működik..
Ettől még tetszhet, sőt a kedvenc játékod is lehet...sőt..még kolbászt is ehetsz kenyérrel :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) Kvelstadt válasza james001 (#13) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én az a fajta weird gyerek vagyok akinek az ico volt a kedvence a sotc-al szemben is, és azt a hangulatot remekül továbbvitte a guardian.
Legközelebb azért én is megnéznék valamit ami a sotc stílust viszi tovább.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#16) Sirandrish válasza Kvelstadt (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mondjuk egy SotC 2-t :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Kvelstadt válasza Sirandrish (#16) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Olyasmit de valami újat egy új világgal. Bár nem is hiszem hogy ueda csinálna ugyanazon játéknak folytatást.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#18) Sirandrish válasza Kvelstadt (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én tökéletesen elégedett lennék egy B-s storyval, ha kapnék 20 egyedi dögöt, egy hatalmas világot, némi gyűjtögetni valót, és olyan élményt mint az első részben. :K
De egye fene...ha teljesen új IP-vel rukkolnak elő, ami akkora élményt ad mint a SotC akkor legyen...elfogadom :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) Kvelstadt válasza Sirandrish (#18) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na ilyet nem fog csinalni ueda.
Ő alkotni szeret nem pedig új részeket csinálni és pénzt hozni mint EA és társai.
Szerencsére meg nem kurvult el a pénz miatt.
Jó pelda erre az is hogy a guardiqn nem lett kasszasiker de sokan ahogy te is panaszkodnak is az irányításra. Más ilyenkor már összefossa mafát és azon agyal hogy mit csinápjon amit el lehet adni.
Ueda ezzel szemben szarik mindenre és elkezdi megcsinálni következő műcét ami kipattant a fejéből.
Lehet az is annyira lesz csak sikeres mint az ico volt de ez szerintem őt nem érdekli, én meg kivancsian várom legközelebb milyen világba röpít el.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#20) Sirandrish válasza Kvelstadt (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az hogy a Guardian nem lett siker, azt UEDA magának köszönheti.
Alapba egy generációt késett, és ugye olyan hibák maradtak benne ami miatt elfordulnak tőle.
Nem lett volna azzal a játékkal semmi baj, ha 5 évvel korábban jön, vagy ha Trico AI-ját jobban kidolgozzák.
Biztos akkor sem kelt volna el annyi belőle mint egy aktuális COD-ból, de azért nem is lenne ilyen keserű szájíze a népnek...

Nekem tetszett a Last Guardian, viszont ha belegondolok hogy 10 évig készült...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21) Kvelstadt válasza Sirandrish (#20) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Trico nem azért nem figyelt rád mert rosz volt az ai hanem pont azért mert jó volt és saját akarata volt.
Az meg nagy tévedés hogy 10évig készült.
10év eltelt mire sikerült befejezni és kiadni de nem egyszer állt le a fejlesztés. Volt hogy má majdnem a címre a jog is lejárt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#22) Sirandrish válasza Kvelstadt (#21) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem tudom hogy most engem győzködsz vagy magadat? :D
Minden parancsra figyelt, minden parancsra reagált, minden parancsra mászott valamire, csak sose arra amire kellett volna. ...biztos volt saját akarata, de amint elkezdted utasítani már toporzékolt mint akinek pisálni kell. Figyelt ő rád, csak nem értette hogy mit akarsz, és ez az AI-nak köszönhető....vagy annak hogy nem tudtál egyértelmű utasításokat adni, csak mutogattál a nagyvilágba..

Az hogy többször leálltak arról ki tehet? A játék már a 2009es E3-on is pontosan így nézett ki, Triconak a tollai már ott ki voltak dolgozva ennyire...akkor még a nép is könnyebben lenyelte volna a játék hibáit.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23) Kvelstadt válasza Sirandrish (#22) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Magamat nem kell. Nekem jó úgy ahogy van. Téged meg nem.akarlqk meggyőzno. Csak próbáltam elmagyarázni hogy miért úgy viselkedik ahogy.

Az meg hogy addig húzódótt mire kiadták nem tudhatom ki hibája. De ha azt vesszük hhogy az övék az akkor sem jelent 10év folyamatos fejlesztést.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#24) Sirandrish válasza Kvelstadt (#23) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha azért makacskodna, nem lenne gond...vagyis játékmechanika szempontjából akkor is keserves lenne, de sajnos nem erről van szó. Látszik rajta hogy segítene, csak nem tud. Vagyis tud, csak nem abban amiben te akarod hogy segítsen :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25) Kvelstadt válasza Sirandrish (#24) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Amit akartam elmondtam a témával kapcsolatban. Te hibát látsz, én meg belelátom azt amiről írtam.
Az ahogy látjuk változni nem fog.

Egyébkent ahogy a játék is mondta idő kellett míg megtanultuk megérteni egymást, és a játék végén már nem igazán volt gond azzal hogy irányítsam. Főleg ha nem csak a mutogatva topogást használtam ami az alap parancs a legelejétől.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#26) Mike válasza XuChi (#7) üzenetére


Mike
veterán

Biztos szar az irányítás de friss konzol tulajdonosként mégis jobban elboldogulok vele mint a god of warral. Az meg hogy Triconak mutogatni kell, szerintem pont jó, megérti ő amit akarsz csak ki kell várni amíg reagál. Sokkal jobban frusztrálnak az őrök

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.