Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moleculez


moleculez
veterán

Ami azt illeti annyira nem drága, a műfajában egész jó. Nekem tetszenek a Razer cuccok főleg a laptopjaik. Ha Android user lennék be is neveznék egyre.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem ez tetszik.

Live-Die-Respawn

(#3) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Az üzemideje 6 / 7 óra ledekkel / ledek nélkül. A tokkal 3x feltöltve lesz abból a 24-28 óra.

Amúgy meg kár, hogy nem gumis agybadugós, hanem ez az idétlen almás fülhallgatós forma. Lehet sokaknak tetszik, szerintem nem létezik ennél kényelmetlenebb füles design.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#4) #72688384


#72688384
törölt tag

razer fos, ne vegyétek a termékeiket.

(#5) Busterftw válasza nonsen5e (#3) üzenetére


Busterftw
veterán

Nekem pl a ket fulhallgatom csak a regi modi in-ear marad meg.
Az osszes ilyen szilikonos gumiharangos kicsuszik, probaltam tobbet is, kulonbozo meretben. (normalisakhoz ugye jar 3-4-5 fele meret)

A Sony memoriahabos megoldasanak adnek meg egy eselyt, vagy amelyik felveszi a ful formajat es ugy marad.

(#6) chege válasza #72688384 (#4) üzenetére


chege
aktív tag

ezt melyikre érted? Mert gondolom nem egy csapat fejleszti az audió termékeket és a gamer székeket :))

(#7) adamklark válasza Busterftw (#5) üzenetére


adamklark
senior tag

nekem pont fordítva, agybadugós szar marad a fülemben de a klasszikus kagyló a kényelemesebb, szar helyzet

(#8) #72688384 válasza chege (#6) üzenetére


#72688384
törölt tag

az lehet, de ugyanonnan a 0 minőségü gyárban 0 minőségü alapanyagokból készülnek. én szóltam.

(#9) Csandi válasza #72688384 (#8) üzenetére


Csandi
őstag

Nem volt még bajom razer cuccal, én csak laptopot nem vennék tőlük, a többi (nem alsópolcos) cuccaik rendben vannak, ez a wireless fülesük előző szériája meg extrán nagy sikernek örvendett.

(#10) #72688384 válasza Csandi (#9) üzenetére


#72688384
törölt tag

én több termékükkel is találkoztam és mindegyiknek megvan a maga defektje. a nagy sikert mire alapozod? próbáltad?
az h a neten jókat irnak illetve nincs negativ feedback az azért van mert sokszorosát költik reklámra, promóra mint magára a minőségellenőrzésre vagy a megfelelő alapanyagokra.
a negativ visszhangot meg elhallgattatják igy vagy úgy.
ótvar egy cég ahogy a dell is.

[ Szerkesztve ]

(#11) adamklark


adamklark
senior tag

nekem razer perifériáim vannak, probléma nélkül, nemtom mi ért téged

(#12) tbillHUN


tbillHUN
tag

Razer billentyűzetem van. Gondom még nem volt vele (nem mechanikus és az apron vettem :D ).
Komolyabb gamer egér nem a Razer-nél kezdődik.
Mielőtt valaki leszólna 5 év alatt 2 pusztult meg :D

(#13) juuzer


juuzer
addikt

Én megfogadtam, hogy Razert soha többet. :D Csak rossz tapasztalataim voltak velük eddig. :(

Vamos a la playa.

(#14) #72688384 válasza adamklark (#11) üzenetére


#72688384
törölt tag

oké és mióta?
az egéren a klikker fog meghalni először, a billentyüzeten a ledek világitása illetve random villogások, a fülesen a hangminőség meg kapcsolat eldobálása etc

(#15) Csandi válasza tbillHUN (#12) üzenetére


Csandi
őstag

Kiéve a viper ultimate, meg a viper, meg a viper mini :)

(#16) adamklark válasza #72688384 (#14) üzenetére


adamklark
senior tag

3 éve van meg, klikkel semmi gond pedig használom rendesen (mmo)

(#17) oriic válasza nonsen5e (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

En pl pont orulok h nem agybadugos, azokat nem birom, megfajdul tole a fejem/fulem. (Evek soran pedig rengeteget probaltam, de kvazi mindnel elojon.)

Live-Die-Respawn

(#18) janeszgol válasza nonsen5e (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

En meg pont ennek orulok, hogy nem agybadugos igenytelen cucc. Utalom az agybadugosakat!

Az ara nem rossz, a kodek lista viszont szegenyes.

(#19) Luck Dragon

Dizájn , mint ha Black Sharké lenne inkább .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) Csandi válasza janeszgol (#18) üzenetére


Csandi
őstag

Attól nem lesz igénytelen, hogy agybadugós :DD legtöbb komolyabb ilyen füles mind az, mert jobb basszust képesek úgy képezni. Ettől függetlenül persze, van akinek kényelmetlen, de, hogy igénytelen lenne ami az.. :DD

(#21) nonsen5e válasza Csandi (#20) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ez.
Még nem hallottam olyan nem-agybadugóst, aminek normális hangja lett volna. Ha meg kimegyek a süketszobából, akkor még annyira sem.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#22) tbillHUN válasza Csandi (#15) üzenetére


tbillHUN
tag

Okés igazad van. (De az majd 60K :DDD ) Én most ezzel teszek egy próbát:
Glorious Model O Wireless

(#23) Csandi válasza tbillHUN (#22) üzenetére


Csandi
őstag

Az ultimate most 40 emagnál. A sima 30 valamennyi, a mini pedig 20 alatt van.

[ Szerkesztve ]

(#24) Vig Zsolt


Vig Zsolt
tag

Annyira nem is drága és még szerintem jól is néz ki,mint az összes Razer termék :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.